Gönderen Konu: INSTITUTE OF HAIR (2400 GRAFT)-11.10.2016  (Okunma sayısı 37450 defa)

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
INSTITUTE OF HAIR (2400 GRAFT)-11.10.2016
« : 20 Ekim 2016, 17:16:37 »
Merhabalar Arkadaslar,10 gun once yaptirmis oldugum sac ekimi operasyon surecini ve de en azindan yeni yaptirmayi dusunen arkadaslara yardimci olmasi adina surecimin bilgisi vermek isterim.Oncelikle sunu soylemek isterim bu forum sitesini yaptirmadan once takip etmistim ama takip ederkende neden insanlar oturup buraya yazdiklarini anlam veremistim,acaba herkes kendi reklamini mi yapiyo diye dusunmustum,ama sonrasinda oyle bile olsa bu formun benim surecimde katkisi oldugunu dusunerek burda yeni yaptiricak arkadaslara yardimci olmasini istedigimden kendi adima reklam amaci icermeden bunlari sizlerle paylasmak isterim,bunu her nekadar desemde reklam amaci icin yaptigimi dusunenlerde olucaktir ama onlari inandirmak gibi bi kaygim olmadan surecimi gun gun yazmaya basliyorum.
Operasyon oncesi bir ay :Arastirmalarimi siklastirip olabildigince yerden bilgi ve fiyat almaya calistim.Gittigim isim yapmis yerler bazilarini herkezin bildigi yerlerden randevumu aldim.Ziyaretim sirasinda fazla fazla ilgi gordum ama icimden bi ses yanlis diyordu,neden abarti ilgililer ,neden herseye en olumlu seyleri soyluyolar, neden uygulamayi yapicak kisiden daha cok aradaki kisilerle gorustugumu anlamaya calisiyodum ,birde ziyaretim sirasinda o gun operasyon yaptirmis 7 kisi gordum,cikarkende 8kisi arabadan iniyor hastaneye geliyorlardi ,sanirsam erktesi gunku operasyon icin ,fakat benim bu durum biraz canimi sikmisti.Biraz buyuk bi fabrikayi andiran seri uretime gecmis bi uretim merkezi gorunumundeydi ,hasta doktor ilgisini kaybetmis ve  seri uretim yapan ,ambalaji iyi ama icerigi bos gorunen bi durumdu benim icin.Sonrasinda kendim icin en uygun olabilecek bi yer bulduguma inandim.Ilgi alaka kivaminda ,ne cok olumlu ne cok olumsuz soylemlerin oldugu tam bi gercekci yaklasimla olabilecek en iyi uyumun benim icin ne oldugunu soyliyen bi yer ,satis yapmak icin deyil de onemli olan benim olmasi bekledigim sonuc uzerinde duran bi ekipdi.Arkadaslar eminim bulduguuz yer sizin icin en iyisidir,ama benim dikkat ettigim seyler biraz daha farkliydi en azindan benim icin.Reklam diye dusunenlere ise sunu soylemek isterim ,oyle bile olsa ki kaldiki deyil burdaki olay  aslinda basit herkezin mutlu olmasi ,ben mutluyum bu yuzden sizlere uzun uzun yaziyorum.
Operasyon gunu
1-gun :alin cizgimin belirlenmesi ve arkasindaki bosluklarin tespiti, (hepsi tum ekiple konusarak -guzel tarafida bu benim icin ve bayada uzun surdu ,sikilmadan ilgileri kaybolmadan kafa yorduk,biraz titiz bi hastayimdir:)) )
2-gun:Operasyon gunu sabahdan baslandi ,hic acimiycak diye dusunenlere sunu soyliye bilirim.Aciyo ama nekadar ilk uyusturucu igneyi yaptigindaki bolgeler ,igne sirasinda aciyor ama discideki uyusturma sirasindaki acidan biraz daha fazla,sonrasinda hicbirsey hissetmedim desem yeridir,operasyon sirasinda sabah iki flim bittirdim,oglen ara verildi yemek yedim,sigara icmeme izin yoktu ,biraz cildirdim,sonrada ogleden sonra ise on bolgemde ekime gecildi,bu sirada yalan yok uyudum baya uyudum 3 saat kadar.
Operasyon sonrasi evime gittim, sisim yoktu agrim yoktu ama hafif yanma vardi,ama oda bi agri kesiciyle gecti.Boyunlukla uyudum gece biraz sikici yan yatmayi seven birisi olarak,tek zorluk buydu benim icin.

3-gun:ilk yikamam gerceklesti,nasil yikamam gerektigi anlatildi ilk 10 gun icin,bunu burda anlatmiycam cunku arastirisaniz zaten bulursunuz arkadaslar ,biraz caba biraz emek verin bu arastirma konusuna onemli bence ,eminim sizin icinde oylgedir.

Sonraki 10 gun normaldi 3 gun odemim oldu ama oda ertesi gun gecti,sacimi aldiklari bolge sanirsam iyilesiyo diye kasinma yapti ama oda  9 gunde kayboldu.

Diyecegim son sozlerim soyledir,insanlar ne amacla buraya yazarlarsa yazsinlar arkadaslar arastirin,inceleyin ben ogle yaptim,Yurtdisinda yasadigimdan bu forma elimden geldigince girip sizlere cevap da vermek isterim ama calisma durumu bilirsiniz arkaslar eger gecikirse kusuruma bakyin,bu isler ilk bi gazla yazar paylasirsiniz sonrasinda ,ayni hizla yazamazsiniz ,herkezin bildigi seyler iste bu durum olursa simdiden kusua bakmayin,yardimci olabildiysem ne mutlu, bu kadar yazimda bosa gitmemis olucagini ,zamanimida bosa harcamadigimi  dusunerek simdiden iyi operasyonlar herkeze:)))

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
1 ve 10 gun foto

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
geçmiş olsun bu ekim merkezinin reimleri art arda gelmeye başladı bu sebeple illaki reklam diyenler olacaktır.senden önce aynı yerde ekim yaptıran ,bizimde takip ettiğmiz kişiler  var.onların ekimi de aynı temizlikte.sağlıcakla

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun açıklığınız dikkate alındığında yoğun bir ekim olacak gibi

bonedriven

• Ziyaretçi
bir seyi merak ediyorum.bundan 2 sene önce filan hlc kendisinde ekim yaptiran hastalarina, eger fotolarini forumlarda yüzü cikmayacak sekilde yayinlamasina izin verirlerse 0,25 cent indirim yapiyordu.sonra nedense bu uygulamayi kaldirdi, daha sonra da 1,5€ eken ekibin fiyatinida 2,5€ cikardi. 

sizin icinde böyle bir durum gecerli mi ? sonuclarinizi forumda paylasma sartiyla bir indirim söz konusu mu ? yani benim burada reklam yapilmasina bir itirazim yok.gayet temiz ve düzgün ekim yaptiklarini görüyorum ve eger sonuclarda iyi olursa zaten bu ekim merkezini de düsünmeye baslayan insan sayisi artacaktir ki bunlarin arasinda ben de varim.

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
reklam olayına takılmayın arkadaşlar.reklam olsa ne olur ki
düzenli foto atıldıktan sonra reklam olsa ne olacak ben resimlere bakıyorum,konuşulanlara degil bence sizde öyle yapın.
ben saç ektirdigimde sonuç güzel  olsun sabah akşam buradan reklamını yaparım veya kötü yapsın yine buradan kötü reklamını sabah akşam yaparım.
ne olacak ki farzedin ekim merkezi atıyo fotoları benim için sıkıntı yok.
buradan da sesleniyorum eger siz atıyorsanız fotoları hastanızdan rica edin size daha cok foto atsın sizde buradan paylaşın bize.
şunuda söyleyeyim eger siz atıyorsanız giriş kısmında hikaye yazmaya gerek yok.bu ekimi bizim firma yaptı bilginize sunuyoruz derseniz daha samımi gelir
reklam yapma demeyin kimseye boş verin yapsınlar.
herzaman resim isteyin daha faydalı olur.

« Son Düzenleme: 20 Ekim 2016, 21:07:25 Gönderen: mutsuz »

bonedriven

• Ziyaretçi
bir seyi merak ediyorum.bundan 2 sene önce filan hlc kendisinde ekim yaptiran hastalarina, eger fotolarini forumlarda yüzü cikmayacak sekilde yayinlamasina izin verirlerse 0,25 cent indirim yapiyordu.sonra nedense bu uygulamayi kaldirdi, daha sonra da 1,5€ eken ekibin fiyatinida 2,5€ cikardi. 

sizin icinde böyle bir durum gecerli mi ? sonuclarinizi forumda paylasma sartiyla bir indirim söz konusu mu ? yani benim burada reklam yapilmasina bir itirazim yok.gayet temiz ve düzgün ekim yaptiklarini görüyorum ve eger sonuclarda iyi olursa zaten bu ekim merkezini de düsünmeye baslayan insan sayisi artacaktir ki bunlarin arasinda ben de varim.

hocam bu sekılde merkezın fıyatı artar seklınde cok dıllendırmemek gerek :)) essegın aklına karpuz kabugu dusurmek gıbı bır deyım var bılırsın :) bu ekım merkezının her ekım sayfasında bu konusuluyor :)

hangi ekim sayfalarinda abi , baska türkce forum var mi ? ben bir sacimindoktorunu biliyorum, onun disinda var mi ?

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: INSTITUTE OF HAIR (2400 GRAFT)-11.10.2016
« Yanıtla #7 : 21 Ekim 2016, 00:33:59 »
Bence burada yazılanlara istinaden fiyat politikasında bir değişikliğe gidilmez. Sadece yapılan operasyonların sonucu eğer beklentileri fazlası yla karşılıyorlarsa işte o zaman ücret artabilir. Ki zaten halihazırda forum da tamamlanmış bir süreç yok. Ama ekim yaptırmayı düşünenler alternatifleri hep düşünüp ona göre bir yol haritası çıkarırlar. Bu merkezde mutlaka insanların takibindedir.

Haytata

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

hocam bu sekılde merkezın fıyatı artar seklınde cok dıllendırmemek gerek :)) essegın aklına karpuz kabugu dusurmek gıbı bır deyım var bılırsın :) bu ekım merkezının her ekım sayfasında bu konusuluyor :)

hangi ekim sayfalarinda abi , baska türkce forum var mi ? ben bir sacimindoktorunu biliyorum, onun disinda var mi ?
Bonedriven sen aptal mısın ? Bu kuruluşun Forumdaki diğer sonuçlarından bahsediyor.

Ekiminiz hayırlı olsun bu arada bu saç bende olsa değil saç ektirmek saçla ilgili herhangi bir makale bile okumazdım.

bonedriven

• Ziyaretçi

burdakı frumdakı ekımlerını demek ıstedım :) ayrıca ben fıyat arttırabılıceklerını hıc sanmıyorum bunun nedenıde 1.5 dan fazla yaparlarsa zaten gıdılcek adres bellı  Aslına gıder ınsanlar :)) yani koray hocaya o yüzden avantaj gerekli herzaman
hlc fiyat artısından sonra  frumda artık nadır goruyoruz ekımlerını bıde tabı cok sorunlu ekımlerıde olmaya basladı
sonucta hlc nın hakkı 2.5 ero degil o ücreti hak edecek bır ekımı yok dıye dusunuyorum ben 1.5 ıdealdı

haliyle sen bu ekim merkezinin her sayfasinda bu tartisiliyor yazinca , ben de  benden önce fotograf paylasan müsterilere indirim yapilip yapilmadiginin daha önce baska bir yerde soruldugunu zannettim.cunku bu ekim merkezinin buradaki bütün paylasimlarini takip ettigimden ve bu foto yayinlamaya indirim yapiyorlar mi sorusunu ilk soranin ben oldugunu biliyorum. belki benim bilmedigim baska bir türk formunda da ayni soru sorulmustur diye bir önceki iletiyi yazmistim.neyse olay acikliga kavustu.

bonedriven

• Ziyaretçi

Bonedriven sen aptal mısın ? Bu kuruluşun Forumdaki diğer sonuçlarından bahsediyor.

Ekiminiz hayırlı olsun bu arada bu saç bende olsa değil saç ektirmek saçla ilgili herhangi bir makale bile okumazdım.

bu ekim merkezine giden baska bir arkadasin sayfasinda, kendi paylasmadigi bir donör bölge fotosunu sanki o paylasmis gibi yorumlayip üzerine bir de komiklik olsun diye "pesindeyim jonathan" yazmistim. arkadas gayet olgun bir sekilde benim aptalca yaptigim yoruma bir aciklik getirdi, bende özür diledim bitti kapandi konu.

hani o zaman bana aptal misin diye sorsa idin, sana "evet " derdim.ama  bence bu yukaridaki soruyu, sen sirf proscari saklama seklinle t...ssak gectigim icin sordun.neyse ki bugün cuma ve  ben cok iyi niyetli bir insanim, bu yüzden sana yardim elimi uzatmaktan sakinmayacagim. asagida paylastigim kutu bu dünya üzerinde bulunan en saglam "proscar saklama kutusu" dur. artik böldügün parcalari hava almasin diye alüminyum fonyeye filan sarmana gerek yok. at kutunun icine, birak gerisini kitty yapsin.kutunun boyutlari gayet ergonomik.ceptede tasinabiliyor.bu yüzden her yere birlikte de götürebilirsin.bilmiyorum hangi takimlisin ama fenerliysen, bu kutuyu satin alinarak takiminada sahip cikmis olursun.kacirma, firsat bu firsat jason.

Haytata

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

bu ekim merkezine giden baska bir arkadasin sayfasinda, kendi paylasmadigi bir donör bölge fotosunu sanki o paylasmis gibi yorumlayip üzerine bir de komiklik olsun diye "pesindeyim jonathan" yazmistim. arkadas gayet olgun bir sekilde benim aptalca yaptigim yoruma bir aciklik getirdi, bende özür diledim bitti kapandi konu.

hani o zaman bana aptal misin diye sorsa idin, sana "evet " derdim.ama  bence bu yukaridaki soruyu, sen sirf proscari saklama seklinle t...ssak gectigim icin sordun.neyse ki bugün cuma ve  ben cok iyi niyetli bir insanim, bu yüzden sana yardim elimi uzatmaktan sakinmayacagim. asagida paylastigim kutu bu dünya üzerinde bulunan en saglam "proscar saklama kutusu" dur. artik böldügün parcalari hava almasin diye alüminyum fonyeye filan sarmana gerek yok. at kutunun icine, birak gerisini kitty yapsin.kutunun boyutlari gayet ergonomik.ceptede tasinabiliyor.bu yüzden her yere birlikte de götürebilirsin.bilmiyorum hangi takimlisin ama fenerliysen, bu kutuyu satin alinarak takiminada sahip cikmis olursun.kacirma, firsat bu firsat jason.
iyi niyetli yardımın için teşekkürler. Açta kıçınla t....şşak geç. Bush'a selam söyle

can29

• Ziyaretçi

ben sızın yerınızde olsam dostlarım proscarı bolunce sadece 2 parcasını kullanırım  dıgerlerını atarım  zaten pahalı bısey degıl ve 60 gun gıder hemde  bozulurmu tam emın degılım ama rıske degmez

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 22 Ekim 2016, 10:56:38 »
Proscar ı reçeteye yazdirabiliyorsunuz ben kayın pederin uzerinden aliyorum. Bedava olunca da 1 parçasını alip geri kalanı atıyorum hem böylelikle parçalar arasında ki farkta olmuyor pek.

Haytata

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 22 Ekim 2016, 11:50:17 »
Proscar ı reçeteye yazdirabiliyorsunuz ben kayın pederin uzerinden aliyorum. Bedava olunca da 1 parçasını alip geri kalanı atıyorum hem böylelikle parçalar arasında ki farkta olmuyor pek.
20 liralık ilaç için kayınpederle muhattap olmaya değmez😊 5e böldüğümüzü varsayarsak 140 parça yapıyor aylık 4 liraya geliyor kullanımı

Facebook Twitter Instagram