Gönderen Konu: INSTITUTE OF HAIR (2400 GRAFT)-11.10.2016  (Okunma sayısı 37429 defa)

can29

• Ziyaretçi
Ynt: INSTITUTE OF HAIR (2400 GRAFT)-11.10.2016
« Yanıtla #15 : 24 Ekim 2016, 19:52:49 »
Proscar ı reçeteye yazdirabiliyorsunuz ben kayın pederin uzerinden aliyorum. Bedava olunca da 1 parçasını alip geri kalanı atıyorum hem böylelikle parçalar arasında ki farkta olmuyor pek.
20 liralık ilaç için kayınpederle muhattap olmaya değmez😊 5e böldüğümüzü varsayarsak 140 parça yapıyor aylık 4 liraya geliyor kullanımı

:)))

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 24 Ekim 2016, 22:05:56 »
Proscar ı reçeteye yazdirabiliyorsunuz ben kayın pederin uzerinden aliyorum. Bedava olunca da 1 parçasını alip geri kalanı atıyorum hem böylelikle parçalar arasında ki farkta olmuyor pek.
20 liralık ilaç için kayınpederle muhattap olmaya değmez😊 5e böldüğümüzü varsayarsak 140 parça yapıyor aylık 4 liraya geliyor kullanımı
hic gulecegim yoktu ya:)))))

Yigitalp Aktuna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 25 Ekim 2016, 14:05:39 »
Arkadaşlar iyi dilekleriniz için önceliklete herkeze tesekkur ederım. daha çok operasyonum üzerinden konuşsak daha sevinirim vallahi bakıyorum konu baya farklı yerlere gelmiş.  ;D Fiyat konusuna gelince ben bu işi yurtdışındada araştırdım burdada da vardır araştıran arkadaşlar bu kaliteye yakın bir iş yapan ve  manuel fue yapan yerler ucuk fiyatlara yapıyor ki Türkiyedede var ama zaten işi ekipler yapıyor isim yapmış doktorlarda arada uğruyor nasılsın diyor gerçekçi olalım bu merkezinde bir fiyatı var evet. yarın bırgun değişirmi bilemem. arkadaşlar bende inceledim diğer operasyonlarını özenli iş özel iş ve kendimdede bunu yaşadım sürecide paylaştım, haftasına gelmeden iyileşti saçlarım. Ben ıstıyorum kı bunları konusalım ama tabiki paraya çıkıyor butun yollar.Ancak  burda görüyoruz arkadaşları aylarca ne hallerde geziyorlar üzücü gerçekten ve anlam veremiyorum yine yine gidenler oluyor. araştıralım ne nedir bilelim öyle karar verelim fiyatıda oyle düşünelim benim fikrim bu. operasyonumda bu, resimlerimide elimden geldiğince paylaşıcağım şimdi sabredıp görücez hepbırlıkte.

gokturk1988

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 25 Ekim 2016, 15:02:17 »
Hocam ekiminiz hayırlı olsun zaten saçlarınızın maşallahı var ekimden önceki hali bile gayet güzel o yüzden ekimin güzel sonuçlar vereceğine inanıyorum saç çizginizde gayet doğal duruyor unutmayın dökülmüş halinizde olabilmek için bile 2 seans saç ektiren var :D

Haytata

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 26 Ekim 2016, 17:40:46 »
Tek seansta 2400 manuel alım yaptırırken herhangi bir çekinceniz olmadımı ? İşinde iyi bilinen Tanınan ekimciler bu ekimi en az 2 güne bölüyor.

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 26 Ekim 2016, 17:54:00 »
Tek seansta 2400 manuel alım yaptırırken herhangi bir çekinceniz olmadımı ? İşinde iyi bilinen Tanınan ekimciler bu ekimi en az 2 güne bölüyor.
2400 greft iki güne bölünmesi gereken bir sayı değil bir günde yapılmasında bir sakınca yok tanınan ekimciler de bu sayıyı tek günde ekiyor !

Haytata

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 26 Ekim 2016, 20:38:51 »
2400 greft iki güne bölünmesi gereken bir sayı değil bir günde yapılmasında bir sakınca yok tanınan ekimciler de bu sayıyı tek günde ekiyor !
Soruyu konu sahbine sordum size değil.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 26 Ekim 2016, 21:44:44 »
Bu forumun tavrı tarzı aşikâr. Ünlemli cumlelere ihtiyaç yok üstad
🏇🏇

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 26 Ekim 2016, 21:50:00 »
2400 iki günde ekilirmi hiç ? Bunu yapan iş güzarlığından yapar anca :)

KuruKafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 26 Ekim 2016, 22:12:19 »
Selamlar
Madem ki reklam maksatlı değil bu ekim merkezinde ekim yaptıran arkadaşlar bir zahmet ekim merkezinin dışında ki zamanlarının fotoğraflarını çekip koyarlarsa ikna edici olabilirler.

Ara süreçler olmaksızın ekimle ilgili fotolar hiç inadırıcı olmuyor.

Ara süreçlerin fotoları elbette ellerinde yoktur.Çünkü zaten adam ekimini yaptırmış gitmiş.
Fotoğraf için adamı tekrar ekim merkezinede çağıramayacaklarına göre fotoların ellerinde olmaması şaşırtıcı değil.

Bu tür forum sitelerinden müşteri yakalamaya çalışan ekim merkezlerinin fotoğraf yüklemediğinin ispatı bence ektiren kişilerin ara süreçlerinin fotolarını kendilerinin paylaşılması olur.

Sadece ekim zamanını ve birden birede sonuç fotoğraflarını yükliyenlerin ( Bu bence kişilerin kendileri kesinlikle değil ) yaptığı forumu takip eden insanları salak yerine koymaktan öte bir şey değil.

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 26 Ekim 2016, 22:27:21 »
aynı ekim merkezinde 4300 greft lik ekim yaptiran arkadaş kendi de fotoğraf paylaşıyor ve ekliyor haftasonu kontrole gideceğim profesyonel makineyle cekilenleri eklerim.

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 26 Ekim 2016, 23:12:08 »
Kardeşim ünlem den ne anladın bilmiyorm ancak arkadaşın cevabını bildiği soruları sorması konuyu sabote etmekten başka bir şey değil,benim tepkim bunaydı ve tepki,heyecan,şaşkınlık belirten cümlelerin sonuna ünlem işareti koyulur bunu da bildiğini varsayarak daha fazla açıklama gereği duymuyorm.
Bu sayıyı günlere bölen tek kişi muttalip keser dir.Bunun farkında olmayan ya forumu takip etmiyordur ya da bu işten bi haberdir.Arkadaşı yanlışı konusunda eleştirmenin de sakıncası olmadığını hatta forumun "tavrından tarzından" olduğunu düşünüyorum.

Haytata

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 27 Ekim 2016, 00:39:53 »
2400 iki günde ekilirmi hiç ? Bunu yapan iş güzarlığından yapar anca :)
Eğer işlem Manuel yapılıyorsa 2 gündede ekilir 3 gündede

Haytata

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 27 Ekim 2016, 00:51:16 »
Kardeşim ünlem den ne anladın bilmiyorm ancak arkadaşın cevabını bildiği soruları sorması konuyu sabote etmekten başka bir şey değil,benim tepkim bunaydı ve tepki,heyecan,şaşkınlık belirten cümlelerin sonuna ünlem işareti koyulur bunu da bildiğini varsayarak daha fazla açıklama gereği duymuyorm.
Bu sayıyı günlere bölen tek kişi muttalip keser dir.Bunun farkında olmayan ya forumu takip etmiyordur ya da bu işten bi haberdir.Arkadaşı yanlışı konusunda eleştirmenin de sakıncası olmadığını hatta forumun "tavrından tarzından" olduğunu düşünüyorum.
Cevabını bildiğim soruları sormakta ne gibi bir amacım olabilir ? Hipokampusunu çalıştırıp açıklama gereği duyarsan sevinirim. Birde dil bilgisi dersi veriyor. 😂 Manuel alım yapılan bir yerde pekâlâ bu sayı 2 günde ekilebilir. Bu arada HLC'de bu rakamlardaki operasyonları 2 güne bölüyor. Bunun farkında olmayan ya forumu takip etmiyordur yada bu işten bi haberdir. (Son cümlem alıntıdır)

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 27 Ekim 2016, 11:24:42 »
hlc 3 günde max 3500 greft ekiyor.yani günde 2800 greft ekmeleri gibi bir sey soz konusu degil.her gün 3 hasta aldiklari icin ve alim isini 1 doktor ekim isini baska bir doktor , ya da iki islemide ayni doktor yaptigi icin , bir günde  max 1200+ cikabilirler.eger tek hastaya ekmis olsalar dedigin gibi sabah aksam calisarak 2800 cikabilirlerdi.ama ben öyle bir örnek var mi bilmiyorum.

bir de hlc ile korayin ya da ioh greftleri alma sekilleri ayni.yani manuel alim.ama greftleri yerlestirme sekilleri farkli.koray önce kanllari aciyor sonra greftler  hemsireleri tarafindan yerlestiriliyor.hlc igneli ekim yaptigi icin kanal acimi ve greftlerin yerlesmesi ayni anda oluyor.igneli ekim,lateral slit göre daha uzun süren bir islem.bu yüzden korayin 2 günde süren ekimlerinde 5000+ örnekleri hatta benim bildigim bir 6000+ var olabilirken,hlc de bu anca 3 günde 3500+ olabiliyor.diger yandan simdi aklima geldi,serdar görkem de manuel alim yapiyor ve bu hatirliyorum bu sitedeki reciproca bir günde 4000+greft ekmisti.ama ondada kanal acimi ve greft yerlestirmeyi hemsireler yapiyordu.alimi dr.

Facebook Twitter Instagram