Gönderen Konu: Saç ekim merkezi  (Okunma sayısı 5269 defa)

KuruKafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekim merkezi
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2016, 13:48:48 »
Ekonomik durumun müsaade ediyorsa Hakan Doğanay derim ben sana DHİ ekim yapıyor.

bonedriven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2016, 13:51:49 »
Arkadaşlar saç ektirmeye karar verdim bunlardan sizce hagisine ekim yaptırmalıyım
Hakan doğanay
Serkan aygın
Emrah cinik

bir kac resim paylasirsan,bence ona göre daha saglikli bir tavsiye alabilirsin.

erkan3642

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2016, 14:34:04 »
Fotoğraf bu ilk önceliğim ön bölge ve şakaklar

placebo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Ekim 2016, 14:46:23 »
Hocam merkezlerde git gorus. Sana tavsiye günde 5-6 hastayı aynı anda yapan yerlerden uzak dur. Bu tarz yerler ağırlıklı olarak turistlere ekim yapan, yap-gönder mantığı ile çalışan yerler. Buralar sürümden parayı vuruyorlar. Aman dikkat et

erkan3642

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2016, 14:53:13 »
4500 greft ön ve şakak bölgeleri için yeterlimi sizce donör bölgesi ağırlıklı olarak 2 köklü

placebo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Ekim 2016, 14:55:18 »
Yaşın kaç

erkan3642

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Ekim 2016, 15:11:27 »
26

placebo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Ekim 2016, 15:35:24 »
Hocam senin açık alan fazla. Fakat saçların dökülmesi incelmus.Bence sen ilk önce o zayıf saçları guclendirmelisin. Finasterid, minoxidil ve vitamin destekleri ile 6 aylık bir tedavi programı dene bakalım. Sonrasında belki daha az bir alana ekim yaptirirsin

erkan3642

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 20 Ekim 2016, 16:10:27 »
Finansteridin zararı filan var mı 

placebo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Ekim 2016, 16:24:09 »
Finasterid in geçici olarak ereksiyon problemlerine neden olduğu biliniyor. Fakat bu kişiden kişiye değişiyor. Senin yaşın genç olduğu için çok fazla bir yan etki olacağını düşünmüyorum. Ben kullanıyorum. Belirgin bir yan etki hissetmesini açıkçası.

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 20 Ekim 2016, 17:56:48 »
Hakan doganaya yaptir para sikintin yoksa. Sakal dan da takviye yapilir.

bonedriven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 20 Ekim 2016, 19:56:06 »
bence ekim düsünme.onun yerine finansterid kullan 8-12 ay arasi.büyük ihtimal saclarin toparlar ve bence ekime aslinda ihtiyacin kalmadigini görürsün.ben 3 yil kullandim  ve bayaa yararini gördüm.-bu senenin basinda kisisel bir sebepden dolayi biraktim.kullandigim sürece her hangi bir yan etki görmedim.ama baslarken doktor düzenli egzersiz yapmami söylemisti.(yillardir düzenli spor yapiyorum )

yan etkileri sadece libido düsüklügü,meme büyümesi (jinkomasti), sik sik cise cikma,unutkanlik,killanma, depresyon ve ilerleyen zamanlarda intahara egilim gibi ciddi seyler.ama bu yan etkiler kullanan kisilerin yüzde 90 ndan fazlasinda görülmüyor.bunlardan bazilarini birakipda bir süre sonra yan etklierden kurtulan da var , fakat bu yan etkilerin gecmedigi ve  bu yüzden  magdur olanda.

eger yok kalsin dersen finansterid icin xpecia diye bitkisel icerikli bir hap var.ben kullanmadim , o yüzden ne kadar basarili olur bilemiyorum.

bonedriven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 20 Ekim 2016, 19:58:12 »
Hakan doganaya yaptir para sikintin yoksa. Sakal dan da takviye yapilir.

abi ne sakali daha ilk ekim icin.sakaldan takviye ya acikligi cok olan ve haliyle donör rezervi sikintili olan kisiler icin idealdir.yani bu ark saci icin böyle bir sey söz konusu degil, dahasi bana göre ekime de ihtiyaci yok.neden ihtiyaci olmadigini da bir önceki iletide aciklamaya calistim.

ayı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 08 Kasım 2016, 14:50:34 »
bence ekim düsünme.onun yerine finansterid kullan 8-12 ay arasi.büyük ihtimal saclarin toparlar ve bence ekime aslinda ihtiyacin kalmadigini görürsün.ben 3 yil kullandim  ve bayaa yararini gördüm.-bu senenin basinda kisisel bir sebepden dolayi biraktim.kullandigim sürece her hangi bir yan etki görmedim.ama baslarken doktor düzenli egzersiz yapmami söylemisti.(yillardir düzenli spor yapiyorum )

yan etkileri sadece libido düsüklügü,meme büyümesi (jinkomasti), sik sik cise cikma,unutkanlik,killanma, depresyon ve ilerleyen zamanlarda intahara egilim gibi ciddi seyler.ama bu yan etkiler kullanan kisilerin yüzde 90 ndan fazlasinda görülmüyor.bunlardan bazilarini birakipda bir süre sonra yan etklierden kurtulan da var , fakat bu yan etkilerin gecmedigi ve  bu yüzden  magdur olanda.

eger yok kalsin dersen finansterid icin xpecia diye bitkisel icerikli bir hap var.ben kullanmadim , o yüzden ne kadar basarili olur bilemiyorum.

Finasterid kullanımındaki amaç kabaca,testoyu düsürmek böylece saç dökülmesini önlemek, testo düstüğü icin de meme büyüyor, libido azalıyor falan filan.
Sen şimdi spor yaparsan cok güzel bu etkileri önlemiş olursun, çünkü spor yapmak testoyu arttırır.
Şimdi lafı uzatmadan,, saçım dökülmesin diye yola cıkıp, finasterid alıyorsun, sonra yan etki tolere etmek icin spor yapıp ana sebebten uzaklasıyorsun. Hiç kullanma evinde çekirdek ye bence dostum.
Sporu cok agır yamıyorum diyosan da, o zaman finasteridin mg ını düsürerek de bu sonuca ulasablirsin

Facebook Twitter Instagram