Gönderen Konu: ankara saç ekimi öneri  (Okunma sayısı 1461 defa)

kel ama yağuşuklu

• Yeni üye
  • *
ankara saç ekimi öneri
« : 21 Kasım 2019, 17:50:07 »
arkadaşlar merhaba yaşı 35 ırsı konular ve jöle ve saç uzatmam sayesinde saçlarımı kaybettim saç ektirme planım var dönor bölge az sakal var gibi ankarada bana uygun işinin ehli klinik hastane iyi doktor veya uzman önerirseniz sevinirim yeni üyeyim TUNALI SAÇ EKİMİYLE görüştüm arkada tepe bölgesinde 2 parmak kadar yer anca 2.seansta işlenir dediler bide forumdan gördüğüm kadarıyla LİFE HAİR la görüştüm ŞAHİN BEYLE o ilk sakal görmediği için kafadaki dönor bölgenin yetersiz olduğu söyledi sakalı atınca cmtsi görüşmeye gidicem

kel ama yağuşuklu

• Yeni üye
  • *
Ynt: ankara saç ekimi öneri
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2019, 17:53:38 »
tek fotoğraf yükleyebildim sakal ve yan bölgede mevcut becerebilirsem yüklüycem önerileriniz için şimdiden teşekkür ettim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2019, 17:56:54 »
selamlar nw7 dökülme tipi  donör alan açık alana göre çokyetersiz çok uygun olduğunuzu düşünmüyorum ekime.
Global Moderator

kel ama yağuşuklu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2019, 18:04:36 »
devamı

kel ama yağuşuklu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2019, 18:06:03 »
fotolar şu şekilde devam ediyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2019, 18:14:10 »
sakal dan alınsa da çok kapatıcılık sağlanacağını sanmıyorum neyse şahın beylede görüşüp yazarsınız ama ben ekim yapacağını sanmıyorum
Global Moderator

kel ama yağuşuklu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 23 Kasım 2019, 12:31:35 »
tamamdır  bilgilendircem benim kadar dönor bölgesi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim yada konuya hakim arkadaşlar tek ultra kel ben değilimdir diye umuyorum forumda
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2019, 09:22:39 Gönderen: kel ama yağuşuklu »

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 23 Kasım 2019, 13:39:59 »
Hocam siz yine kendiniz bilirsiniz ama fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla kafa yapınız düzgün ve sizde kellik "iğreti" durmamış. Dönor rezerviniz maalesef bu kadar yetersiz iken ben yerinizde olsam saç ekimi riskine kalkışmazdım. Tabi ki tercih mevzu bu. Naçizane söylemek istedigim ekimin riskli sonucunu da göz önünde bulundurun. Çünkü ekimden sonra bu prezantabl görüntünüze de dönemeyeceksiniz. Oluşacak scar izleri sacları kazitmaniza da mani teşkil edecek.

kel ama yağuşuklu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 25 Kasım 2019, 09:27:32 »
kafamı üç ay sonraya özetlemişsin senin söylediklerin kafamda üç sonra olgunlaşacaktı belkide evet haklısın, sanırım daha çok araştırma yapmam lazım yeniyim forumda güzel kelimeler seçerek ikna edebilcek seviyede anlatmışsın teşekkürler, yani; doğru ekim sonrası sorunlarımın bir bölümü tam anlamıyla bu şekilde olcak demişsin güzel sebeplerle sonuca varmışsın

sduzce

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 25 Kasım 2019, 10:37:07 »
Hocam siz yine kendiniz bilirsiniz ama fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla kafa yapınız düzgün ve sizde kellik "iğreti" durmamış. Dönor rezerviniz maalesef bu kadar yetersiz iken ben yerinizde olsam saç ekimi riskine kalkışmazdım. Tabi ki tercih mevzu bu. Naçizane söylemek istedigim ekimin riskli sonucunu da göz önünde bulundurun. Çünkü ekimden sonra bu prezantabl görüntünüze de dönemeyeceksiniz. Oluşacak scar izleri sacları kazitmaniza da mani teşkil edecek.

+1

Facebook Twitter Instagram