Gönderen Konu: Yardim lutfen  (Okunma sayısı 3023 defa)

Myphi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yardim lutfen
« : 19 Ekim 2016, 17:37:29 »
Merhabalar herkese. 28 yasindayim son 3 sene saclarim inanilmaz dokuldu.ne yikarken ne de yastigimda gormuyordum.sanirim dayiya cektigimden olabilir cunku babami saclar firca gibi. Psikolojim bozuldu tabi dogal olarak aktif bi insan oldugum icin sikinti oluyodu bi cok konuda.sac ektirmeyi dusunuyorum ama ne saclarima guveniyorum ne de karsimdaki doktorlara.tecrubeli arkadaslar bilgilendirirse sevinirim.
Not: hic bi ilac kullanmadim bugune kadar.(sac cikartan)

bonedriven

• Ziyaretçi
Ynt: Yardim lutfen
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2016, 20:42:22 »
bence su an icin sac ektirmeyi düsünme onun yerine, finansterid kullan. eger herhangi bir yan etki görmezsen 1 sene icinde zayiflayan saclarin kendine gelir.o zaman yani dökülmen durdugunda ve saclar kuvvetlendiginde hala varsa aciklik ona göre sac ekimini düsünebilirsin.ama bence buna gerek kalmiyacak.

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2016, 09:57:33 »
bu tür ilaçları ömür boyu kullanmak gerekir. finasteride ömür boyu kullanabilirsin hiç yoktan kelliğe çözüm bulunana kadar, fakat minoxidil hem pahalı hem kullanışlı olmadığından sürekli uğraşılmaz hiç bulaşma derim. sonra bırakınca daha kötü oluyor saçlar.. zaman kaybetmeden ve daha fazla saç kaybetmeden proscar(finasteride) başla saçların biraz gürleşsin. ölen hücreleri tabiki canlandırmaz fakat saç olarak görmediğin küçük sarı telleride saç olarak çıkartır bu yüzden yukardaki arkadaşa katılmıyorum bence mucizevi bir ilaç.. 4'e bölerek kullanıcaksın 1 yıl içinde epey fark görürsün, sonrada saç ekimi..

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2016, 12:27:16 »
ekımden once 8 ay gıbı bır sure ılaç kullanıp var olan saçlarınızı guclendırmenız gerek yoksa ekımle bırlıkte cansız olan saçlarınızda zarar gorup  dokullebılır tabı suda var 8 ay ılaç kullanıp guclendırsenız de ekımı yapan kısı profosyonel degılse gene zarar verebılır .. ayrıca fınası omur boyu kullanmanız gerekmez finasın 2 türlü çalışma prensıbını bilmek gerek 1 kullandıgın surece saçlarını guclendırır korur 2 ekımın verdıgı zararları telore eder  ya ekımden zarar gormemek ıcın kullanırsın yada oburboyu korumak ıcın .  bır cok doktor  ekımde var olan saçlarını korumak adına bu ılacı kulandırır ve ekılen sacların dht e marus kalmadan saglıklı ve yogun cıkması için  genelde sıklastırma ekımı yada dar alan çalışmalarında  tercıh edılır  bu arada Askersın sanırım cok fazla sapka takmamaya calıs
« Son Düzenleme: 20 Ekim 2016, 12:37:37 Gönderen: can29 »

Myphi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Ekim 2016, 13:48:36 »
bu tür ilaçları ömür boyu kullanmak gerekir. finasteride ömür boyu kullanabilirsin hiç yoktan kelliğe çözüm bulunana kadar, fakat minoxidil hem pahalı hem kullanışlı olmadığından sürekli uğraşılmaz hiç bulaşma derim. sonra bırakınca daha kötü oluyor saçlar.. zaman kaybetmeden ve daha fazla saç kaybetmeden proscar(finasteride) başla saçların biraz gürleşsin. ölen hücreleri tabiki canlandırmaz fakat saç olarak görmediğin küçük sarı telleride saç olarak çıkartır bu yüzden yukardaki arkadaşa katılmıyorum bence mucizevi bir ilaç.. 4'e bölerek kullanıcaksın 1 yıl içinde epey fark görürsün, sonrada saç ekimi..

Merhaba, yorumun icin tesekkurler. Saclarim cok kuru ve gucsuz.hic boyle olmamisti sacak sacak gibi.bi de cok zor uzuyor artik.soyledigin ilaci alacagim.onerebilecegin saclari iyi gosteren bi sampuan var mi ?

bonedriven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2016, 13:55:28 »

Merhaba, yorumun icin tesekkurler. Saclarim cok kuru ve gucsuz.hic boyle olmamisti sacak sacak gibi.bi de cok zor uzuyor artik.soyledigin ilaci alacagim.onerebilecegin saclari iyi gosteren bi sampuan var mi ?

bu sac dökülmesi yasayan insanlar genellikle revita sampuani kullaniyor.ben kullanmadim.ben vichy nin kirmizi sampuanini kullaniyorum, bence o da iyi.

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Ekim 2016, 14:27:50 »

ben bioblas normal saçlar için olanı kullanıyorum. dolgun gosteriyor, tavsiye ederim. ben kullanmıyorum ama uzamasıyla ilgili biotin diye bir vitamin hapı kullanıyor herkes iyi geliyormuş deniyor.

Facebook Twitter Instagram