Gönderen Konu: ARENAMED SAÇ EKİM MERKEZİ 5900 GREFT  (Okunma sayısı 71193 defa)

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ARENAMED SAÇ EKİM MERKEZİ 5900 GREFT
« Yanıtla #45 : 21 Ekim 2016, 09:26:13 »
Yapılması gereken :

1- Merkezle irtibata geçip bunun bir komplikasyon olup olmadığını , neden bu sonuç olduğunu sorunuz.
2- Cevap sizi tatmin etmez ise önceki örneklere ulaşıp, sonuca göre hareket edilmeli.
3- Önceki örneklerin durumu şu an hala kötü ise , sizinde bu hale geleceğiniz aşikardır. O zaman işin hukuki süreci sizin elinizde.
4- Farklı bir cildiye veya hangi bölümse uzman hekimle görüşüp , işlerin seyirini buna göre ayarlayınız.
5- Unutmayınki herkes bu resimlere göre yorum yaptık.Belki bizim bile görmediğimiz bir detay var. Şeytan detayda gizlidir.

Kolay gelsin.

mehmet0606

• Ziyaretçi
« Yanıtla #46 : 21 Ekim 2016, 09:46:45 »
eyvallah kardeşim... Ekim merkeziyle görüşüyorum ense bölgesinde de şok dökülme olduğunu söylediler 3 ay sabret düzelecek söz veriyoruz denildi. Şuan çözüm odaklı ilerlemem lazım.

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 21 Ekim 2016, 10:13:45 »
Peki o zaman 3 ay beklemekten başka çare yok. Sonuçta bunu size söyleyen doktor veya yetkili. Mutlaka bildiği vardır,şayet dedikleri olmaz ise o zaman bakılır. Ama genel olarak ekim yaptırdığınız yer ile ilgili görüşünüz ortaya çıkmıştır.

mehmet0606

• Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : 21 Ekim 2016, 10:23:58 »
Bekleyip görelim hayırlısıyla düzelir inşallah

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 21 Ekim 2016, 11:07:07 »
yaw toparlar zaten toparlamasına. yaralı bölge iyileştikten sonra saçlar yerine gelir. motor kazası yapsan kafadan derin sıyrık alsan bile o saçlar bi kaç aya toparlar fakat önemli olan bu hale sokmamak. neyin kafası bu hala anlamış değilim madem anlamıyolar donordan greft almayı diğer merkezlerin taktiklerini öğrenip uygulasınlar bari. zombie gibi gezilir mi böyle 3 4 ay..

mehmet0606

• Ziyaretçi
« Yanıtla #50 : 21 Ekim 2016, 11:21:20 »
ha şöyle aklı başında insanlar yorum yapsın. haklısın kesinlikle...

hamesjetfield

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 21 Ekim 2016, 16:48:09 »
Sevgili Mehmet Kardeşim,
Burda kimseyle laf yarışı ve tartışmaya girmeden durumunla ilgili nacizane yorumumu yapacağım.
Öncelikle hayırlı olsun ve de geçmiş olsun.
Çalışılan greft çok yüksek ve açık alan fazla o yüzden de maksimum greft ekmişler.
Benim ense tamamen kapandı. Daha yüksek greft ekilenlerin de tamamen kapandığını prplere gittiğim de gördüm.
Kötü görüntü olmuştur evet ama giderek kapanacak o konuda için çok rahat olsun.
Sonuçları konusunda da sabırla bekle. 6-7 aya kadar sadece bekle. Ondan sonra yavaş yavaş durum ortaya çıkıyor.
Ondan sonra yaparsın değerlendirmeni.
Bu forumda çok gördüm atıp tutup sonra da yazdıklarını silenleri.
İster istemez moralini bozuyor bunu da anlıyorum.
Belki istediğin kadar yoğun olmaz belki de sonuç seni tatmin eder.
Ama bu işin en sıkıntılı kısmı sabırla bekleyip görmek :)
Hayırlı olsun tekrardan

mehmet0606

• Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : 21 Ekim 2016, 20:58:57 »
Sagol üstadım evet yazılanlar canımı sıktı ama baktımki moral bozukluğu olacak bir durum yok. Dediğin gibi sabırla beklemem gerekir.umarım ekilen saç güzel olurda en azından bu sürece değer.teşekkür ederim yorumun için sagol

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 21 Ekim 2016, 21:19:28 »
Kesinlikle , ekim merkezleri belli bir açıklığın üstünde ekim yapmamalı. Yapacaksada 4000 üstü için sonuçları  açıkça anlatmalı

Ustaca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 21 Ekim 2016, 23:00:01 »
eyvallah kardeşim... Ekim merkeziyle görüşüyorum ense bölgesinde de şok dökülme olduğunu söylediler 3 ay sabret düzelecek söz veriyoruz denildi. Şuan çözüm odaklı ilerlemem lazım.

Evet genelde öyle diyorlar ancak ben hic ihtimal bile vermiyorum en azindan 5 ay çünkü Londradan bir arkadasla maillesiyorum onun da durumu berbat yani yüzlerce örnek var millet kendi parasıyla rezil oluyor kısacası.

ugurcoco

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 01 Kasım 2016, 11:42:07 »
hocammmm hayırlı günlerrr bnde 15 gün önce arena mede sac ektrdimmm donör alanımm sennki kadar yoğunduu...amaa suan için kötü bi durum yook gerci suan sok döküğlmede yasamadımm dahaaa senn donör ne durummda suan foto paylasman mümkünmüü acabaaa.. tesekkürlerr

StoneHenge

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 01 Kasım 2016, 11:58:49 »
Geçmiş olsun inş hemen iyileşiriz hocam. Bende arenamedde ekim yaptırdım 46.gündeyim. Benim donör bölgemde de açıklıklar var fakat senin ki kadar değil. Kapanmayada başladı sanırım ufak ufak saç kökleri var. Zamanla ne olacak göreceğiz. Asıl merak ettiğim tepe bölgemde uyuşukluk geçmiş değil. Sende nasıl durum?

ugurcoco

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 01 Kasım 2016, 12:03:33 »
hocammm zamanla toparlanacak emin ol..çok gecmiş olsunn..su şok dökülme sürecini de bi atlatsam hayırlısı ilee ondann sonraa zaten bırakacağım olurunaaa..hayrlısı olsun hepimiz içinnn

ayı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 01 Kasım 2016, 17:57:15 »
Silinen fotoğraf mı oldu bana mı öyle geliyor? Donör saha fotolarına noldu,

benimalnımgeniş

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 01 Kasım 2016, 18:01:15 »
Donör fotolarını kaldırmasaydınız keşke forumun amacı süreçle ilgili bilgi paylaşımı. Kötü de olsa kalması gerekirdi.

Facebook Twitter Instagram