Gönderen Konu: ARENAMED SAÇ EKİM MERKEZİ 5900 GREFT  (Okunma sayısı 71106 defa)

mehmet0606

• Ziyaretçi
Ynt: ARENAMED SAÇ EKİM MERKEZİ 5900 GREFT
« Yanıtla #30 : 20 Ekim 2016, 16:37:18 »
Herkese iyi yada kötü yorumları için teşekkür ederim. Saçlar güzel çıkar, donör bölgeside kapanırsa bir de o zaman değerlendirelim.
örneği FatherofSouth kardeşimizde yaşanmış ve şuan kapanmış. Sabırla süreci bekliyelim ve bu aşamada değişiklik olursa resim paylaşımını sonuna kadar devam ettirecem.

Yorumlar için Teşekkür Ederim....

gulhan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 20 Ekim 2016, 16:58:26 »
Burada ki kimse morel bozmak istemiyor,umarım düşündüğün gibi sonuç alırsın

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 20 Ekim 2016, 19:14:56 »
Serkan Aydın bir defa doktor değil Saç ekim uzmanı diye geçiyor. Aranamed in temel kaygısı ticari.Ekimlerine baksanız genelde  ekilen greft sayısı 5000 üstü  bir kişiye 1 günde en fazla ne kadar  greft eker ne kadar çok para kazanırız amaçları bu sadece aranamed değil .ülkemizdeki saç ekim merkezlerinin bir  çoğu ticari beklenti içerisinde.Bu nedenlerden dolayı sakal ve vucut kılı ekimlerini merkezler tercih etmiyor çünkü onlar için emek ve zaman kaybı.Aranamedin bir sürü ekimlerinde donörler feci halde  berbat

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 20 Ekim 2016, 19:30:36 »
Serkan Aydın bir defa doktor değil Saç ekim uzmanı diye geçiyor. Aranamed in temel kaygısı ticari.Ekimlerine baksanız genelde  ekilen greft sayısı 5000 üstü  bir kişiye 1 günde en fazla ne kadar  greft eker ne kadar çok para kazanırız amaçları bu sadece aranamed değil .ülkemizdeki saç ekim merkezlerinin bir  çoğu ticari beklenti içerisinde.Bu nedenlerden dolayı sakal ve vucut kılı ekimlerini merkezler tercih etmiyor çünkü onlar için emek ve zaman kaybı.Aranamedin bir sürü ekimlerinde donörler feci halde  berbat

mehmet0606 aramadılar mı hala seni bu konuyu gördüklerinde  :)
senin bir 2. ekim şansın bana sorarsan yok gibi olursa  sakalla karışık ektirde
bir işe yarasın illaki ekilen saçların bir kısmı çıkacak  ne kadar sık olur bilimiyorum

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : 20 Ekim 2016, 19:48:51 »

bir işe yarasın illaki ekilen saçların bir kısmı çıkacak  ne kadar sık olur bilimiyorum
ısmaıl dostum baya agır gırmıssın morelı bozuk cocugun sonuçta

mehmet0606

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : 20 Ekim 2016, 21:24:39 »
Moral bozukluğu mu ?  ;D Biraz saygı ! Bekleyip görelim bu ense düzelirse , eminim hepiniz serkan beye gideceksiniz ...

bonedriven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : 20 Ekim 2016, 21:41:51 »
i guess, someone has been called today  ;)

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 20 Ekim 2016, 23:40:48 »

ben birşey demedim bir ikinci ekimin olma ihtimalinin az olduğunu söyledim
normalde bu donör bölgesinde manuel 7000-8000  çıkarırlardı  hemde hasarsız ama artık bu arkadaşın bu şansı kalmamış
çıktığı kadar artık donöru uzun tutarsın belli olmaz toppik felanda kapatabilirsin eğer bu durum düzelmezse tabi ki
yani bir şekilde idare edersin geri kalan hayatına

2. durum ise inşallah bu arkadaş fotografları kaldırmak zorunda kalmaz    :)

Ustaca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 21 Ekim 2016, 01:15:02 »
Oncelikle ekimin hayirli olsun umarim istedigin, dusundugun ve hayal ettigin gibi sonuc alirsin. Ben de yaklasik 2 ay once arenamedde ekim yaptirdim ve donorden senin kadar muzdaribim. Forumda konuyu paylastim beni aradilar , arkadaslar seni aramadilar mi hala derken beni kastediyorlar :). Birincisi benim donor bolgem hala duzelmedi aradan 2 aydan fazla zaman gecmesine ragmen ama duzelecek umuduyla bekliyorum. Bana da ekimden ciktigimda 5100 dediler bir hafta sonra 4700 dediler ben de emin degilim kac bin graft ekildigine. isin sakasi bi yana gercekten de kotu bir goruntu ben de yasadim ayni durumu seni cok cok iyi anliyorum ve moralini bozmani istemiyorum. Ayrica 5900 graft gibi de gelmedi bana acikcasi ben 3.ay doldugunda konuyu acicam ve butun fotolari paylasicam donor bolgemin ne hale geldigini hep beraber gorucez.
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2016, 01:16:44 Gönderen: Ustaca »

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : 21 Ekim 2016, 01:40:28 »
Moral bozukluğu mu ?  ;D Biraz saygı ! Bekleyip görelim bu ense düzelirse , eminim hepiniz serkan beye gideceksiniz ...

ha donörın bu durumda oldugu ıcın keyıflenıyosan onu bılemem  pordon ozaman :)) ayrıca dostum bız saç ekımının nasıl oldugunu cok ıyı bılenlerdenız  oyuzden serkan bey ancak bu ısten anlayana ekım yapar
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2016, 01:45:07 Gönderen: can29 »

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : 21 Ekim 2016, 01:41:49 »

ben birşey demedim bir ikinci ekimin olma ihtimalinin az olduğunu söyledim
normalde bu donör bölgesinde manuel 7000-8000  çıkarırlardı  hemde hasarsız ama artık bu arkadaşın bu şansı kalmamış
çıktığı kadar artık donöru uzun tutarsın belli olmaz toppik felanda kapatabilirsin eğer bu durum düzelmezse tabi ki
yani bir şekilde idare edersin geri kalan hayatına

2. durum ise inşallah bu arkadaş fotografları kaldırmak zorunda kalmaz    :)
vallahı ısmaıl dostum kusura bakma ne dedıysen dogru demıssın arkadasın cvb gorunce hata bende dostum ...

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 21 Ekim 2016, 09:12:37 »
Hocam bakın ilk olarak hayırlı olsun. İnşallah herşey güzel olur fakat, böyle bir pozisyona seni soktuğu ve bunları , bu görüntüleri ortaya çıkardığı için , senin saçların ileride çok güzel olsa bile , hiç bir değeri yok ekimi yapan kuruluşun. Bitti.
Çünkü, bu işin binlerce örneği var. çok uzağa gitmiyorum örnek vermek için kendi 3200 graftlık fotomu paylaşıyorum tamam benden okadar çok kök alınmadı ama bukadar farkda olmaz arkadaş. Başarısız iş.
Fotolar 15 . Gün ve 2 aydan daha az sürelik donör alanıdır. Fiyat ise 3500 tl dir. (Fiyatı neden yazdım , sanmaki pahalı bir yer)

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 21 Ekim 2016, 09:15:30 »
Örnek

KuruKafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 21 Ekim 2016, 09:16:30 »
Arkadaşlar bu saç ekim merkezine bu gördüklerinizden sonra oluşan öfkeniz anlaşılır . Ancak Mehmet arkadaşımız çare arıyor donör le ilgili sıkıntı yaşamış olanlar tavsiye verse daha iyi olmazmı .

mehmet0606

• Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : 21 Ekim 2016, 09:19:27 »
Yani artık çözüm varsa alım yoksa konuyu kapatmayı düşünüyorum. 3 ay bekleyip tekrardan foto atacam.

Facebook Twitter Instagram