Gönderen Konu: ARENAMED SAÇ EKİM MERKEZİ 5900 GREFT  (Okunma sayısı 71076 defa)

Abdbyk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ARENAMED SAÇ EKİM MERKEZİ 5900 GREFT
« Yanıtla #181 : 30 Mart 2017, 17:21:54 »
Arkadaşlar donör bölgesinde iz kalmaması ve çıkışları hızlandırmak için bir ilaç veya krem tavsiyeniz var mı benimde donör canımı sıkıyor??

mehmet2906

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #182 : 12 Nisan 2017, 08:08:59 »
Krem kullanmana gerek yok bence. Xpecia hap kullanabilirsin.

dramses

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #183 : 12 Nisan 2017, 08:24:29 »
kardeş hayırlı olsun.
umarım en kısa zamanda düzelir.
şu soruları sormadan gecemeyecegim?
saç ektirmeden önce bilgisayarı önüne alıpta 1 yıl boyunca hiç araştırma yaptınmı.?
örnegin;planlı ve kaç greft alınırsa daha dogal bir saç ekimi olur diye araştırma yaptınmı?
eger araştırma yaptıysan;
ekimci size 5900 greft alıp ekim yapılır.isterseniz 3500 greftle başlayalım.diger 3500 greftide 1 yıl sonra yapalım diye birşey dedimi?
veya
bak kardeş senin dönör alanı verimli 5900 greft cıkar ben bu saçın hepsini ekerim,böyle ekim yaptıklarımın fotosu şunlar ama sen korkma 3 ay içinde toplar dedimi?
şu soruyuda merak ediyorum.siz ekimciye gidip hoca kafa gördügün gibi kel ama ben bilmem bu kafa kompile saçla kapatılacak,benim beklentim cok yüksek diye birşey dedinizmi?

adminler böyle yorumlara neden izin veriyor anlayamıyorum. şu yorumu okuduktan sonra dedimki kendi kendime "eminim bu adamın saçları toparlamış çokta güzel olmuştur" son sayfaya baktım gerçektende 7. ay oolmasına ramen çok güzel sonuç alınmış. arkadaşlar derdiniz ne sizin. neden bukadar takıntılısınız. sadece bu yorumu yapan değil. sitede çok fazla böyle adam var. adam akıllı bir yerde ekim yapıldıktan sonra bu arkadaşın 1 yıl boyunca internetteki bu saçma yorumlara kafayı takıp canını sıkmasına ne gerek varki. saç ekim uzmanımı olacak 1 yıl boyunca. ne işi olur. düzgün bi yere gitmiş yaptırmış ekimini. bu yorumlar kimseye yardımcı olmadığı gibi insanları yanlış yönlendiriyor.

mehmet2906

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #184 : 12 Nisan 2017, 08:48:51 »
Haklısın hocam. Kötü ve bilinçsiz yorumlar çok oldu. Artık ense bölgesini atmıyorum bile. Açıklıktan eser kalmadı.  217. gün daha gelişirmi bilmiyorum..

dramses

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #185 : 12 Nisan 2017, 09:07:23 »
hocam hayırlı olsun şu halile bile çok çok iyi fakat insan oğlu hep daha fazlasını ister :) yerinde olsam saçları uzatır geri doğru tarardım önler yoğun olduğundan çok daha gür görünür diye düşünüyorum. bakalım bugün bende muayene için estemylife a gidicem inş ikna olurumda kaporayı verir yakında ekimi olurum.

emireri

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #186 : 12 Nisan 2017, 10:18:09 »
Ben cede  güzel olmuş yorumlara kafayı takmaya gerek yok

mehmet2906

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #187 : 12 Nisan 2017, 10:43:52 »
Teşekkür ederim yorumlarınız için. Fazlası varsa tabiki isterim hocam :) 4-5 ay daha var gelişim gösterir illaki

mehmet2906

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #188 : 12 Nisan 2017, 10:50:40 »
hocam hayırlı olsun şu halile bile çok çok iyi fakat insan oğlu hep daha fazlasını ister :) yerinde olsam saçları uzatır geri doğru tarardım önler yoğun olduğundan çok daha gür görünür diye düşünüyorum. bakalım bugün bende muayene için estemylife a gidicem inş ikna olurumda kaporayı verir yakında ekimi olurum.
  Bence hiç vakit kaybetme, ektir gitsin.

tarık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #189 : 12 Nisan 2017, 16:12:01 »
mehmet arkadaşım bence ekim çok güzel olmuş,güle güle kullan.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #190 : 12 Nisan 2017, 18:25:35 »
Mehmet kardesim,
Ekimin gayet güzel gözüküyor umarım dahada iyi olur.
Ekim öncesi ve son halini önden saç çizgisinin gözükeceğini şekilde paylaşımda bulunurmusun?

mehmet2906

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #191 : 13 Nisan 2017, 08:18:24 »
Tşk ederim sagolun. Ekimden önce

mehmet2906

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #192 : 13 Nisan 2017, 08:21:26 »
Ekimden sonraki ön görünüş

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #193 : 13 Nisan 2017, 09:02:34 »
Mehmet kardes paylaşımların amacı gerçekten Ekim yaptırmayı düşünen Arkadaşlara fikir vermek, fayda sağlamak ise  lütfen günışığı altında (gölgede değil) paylaşımlarda bılununuz. Arabanın içersinde çekmiş olduğunuz fotoğraf sadece güzEl bir Facebook profil fotoğrafı olur.Bu sitede bu tip bir paylaşım yapmanızın kimseye faydası olmaz.Belki birkaç işi bilmeyen kişi  "süper olmuş, bende hemen gidip aynı yerde Ekim yaptırayım" der okadar.
Ekiminiz güZel olmus, zaten az olan açıklık alana yeterli greft ekimi yapılmıştı.SiZe zahmet net, ısık altında fotoğraf paylaşırmısınız?
Ancak bu şekilde Ekim düşünen Arkadaşlara faydanız dokunur.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #194 : 13 Nisan 2017, 09:41:54 »
Mehmet kardes paylaşımların amacı gerçekten Ekim yaptırmayı düşünen Arkadaşlara fikir vermek, fayda sağlamak ise  lütfen günışığı altında (gölgede değil) paylaşımlarda bılununuz. Arabanın içersinde çekmiş olduğunuz fotoğraf sadece güzEl bir Facebook profil fotoğrafı olur.Bu sitede bu tip bir paylaşım yapmanızın kimseye faydası olmaz.Belki birkaç işi bilmeyen kişi  "süper olmuş, bende hemen gidip aynı yerde Ekim yaptırayım" der okadar.
Ekiminiz güZel olmus, zaten az olan açıklık alana yeterli greft ekimi yapılmıştı.SiZe zahmet net, ısık altında fotoğraf paylaşırmısınız?
Ancak bu şekilde Ekim düşünen Arkadaşlara faydanız dokunur.

Aynen, katılıyorum
🏇🏇

Facebook Twitter Instagram