Gönderen Konu: ARENAMED SAÇ EKİM MERKEZİ 5900 GREFT  (Okunma sayısı 71095 defa)

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ARENAMED SAÇ EKİM MERKEZİ 5900 GREFT
« Yanıtla #151 : 02 Şubat 2017, 17:14:50 »
Hocam ekim öncesi fotonuzu gördüm de ne yalan söyliyim baya şaşırdım. çünkü 5900 greft ekilmiş ben boş bir kafa zannediyor idim. ama sizin baya saçınız varmış. çok yüksek bi ekim yapılmış. vertekse gelince, eskiye nazaran baya bir gelişme var. şuan kısa tuttuğunuz için biraz sırıtıyor olabilir,ama bir tık uzun tutarsanız pek bisey belli olmaz diye düşünüyorum. sizde hem ekim bölgesinde hemde verteksde süreç devam ediyor.insallah 4-6 hafta sonra çok güzel saçlara sahip olursunuz.

mehmet2906

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 02 Şubat 2017, 19:44:18 »
Bakalım hocam inş dediğiniz gibi olur

mehmet2906

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 17 Şubat 2017, 08:12:09 »
164. gün

mehmet2906

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #154 : 17 Şubat 2017, 08:13:34 »
Ense bölgesi traşlı hali.
Olumu / Olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

emireri

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 17 Şubat 2017, 09:09:35 »
yer yer seyrek gorunse de daha toparlar. herhanbı şey yapıyormusun desteklemek için

mehmet2906

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 17 Şubat 2017, 09:34:49 »
İlaç vs. kullanmıyorum .Başka önerin varsa söyleyebilirsin üstad.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 17 Şubat 2017, 11:04:26 »
Olumsuz bir ekim 5 aya göre var olan saçların ekim öncesi daha saglıklı  ve hacimli duruyor  öok ta açıklgın yokmuş zaten  ve bu saçın üstüne  bu kadar greftı eklersek suan cok daha  iyi bir görüntü olması gerekıyordu zarar görmüş gibi var olan saçların ayrıca donör bölgen kötü durumda dostum kısa kullanamıycaksın gibi bu toparlar gibi laflara ben pek inanmıyorum doner kendını 6 ayda toparlar artık böyle kalıcak gibi  senın donör  sadece uzayınca kapatıcılık saglar kısa kesınce ortaya cıkar neyse sürec devam ediyor umarım çok iyi olur sonucun
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2017, 11:09:16 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

mehmet2906

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #158 : 17 Şubat 2017, 11:17:03 »
Yorumun için teşekkürler. 5 aya ekilen saçlar şuankinden iyi olması gerektiğini söylemişsin; ekilen saçların tamamı 5 aya çıkar mı ? çıkışların 1 sene boyunca devam ettiği herkesce bilinir. 

mehmet2906

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 17 Şubat 2017, 11:18:55 »
Olumsuz bir ekim , ilk senden böyle bir yorum alıyorum :)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 17 Şubat 2017, 11:40:35 »
Merhaba çıkacak saçlar için bir şey söylemek için bence 3 ay daha beklemek lazım ama donör bölge yine katledilmiş ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #161 : 17 Şubat 2017, 12:01:27 »
Yorumun için teşekkürler. 5 aya ekilen saçlar şuankinden iyi olması gerektiğini söylemişsin; ekilen saçların tamamı 5 aya çıkar mı ? çıkışların 1 sene boyunca devam ettiği herkesce bilinir.
rica . 5 aya göre olumlu yada olumsuz yorum istedin ben sana demek istedigimi şu şekilde açıklıyım Fotolar üzerinden konuşuyoruz sonucta ekimden önceki saçların bana daha sık ve hacimli geldi  ve o saçın üstüne 5 aylık çıkışlarıda eklersek çok daha iyi bir görüntü beklerdim  kötü degil görüntü ama öncesi ni hesaba katarsak çok daha iyi olmalı gibi geldi bana  senın var olan saçların zarar görmüs gibi geldi fotodan oyüzden daha seyrekleşmiş bundan dolayı olumsuz dedim üstüne birde donör bölegenin durumunu eklersek olumlu diyemezdim  tabi fotolar yanılta bılır eski saçların belki böyledi foto da daha sık çıkmıstır bunu sen sölüceksin yanılabılırım sürecin devam ediyor cıkıslarında devam edicek ekilen bölgenın cok daha iyi bir hal alıcagı sürecin sonunda aşikar ama var olan saçların zayıflamıs gibi  tabi donör bölgenıde kısa kestirince bu sekılde bir hal alıcagını hesaba katarsak sen memnunmusun ? O önemli . umarım anlata bildim
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2017, 12:09:40 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #162 : 17 Şubat 2017, 12:19:21 »
Açıklığın için fazla greft ektirdigin kanısındayım, Mevcut saclardaki açıklıklar bence kapanacaktır.İkinci bir ekim yaptırmayı düşünürsen Sıkıntı yasarsın ama bu Ekim sonucu seni tatmin edecektir.
Donör için maalesef çok olumlu düşüncelerim yok, zaten donörün toparlaması ile alakalı Arenamed in 6 ay açıklaması hikaye. Donörde bir şok dökülme sözkonusu ise 4-5 ay eywalla ama Şuan ensede gözüken boşluklar için şok dökülmeden bahsetmek mümkün degil.Enseyi bu kadar kısa tutmamalısın, biraz uzatarak kapatıcılık sağlarsın diye düşünüyorum.

mehmet2906

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 17 Şubat 2017, 13:18:10 »
Teşekkür ederim yorumlarınız için. Evet ense bölgem sıkıntılı bunun farkındayım. Aranamed de benim gibi ensesi problemi yaşayan insanlar var ama çoğunlukta gördüğüm kadarıyla 3 aya tamamen kapanmış.Alım yapan kişinin azizliğine uğradım ben. Eski saçlarım da çok açıklık vardı,fotoğrafta göründüğü gibi değil. uzundu kapatıyordu açıklıkları ve hint kınası vardı saçlarımda.Ense de hala kızarıklıklar var sanırım deri kendini yenilemedi ve bu da benim için bir umut gibi.Şuan için memnunum. Çıkışların devam edeceğini söylüyorlar.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #164 : 17 Şubat 2017, 14:51:26 »
Hocam ekim bölgesi normal seyrinde.5 aylık dilimde güzel çıkışlar olmuş. bundan sonrada gelişmeye devam edecektir.2 ay içinde tamamen kapanacağını düşünüyorum.ama maalesef dönor içler acısı.arenamedde ektirenlerin çoğunda böyle hırpalanmış vaziyette idi ancak 3 ayda toparlandı. sizde 5 aydaki durum ne yazıkki kötü.bundan sonra düzelir mi,bilinmez.umarım düzelir.çünkü bi emek verdiniz açıkcası boşa gitsin istemem.bu sitede kimse istemez.çünkü burdaki herkesin saç problemi var ve herkes empati kurabiliyor.sanırım saçlarınızı uzun tutmanız gerekecek bundan sonra. sizin özelinizde değilde genel olarak arenamed ekimlerinde dönor niye böyle hırpalanıyor anlam vermek güç.bunun yüksek greft almakla ilgisi olduğunu düşünmüyorum.zira 5000 bin üstü alım yapan birçok merkez var hiç böyle sıkıntılı durumlar görmedim.yani arenamedin gerçekten güzel sonuçları var,fiyatları da makul.bu dönor konusunda kendilierini biraz daha geliştirirlerse,daha önem verirlerse gerçekten birçok insan sıcak bakar diye düşünüyorum.saygılar.

Facebook Twitter Instagram