Gönderen Konu: KARAR VAKTİ  (Okunma sayısı 672 defa)

kelhero

• Yeni üye
  • *
KARAR VAKTİ
« : 18 Kasım 2019, 17:32:57 »
Öncelikler herkese iyi akşamlar...Araştırmalarım ve sitedeki üyelerin tavsiyeleri sonucu İlhan Serdaroğlu ve Serkan Aygın arasında kaldım.İki hekimin işlerini de başarılı buldum fakat karar veremedim.Amacım en kısa sürede operasyona girip  işlemleri tek tek SONUNA kadar buradan paylaşıp diğer arkadaşlara fikir vermek.Çünkü karar vermek gerçekten zor olabiliyor.Sizce hangi hocayı seçmeliyim?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: KARAR VAKTİ
« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2019, 17:37:53 »
Açıklığın ekime uygun karar veriken 2 doktor arasındaki ön cizgi kalitesine dıkkat et cunki senin için en önemli 2 unsur var 

1 ön cizgi

2 ekim sıklığı

Serkan aygın daha yakın diye düşünüyorum tabi karar senin etkilemesin
Global Moderator

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2019, 23:09:25 »
Birde dr bilgihan aydın a bak bu aralar güzel sonuçlarını görüyorum fiyatıda uygun sanırım açıklığına göre güzel bi ekim olabilir

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Kasım 2019, 19:34:16 »
Açıklık derecen saç ekiminde en başarılı sonucu almaya müsait serkan aygın ekimlerini bende beğenerek takip ediyorum.

kelhero

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 20 Kasım 2019, 10:18:32 »
Serkan Aygın'ın işleri benim de çok hoşuma gitti ve anladığım kadarıyla birden fazla ekip var.İlhan Serdaroğlu'nun tek ekibinin olması ve ekimde bizzat bulunması bana daha çok güven veriyor.Fakat yine çıkardıkları işleri karşılaştırdığımda Serkan beyin işleri daha güzel ama eğer en iyi olan ekibe denk gelirsen.

Facebook Twitter Instagram