Gönderen Konu: Dermaroller Nereden alınır ve nasıl kullanılır ?  (Okunma sayısı 2253 defa)

Furymen

• Sr. Member
Ynt: Dermaroller Nereden alınır ve nasıl kullanılır ?
« Yanıtla #1 : 17 Kasım 2019, 20:20:51 »
Norwood 3üm son çare dermarolling kaldı benim için bu alet nerede satılır ve nasıl kullanılır ?
N11.comdan alabilirsin ben ordan aldım ben iki haftada 2 kez şakaklara uygularım sen nasıl kullanırsın sana kalmış

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 17 Kasım 2019, 20:25:21 »
N11.comdan alabilirsin ben ordan aldım ben iki haftada 2 kez şakaklara uygularım sen nasıl kullanırsın sana kalmış
İşe yarıyor mu ?

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 17 Kasım 2019, 20:57:31 »
İşe yarıyor mu ?
Düzensiz kullandığm için bir yararını görmedim çünkü çok zahmetli uğraştırıyor devamlılık istiyor bide vertekse uygulamak için saçların kısa olması lazım şakak için sorun olmuyor tek başına bir faydası olacağına inanmıyorm ama dermoroller sonrası minoxil kullanıp etkisini %30 civarı arttırıyor topikal bişey sürmeden önce kullanmak için ideal

mem

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Kasım 2019, 22:45:18 »
Dermaroller yerine dermapen alin ,işe yariyor ,abartmayin  haftada en fazla bir defa kullanin sık kullanildiğında fayda yerine zarar verir

Burakcan

• Full Member
« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2019, 02:42:36 »
Şu sıra toplumca bir dermaroller kullanma hastalığı başladı fakat aşırı dermaroller kullanımı fibrozis yapar ve cilde zararlı  bilginize sunulur.

Facebook Twitter Instagram