Gönderen Konu: Saç ekim izi  (Okunma sayısı 1393 defa)

ErgülBaydır

• Yeni üye
  • *
Saç ekim izi
« : 14 Kasım 2019, 22:20:06 »
Merhabalar saç ekimi önden cok belli oluyor ve ekim yapılan yerlerde iz kalıyor ve kırmızılık vs oluyor diyorlar gerçekten böyle bir durum varmıdır bilgileriniz varsa cok sevinirim bu durum beni vazgeçiriyor desem yeri var

KaiserSS

• Hero Member
Ynt: Saç ekim izi
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2019, 22:32:09 »
Ekim yapan uzmanın marifetine bağlı. İyi yerlerde ekim belli olmuyor, kırmızılık vs süreç tamamlanıncaya kadar geçiyor, korkacak durum yok hocam
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

ErgülBaydır

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2019, 22:56:45 »
Cevabınız icin teşekkür ederim Bu ekim yerinde peki belirkin kök izi oluyor diyorlar varmi boyle birsey birde  yaşım 23 sizce bu süreç erkenmi biraz beklemelimiyim

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2019, 23:38:37 »
Dediğim gibi, donör alımı da ekimi de uzman yaparsa güzel olur.Sizin ekim zamanı oluşmuş, ekilenler kapatır diye düşündüm, belki ileride diğer saçlarınızda dökülürse revizyon olabilir.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

ErgülBaydır

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2019, 23:59:23 »
Anladım çok teşekkür ederim

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 15 Kasım 2019, 00:02:23 »
her ekimde olmuyor hocam çok nadir ekimde oluyor özellikle sebore ve aşırı kepek olanlarda oluyor diye biliyorum.

ErgülBaydır

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 15 Kasım 2019, 02:05:48 »
Merhaba Teşekkür ederim öncelikle bilgi verdiğiniz icin bugun bu olay çalışma ortamında geçti sac ekimi yapılan yer cok belli oluyor skar gibi iz kalıyor dediler ciddi anlamda ikilemde kaldım ayrıca kök alınan nokta cok seyrelerek  açıklık belli oluyor falan konusu varmi?

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 15 Kasım 2019, 14:29:14 »
Kök alınan bölgeyi homojen dağılımla toplarsa zamanla kapanır ve sıkıntı olmaz
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

YUNUSEMRE

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 15 Kasım 2019, 15:56:25 »
Ekilen yeri soruyorsan; Evet kanallar büyük büyük açılırsa kafan çukur çukur olur. Tamamen işçilik ile alakalı
Alınan yeri soruyorsan; o da keza orantısız kapasitenden fazla ynlış bir planlama ile alınırsa seyrek olur. Bu da tamamen işçilik ve uzmanlıkla alakalı.
Yani Sonuç olarak, kaliteli merkezde böyle vukularla karşılaşmazsın. Diğer merkezlerde de onların gününe bağlı iyi sonuçta alabilirsin kötü de
TAbii ilk olarak kendi durumunu da bilmek gerek. Donor açık alan saç kalitesi vs...
Tamam mı ;)

Öz58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 15 Kasım 2019, 16:08:37 »
Ucuz diye merdiven altı yerlere ekim yaptırma kardeş, sonradan iki misli masraf oluyor, çektiğin sıkıntılar ve boşa giden binlerce köklerde cabası. Bu malum yerleri öğrenmek hiç zor değil. Sayfalara göz atman yeterli. Veya özelden mesaj at.

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 15 Kasım 2019, 17:47:28 »
Dostum yaşın genç ama izi falan düşünme düzgün bi merkez bul acil ektir bu yaşta, sosyal hayatını etkilemesine izin verme

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 15 Kasım 2019, 19:25:07 »
Benim kafanın aynısının tıpkısı

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 15 Kasım 2019, 20:11:05 »
Kafanin izini takan ekimi tamamlayamaz. Ya nekroz olursa ya enfeksiyon kaparsan daha kotu olursa vs vs vs.. iyi bir ekimcide iz kalmaz.!

ErgülBaydır

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 15 Kasım 2019, 22:49:53 »
Kök alınan bölgeyi homojen dağılımla toplarsa zamanla kapanır ve sıkıntı olmaz

ÇOK teşekkür ederim

ErgülBaydır

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 15 Kasım 2019, 22:51:26 »
Ekilen yeri soruyorsan; Evet kanallar büyük büyük açılırsa kafan çukur çukur olur. Tamamen işçilik ile alakalı
Alınan yeri soruyorsan; o da keza orantısız kapasitenden fazla ynlış bir planlama ile alınırsa seyrek olur. Bu da tamamen işçilik ve uzmanlıkla alakalı.
Yani Sonuç olarak, kaliteli merkezde böyle vukularla karşılaşmazsın. Diğer merkezlerde de onların gününe bağlı iyi sonuçta alabilirsin kötü de
TAbii ilk olarak kendi durumunu da bilmek gerek. Donor açık alan saç kalitesi vs...
Tamam mı ;)

İnanın bu korkularını yenicek izmirde bir yer bulamıyorum o yüzden ciddi anlamda soru işaretleri yaşıyorum malesef😃

Facebook Twitter Instagram