Gönderen Konu: DR ÖZGÜR NALBANT SAÇ EKİMİ (2500 GREFT) 11/04/2016 TARİHİNDE  (Okunma sayısı 20577 defa)

kara_elmas

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
teşekkür ederim arkadaşlar özgür hoca gerçekten bu işin türkiyedeki erbaplarından diyebilirim. hepimiz için hayırlısı olsun

Dexter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam 1 yıla yaklaşmış, tam sonuç nedir fotoğraf atabilir misin? Ben de özgür hocaya ektirmeyi düşünüyorum . Beklentinizi karşıladı mı acaba , şimdiden teşekkürler.

kara_elmas

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hocam yakında yeni telefonumla son resimlerimi atacağım

bulutdeveci1212

• Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar başka formlara bakıyorumda demekki çok para alan pahalı yerler ilginizi çekiyor yorumlar ardı ardına geliyor ama ben kendi formumda birşey soruyorum cevap bile yok neyse artık formu kapatıyorum zaten ben ekimimi yaptırdım iyi yada kötü olacak faretmez ben ekimi düşünen arkadaşlara yardımcı olmak için açmıştım ama sizin ilginizi euro hesabı eken yerlere

DMX_GOON

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
kesinlikle haklısın hocam.başlığa şu ünlü doktorlardan birini yazsak herkes gelirdi konuya yardım istiyoruz yazan bile yok.burada bile parası olan konuşuyor bizim gibi fakirlerin ekimleri önemsenmiyor:))

bulutdeveci1212

• Ziyaretçi
kesinlikle haklısın hocam.başlığa şu ünlü doktorlardan birini yazsak herkes gelirdi konuya yardım istiyoruz yazan bile yok.burada bile parası olan konuşuyor bizim gibi fakirlerin ekimleri önemsenmiyor:))
Aynen kardeşim biz koray erdoğanın kötü ekimlerini gördük hatta o gün ioh kısaltmalı saç ekim merkezinin bile abartılı ekimlerinin de seyrek olduğunu gördük bize yol almak düşüyor madem bu pahalı Ekim merkezleri zekeriyya kul Koray Erdoğan Ve meşhur 30 35 bine  saç eken merkezlere ekmeyi düşünüyorsunuz bu formda sonuçları incelemenizin anlamı yok kötü bir sonuç olsa nolacak peki o zaman ucuz yerlerin sonuçlarına mı bakacaksınız dimi yani

Manga41

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen kardeşim biz koray erdoğanın kötü ekimlerini gördük hatta o gün ioh kısaltmalı saç ekim merkezinin bile abartılı ekimlerinin de seyrek olduğunu gördük bize yol almak düşüyor madem bu pahalı Ekim merkezleri zekeriyya kul Koray Erdoğan Ve meşhur 30 35 bine  saç eken merkezlere ekmeyi düşünüyorsunuz bu formda sonuçları incelemenizin anlamı yok kötü bir sonuç olsa nolacak peki o zaman ucuz yerlerin sonuçlarına mı bakacaksınız dimi yani
kardes bende özgür hocaya ektirdim ama özgür hocayla senin ektirdgn yerin fiyat farkı yok pahalı değil sende erkan hocaya ektirmiştin yanls hatrlamıyorsam oda kıytırıkdan bi hoca değil bence yanlş düşünyrsn

DMX_GOON

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
yukardaki arkadaşın dediğini yanlış anlamışsın dostum sen.özgür hoca erkan hoca gibi daha uygun fiyatlı ekim yapan doktorların ekimleri önemsenmiyor diyor ki haklı bence de, herkes ünlü doktorların başlıklarını takip ediyor oralara yorum yazıyor.benim konum da soru soruyorum cevap yazan yok.bende bundan sonra ne fotoğraf nede gelişme paylaşacağım.binlerce euroya ekim yapan yerleri takip edebilirler..!
« Son Düzenleme: 08 Mart 2017, 16:35:15 Gönderen: DMX_GOON »

kara_elmas

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
arkadaşlar merhabalar 12. ayımı tamamladım ben ekimimden memnunum iyi bir sonuç aldım diyebilirim, hepinize bol saçlı günler

kara_elmas

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
diğer foto

kara_elmas

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ışıklı ortam başka foto

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
2500 greft ile şaka gibi bir sonuc
Tebrikler... gerçekten güzel sonuc...

kara_elmas

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saol hocam teşekkürler

Moonlights67

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba hemsehrim.oncelikle hayirli olsun saclarin tam oturmus yuzunede.acikcasi bende senin sonuclardan etkilenerek ozgur hocaya gecen hafta ektirdim.3500 greft ekim yapildi.ilerlemeden suan memnunum.belli surecten sonra bende paylasimda bulunacagim.bu surecte biotin harici tavsiye edecegi bi urun varmi.xpecia yada baska bir ilac tavsiye edermisin

Facebook Twitter Instagram