Gönderen Konu: ESTECENTER - Ibrahim Cevik - 3300 Greft - iyilesme süreci  (Okunma sayısı 12436 defa)

KelBirGenc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaslar,

Ben almanyadan katiliyorum. Bir ay önce estecenterde sac ekimini gerceklestirdim. Genc yasimda saclarim su son yillarda bayagi bi döküldü, gerci komple bir seyreklik genetik olarak hep vardi.

Kivircik sacli oldugum icin sackarimi uzun vade düz kalmasi icin kafama sürmedigim afedersiniz fişki kalmadi, zannedersim onunda bayagi bi ektisi oldu.

Kulak arkalari bende zaten dogustan zannerdersem döküldü yani doner bölgeside bana göre seyrek idi.

Ilk basda kafama bayagi takiyodum sanki az greft ekildi diye ama sonra kanullendim. Doner bölgesinden zaten daha fazla cikmazdi gibi. Kötü olan sey arkadan kac greft cikar bakmadan bosluk yerlere zaten kanallari acildi yani belki doner bölgesini tamemen inceseler belki 3300 bile ekmezlerdi.

Biraz alel usul gerceklemesine ragmen personal beni cok iyi agirladilar (kahvlati,higyenik ortam, güler yüz, muhabbet, temiz calismalari felan). Bayagi ilgi gösterdiler tabi sonucta milyonlar yatirmadik ona göre herkeze kontrol asamasinda fazla zaman harcanilmiyo.

Saclari hergpn kontrol etmekten vazgectim kendime dedimki en kötü ihtimal orasi kel kalir:) cikarsa avantajima dedim.

Büyük alana ekilmis gibi gözüksede cogu tabi ön tarafa ekildi tek tük ortalara bide arkada kücük bi acik vardi.

Teleonla girdigim icin tüm detaylari yazamiyorum zamanla yazarim simdi ise 1 aylik süreci bi kac fotorafla göstermek isterim. Ilk üc fotoraf ekimden önce. Yasim 26. Artik sabredip sonucu hepberaber görecegiz

KelBirGenc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ESTECENTER - Ibrahim Cevik - 3300 Greft - iyilesme süreci
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2016, 03:52:39 »

KelBirGenc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2016, 03:54:06 »

KelBirGenc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2016, 03:54:41 »

Apoxxx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimsonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Ekim 2016, 15:16:25 »
Geçmiş olsun inşallah istediğin gbi olur.bende estecenter da saç ekimi yaptırdım şu an dördüncü aydayım .benim sormak istediğim şey dönere bakmadan nasıl kanalları açtılar senin grefleri almadan kanal mı açtılar yani
Estecenter 3000 greft saçekimi

KuruKafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Ekim 2016, 09:46:49 »
Kıvırcık saçın ekimi zor ama kapatıcılığı iyi olduğu söyleniyor.

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Ekim 2016, 18:56:06 »
Ekimin hayırlı olsun. Saç tipimiz hemen hemen aynı. Bu yüzden senin sonucunu yakinen takip ediyor olacağım. Bizi bilgisiz ve foroğrafsız bırakmazsan sevinirim.

Gurbet

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Ekim 2016, 16:09:28 »
Ekimin hayırlı olsun
Bence tam bir piskopat olmuşsun kardeşim 😜

KelBirGenc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Aralık 2016, 17:55:19 »
85. Günündeyim. Sol taraf sag tarafa nazaran daha karartili duruyo yani sanki iki taraf ayni sekilde degil. Acaba sag tarafi eken kisiyle alakalimidir diye soriyorum kendi kendime, cünki kanal acmak gibi ekerkende cok hata yapilabiliyomuz. Gerci simdi galiba saclarin cikma dönemine giriyom yavas yavas sabredip görecegiz hepbirlikte.

EDIT: ha bide sanki mevcut saclarimda döküldü gibi umarim dogal dökülmedir. Yani yasayan köklere zarar verildiginden kaynaklanmiyodur umarim:)
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2016, 17:58:33 Gönderen: KelBirGenc »

KelBirGenc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Ocak 2017, 02:34:46 »
Suanki durum bu. Ekimden sonra realist biri olarak Beklentileri en aza cekmistim öyle aşırı yogun bir cikis beklentisindede vazgectim sonuca saclarimim zaten öncedende zayif ve gücsüzdü. 4 ay oldu. Aralarda tek tük cikislar var gibi ama böyle kalir diye düsünüyorum.  Artik kabartan spraylerle felan örterim

KelBirGenc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Ocak 2017, 02:38:37 »
Bide sag ve sol taraf ayni degil sizce bu dogalmi yoksa eken kisilerin becerisinemi bagli

KelBirGenc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 19 Ocak 2017, 02:41:29 »
Dönor böge az cok toparladi. Tabi saclarda az uzun oldugu icin yaniltici olabilir

SolAçık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 19 Ocak 2017, 02:50:26 »
Cok iyi ekim daha da iyi olacak ztn.Hangi teknik kullanildi dhi mi kanal acma mi? Fiyatı da paylasirmisiniz.

KelBirGenc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 19 Ocak 2017, 03:25:51 »
Cok iyi ekim daha da iyi olacak ztn.Hangi teknik kullanildi dhi mi kanal acma mi? Fiyatı da paylasirmisiniz.

Insallah kardes cok az daha sık olsa baska bisey istemem. Dhi nin ekim yapana kadar ne oldugunu bilmiyodum ekimden sonra arastirmaya basladim :) o cahilce arastirmadan ekime gidenlerdenim kabul ediyorum. Yoksa micromotorla yaptirmazfim.yani micromotorla alindi sonra kanal acilarak hepsi ekildi

Almanyadan geldigim icin 2000 euro. Türkiyeden ameliyata girsem 5 6 bin lira anca isterlerdi tahminim
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2017, 03:41:02 Gönderen: KelBirGenc »

trabzonlu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 21 Haziran 2018, 00:22:50 »
micromotoru estecenter kullanamiyor abi, manuel punchda versen duman ederlerdi sonuc ayni olurdu micromotorda kabahat yok kullananda sikinti.. Ama yinede guzel bir ekim olmus bende ayni yerlerden gectim arastirmadan reklam ile gittik pismanlik icindeyim

Facebook Twitter Instagram