Gönderen Konu: ASUMAN HAIR TRANSPLANT CLINIC 3500 GREFT SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 59494 defa)

mustafad

• Jr. Member
  • **
Ynt: ASUMAN HAIR TRANSPLANT CLINIC 4500 GREFT SAÇ EKİMİ
« Yanıtla #150 : 26 Aralık 2020, 17:40:20 »
Greft sayısı ve saç tellerinin ince oluşu göz önünde bulundurulunca ekim başarısız demek çok doğru görünmüyor. Fakat sizi bu ekime heveslendirirken kurulan cümleler havada kalmış olmalı, bir benzeri bende de oldu.

Asuman Hn. şuan bana Vichy Dercos Aminexil Serum kullanmamı önerdi. Siz de bir deneyin isterseniz, biraz da olsa işinize yarar inşallah.

Eğer ikinci ekimi düşünürseniz Muttalip Keser az greftle çok güzel işler başarıyor, bir de onunla görüşün derim. Moral bozacak bir durum yok, ekimden önceye göre daha iyisiniz.
  • Ekim Tarihi: 22.08.2020
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4400
Takviyeler:
Solgar Omega3 950 mg. / günde 1 tablet
Coraspin / günde 1 Tablet
Kerozan 5+5 / 2 gün, sabah akşam, sonraki 2 gün Xpecia Sabah akşam
Natures Supreme Biotin 5000 mg / günde 1 tablet
Propecia / 3 günde 1 tablet
Sabah akşam Alopexy Sprey
Sarımsak, keçi boynuzu pekmezi ve doğal sirke...
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #151 : 26 Aralık 2020, 18:15:16 »
İşte Asuman Hanım'da kafama takılan en büyük soru işareti ekimden sonra minoxil tarzı olan Alopexy spreyi kullandırtması.Sprey tarzı şeylere, hep geçici bir ilüzyon etkisi yaptığını düşündüğüm için şüpheyle bakmışımdır.Geçmiş olsun, umarım süreç tekrar olumluya döner sizin açınızdan.

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 26 Aralık 2020, 18:31:38 »
gecmıs olsun abi  kotu yanı tek atımlık kursunun varmıs o donorden sacı kapatacak bır o kadar greft daha alınamaz dıye dusunuyorum sakal sac desteklı on ve bıraz daha arkjasına dogru bır ıslem bak bence tepeyı unut gıtsın vertekse yapcagın bır sey yok
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Ahmet Power

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #153 : 05 Ocak 2021, 17:40:45 »
açık alana göre sonuç güzel yanları kısa kestirip saçları daha fazla uzatırsanız daha güzel durur minox kullanmanızdan dolayı zayıflık olabılır bırakınca finas kullanırsanız da güçlenir ekilenler

Yaptık onları da yaptık, saçın yanlarını da kazıttık, ayda 300 liralık şampuan-ilaç vs de kullandık ama bu kadar oldu.
Sonuçtan memnun değilim diyorum yapacak bir şey yok diyorum ama biri çıkıpta sonuç güzel diyince garipsiyorum.

Mütevazi olmaya kimsenin işine laf atmamaya bu operasyonu yapan insanlara da bir şey dememeye kırmamaya çalışıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #154 : 05 Ocak 2021, 17:43:51 »
Yaptık onları da yaptık, saçın yanlarını da kazıttık, ayda 300 liralık şampuan-ilaç vs de kullandık ama bu kadar oldu.
Sonuçtan memnun değilim diyorum yapacak bir şey yok diyorum ama biri çıkıpta sonuç güzel diyince garipsiyorum.

Mütevazi olmaya kimsenin işine laf atmamaya bu operasyonu yapan insanlara da bir şey dememeye kırmamaya çalışıyorum.

ilk başta sana çok beklentin olmasın bu malzeme ıle pek ıyı bır sonuç alamazsın demıstır diye düşünüyorum
ama ona ramen sonucun açık alana göre durumuna göre fena değil dostum
1 ekım daha gerekıcek o zaman güzel olur tabi senın donör 2 ekımı kaldırırmı bilemiyorum zayıf cunkı en asından 1500 2000 on orta sıklaştırırsın
Global Moderator

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #155 : 05 Ocak 2021, 18:03:00 »
Bu ekimde net planlama hatası var, o yüzden seyrek kaldı. Mevcut ön çizgi ve geniş alanı kattığımda en kötü 5500-6000 greftlik alana 4500 ekildi. Maalesef her başarılı merkezin ara sıra böyle sonuçları olabiliyor, bu süreci tamamiyle başarılı bitiremediğiniz için üzgünüm ama şunu da unutmayın, eğer donör iyi durumdaysa ufak bir sıklaştırma ekimiyle birlikte bu saçlar zımba gibi olur, pes etmeyin ve bu serüveni başarıya ulaştırın. Power modunu en yükseğe alıyoruz. :)
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 06 Ocak 2021, 00:53:52 »
Herkesin görüşüne saygı duyuyorum ama bu ekimin başarısızlığını başka sebeplere bağlayanları ve bazı gerekçelerle ekimi başarılı bulanları anlamıyorum.
Asuman hanımın bu ekimi başarısız arkadaşlar.
Başarısız ekime de başarısız diyelim. Kaldı ki adam, takviyelerden dolayı spermim kalmadı diyor yahu.

Ayrıca 3.500 greft ekim yapmış. Revize ekime donörün yok demiş. Tavrı hoş değil, samimi ise hiç değil.

i donör durumu açık alan için bu ekim başarısız değil sadece yetersiz dersen anlarım biraz daha uzatırsa saçları daha ıyı bir görünüm olur. bazı durumlar var saç kalitesi açık alan bunları değerlendirmek lazım sürecide devam ediyor hala yani bu tarz açıklıklarda 1 ekim le bir yere kadar sonuç alırsın . Bu arada 7 ay biraz kalınlaş sa çok hacimlenir daha
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2021, 08:20:19 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Pasa06

• Sr. Member
« Yanıtla #157 : 06 Ocak 2021, 11:50:53 »
benım dusuncem bu kadar acık bır alana o kadar onden çizgi oluşturulması hata çizgıyı bir cm gerıden almış olsa idi 4500 greftle daha fazla kapatıcılık saglardı umarım donorunuz vardır ve bır ekım daha yaptırırsınız... ekımcıler mınoksu erken cıkarsın dıye onerıyorlar ancak kullanımdan sonra saclar donguyu gırıyor o da ayrı bır sıkıntı bir ekımcının 4 5 aydan once mınox onermesı benım mantıgıma sıgmıyor

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #158 : 07 Ocak 2021, 02:11:59 »
 Paşa06 nickli arkadaşın ön çizgi hakkındaki yorumuna katılıyorum.Bu açıklığa göre çok önden almış çizgiyi.Herkes ister 20 yaşındaki saç çizgine kavuşmayı ama bir noktadan sonra da ön çizginin o kadar aşağıdan alıması orta ve tepe bölgesine dağıtılacak greft sayısını olumsuz etkiliyor.Saç ekimimde 4/4'lük sonuç pek nadir oluyor. 4/3'lük bir sonuç memmun ediyor kişileri.Sizin sonuç 4/2,5'luk bir sonuç gibi.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #159 : 07 Ocak 2021, 02:37:27 »
 . Asuman  hanim ne diyor  bu durum  için   ?  Yaptıkları işin  arkasındami? Revize yapacaklarmi

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #160 : 07 Ocak 2021, 08:59:39 »
Bende kendi fikrimi söyleyeyim, kendi merkezim olduğu için yazmıyorum, forumdaki arkadaşlarda bilir ben taraf tutmam, özelden bana merkezimle ilgili bilgi almak isteyen bazı arkadaşlarıma, saçlarının durumuna göre, başka merkez önerdiğim bile olmuştur, o arkadaşlar bilir bunu..

Bence şartlar herşeyi değiştiriyor, yani aynı sayıyı aynı açıklığa ektirip, farklı sonuç alınabiliyor, Saç telleri ince olur, çoklu greftler az olur, kafa Yapısı büyük olur, ve donördeki dökülmeye kodlanmış saçların dökülmesi devam ettiği için ekimden sonrada devam edeceği için, bi kısmıda dökülmüş olabilir, yada bende ki gibi travmatik 4-5 noktada sıkıntı oluşabilir saçları kısa kestirince belli olur, eğer greftler çıkmamışsa Revize yapılır falan bir şekilde..

Ekimi etkileyen Çok fazla kriter var, Ama planlama olarak derseniz, evet Planlama hatası var, oda vertexle alakalı, O hatayı bende yaptım, Ama bu bizim elimizde, vertex'e istersek Ekim yaptırmayabiliriz, ben kendim istedim vertex'e girilmesini, pişman oldum çünkü vertex zaten kapanmayacak, ve önlerde sıklığı artıracak olan neredeyse 750-1.000 greft civarını vertex'de Feda ediyoruz, Bu açıklıklar gerçekten, 4.500-5.000 le kapanmıyor, yani Vertex' ede girildiği İçin Sık olmuyor, Ha bazıları Aynı sayıyla Vertex'i de işini görecek Şekilde kapattı, Ama dediğim gibi Şartlar belirliyor Bazı şeyleri..
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2021, 13:01:07 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Ahmet Power

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #161 : 13 Ocak 2021, 02:15:46 »
. Asuman  hanim ne diyor  bu durum  için   ?  Yaptıkları işin  arkasındami? Revize yapacaklarmi

Hocam greft az dedi, sakal da az dedi. Ama açıkçası 1000-2000 tane falan çıkarabilse ben de bir ekim istiyorum.
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2021, 23:32:40 Gönderen: Ahmet Power »

Ahmet Power

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #162 : 13 Ocak 2021, 02:17:13 »
Bu ekimde net planlama hatası var, o yüzden seyrek kaldı. Mevcut ön çizgi ve geniş alanı kattığımda en kötü 5500-6000 greftlik alana 4500 ekildi. Maalesef her başarılı merkezin ara sıra böyle sonuçları olabiliyor, bu süreci tamamiyle başarılı bitiremediğiniz için üzgünüm ama şunu da unutmayın, eğer donör iyi durumdaysa ufak bir sıklaştırma ekimiyle birlikte bu saçlar zımba gibi olur, pes etmeyin ve bu serüveni başarıya ulaştırın. Power modunu en yükseğe alıyoruz. :)

Hocam ön çizgiyi ben de aşağı da istemiştim ısrar etmemeliymişim.
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2021, 23:33:21 Gönderen: Ahmet Power »

Ahmet Power

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #163 : 13 Ocak 2021, 02:19:38 »
i donör durumu açık alan için bu ekim başarısız değil sadece yetersiz dersen anlarım biraz daha uzatırsa saçları daha ıyı bir görünüm olur. bazı durumlar var saç kalitesi açık alan bunları değerlendirmek lazım sürecide devam ediyor hala yani bu tarz açıklıklarda 1 ekim le bir yere kadar sonuç alırsın . Bu arada 7 ay biraz kalınlaş sa çok hacimlenir daha

Sağdaki ve soldaki siyah yoğun kısımlardan ve verteks arkasındaki biraz yoğun çizgiden  biraz saç çıkarıp ikinci bir ekim yapmayı planlıyorum.
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2021, 23:34:30 Gönderen: Ahmet Power »

Ahmet Power

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #164 : 13 Ocak 2021, 02:21:35 »
benım dusuncem bu kadar acık bır alana o kadar onden çizgi oluşturulması hata çizgıyı bir cm gerıden almış olsa idi 4500 greftle daha fazla kapatıcılık saglardı umarım donorunuz vardır ve bır ekım daha yaptırırsınız... ekımcıler mınoksu erken cıkarsın dıye onerıyorlar ancak kullanımdan sonra saclar donguyu gırıyor o da ayrı bır sıkıntı bir ekımcının 4 5 aydan once mınox onermesı benım mantıgıma sıgmıyor

Hocam şimdiki aklım olsa senin dediklerini yaptırırdım kesin. Donör biraz az kaldı ama 1000 tane bile olsa istiyorum sıkılaştırma. Yanına bir kez daha gitmek istiyorum. Kafam dalgalı gibi kaldı böyle.

Facebook Twitter Instagram