Gönderen Konu: ASUMAN HAIR TRANSPLANT CLINIC 3500 GREFT SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 54254 defa)

Ahmet Power

• Jr. Member
  • **
Ynt: ASUMAN HAIR TRANSPLANT CLINIC 4500 GREFT SAÇ EKİMİ
« Yanıtla #166 : 13 Ocak 2021, 02:26:10 »
gecmıs olsun abi  kotu yanı tek atımlık kursunun varmıs o donorden sacı kapatacak bır o kadar greft daha alınamaz dıye dusunuyorum sakal sac desteklı on ve bıraz daha arkjasına dogru bır ıslem bak bence tepeyı unut gıtsın vertekse yapcagın bır sey yok

Aynen hocam tepe yalan oldu. Önler biraz daha sıklaşsa ona bile razıyım aslında. Bakalım ne olacak.

Ahmet Power

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #167 : 13 Ocak 2021, 02:29:24 »
Herkesin görüşüne saygı duyuyorum ama bu ekimin başarısızlığını başka sebeplere bağlayanları ve bazı gerekçelerle ekimi başarılı bulanları anlamıyorum.
Asuman hanımın bu ekimi başarısız arkadaşlar.
Başarısız ekime de başarısız diyelim. Kaldı ki adam, takviyelerden dolayı spermim kalmadı diyor yahu.

Ayrıca 3.500 greft ekim yapmış. Revize ekime donörün yok demiş. Tavrı hoş değil, samimi ise hiç değil.

Hocam açıkçası pek bilmeden ya da öngörmeden giriştim işe. Şimdiki kafam olsa 2 ekim olsun derdim, çizgiyi geriden yapmasına izin verirdim falan filan.
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2021, 15:08:13 Gönderen: Ahmet Power »

Son kel

• Sr. Member
« Yanıtla #168 : 13 Ocak 2021, 13:07:07 »
Gidip görüştük den sonra bilgi dönüşü yaparsanız forum için iyi olur ... ben kendi adıma Asuman hanımın yardımcı olacağına inanıyorum

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #169 : 13 Ocak 2021, 13:53:51 »
Merhaba. Simdi sac ekiminize ve sonucuna baktim. Benim yorumum su sekilde:

Yapilan ekim basarili ama planlama yanlis. On cizginin orada olmasi gereksiz cunku donor bolgeniz guclu degil ve saclariniz ince telli gorunuyor.

Ekime neden "basarili" diyorum? Ekilen tum kokler cikmis gorunuyor.

Bir de su var. Sizin sac dokulmeniz bana benziyor. Ben 4 bin greft ektirdim ve cizgiyi sizden herhalde minimum 2cm ustten ozellikle yaptirdim ki seyrek goruntu olusmasin... Ayrica coklu greftlerim iyi sayidaydi ve donor alanimdaki saclarim cok kalin cikti. Buna ragmen sonuc kotu olmasa da, kaybolan cok greftim var. On cizgimin ozellikle sol tarafi berbat. Bayagi bosluklar var. Siki ekim yapilmis en on 2 cm'lik alanda ciddi kayiplarim var.

O nedenle sizin ekime basarisiz demeye dilim varmiyor. Sadece plan kotu diyorum. Eger benimki gibi 2cm yukaridan baslasaydiniz, bu kayipsiz ekimde gayet dolu gorunen bir ekime sahip olurdunuz.

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #170 : 13 Ocak 2021, 14:14:06 »
Saç ekimin bence açık alan ve saç kalitene göre başarılı böyle bir açıklığa 1 ekimle başka ne olacak? Kaldı ki henüz 7 ay dasın daha sürecin bitmemiş.

Ahmet Power

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #171 : 14 Ocak 2021, 13:05:01 »
Saç ekimin bence açık alan ve saç kalitene göre başarılı böyle bir açıklığa 1 ekimle başka ne olacak? Kaldı ki henüz 7 ay dasın daha sürecin bitmemiş.

Hocam 1 Kasım 2019 ekim tarihi
14-15 ay oldu.

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #172 : 14 Ocak 2021, 13:29:02 »
Hocam 1 Kasım 2019 ekim tarihi
14-15 ay oldu.

Ha ben 7 ay dasın sandım neyse bence açık alana göre  ekim başarısız değil bu kadar geniş alana göre çok normal sonuç

Ahmet Power

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #173 : 14 Ocak 2021, 17:59:59 »
Herkesin görüşüne saygı duyuyorum ama bu ekimin başarısızlığını başka sebeplere bağlayanları ve bazı gerekçelerle ekimi başarılı bulanları anlamıyorum.
Asuman hanımın bu ekimi başarısız arkadaşlar.
Başarısız ekime de başarısız diyelim. Kaldı ki adam, takviyelerden dolayı spermim kalmadı diyor yahu.

Ayrıca 3.500 greft ekim yapmış. Revize ekime donörün yok demiş. Tavrı hoş değil, samimi ise hiç değil.

Hocam saç yapım ince ve zaten ekimden önceki hali bile donör bölgesi olarak zayıf. Yani açıkçası ben de görüyorum tekrar ekim için saçımın az olduğunu.
Samimiyetsizlikle suçlamak ağır olmuş sanki.
Ben başta 2 ekim fikrinden korktum, şimdiki aklım olsa ekimi ve çizgiyi kendine bırakırdım karışmazdım.
Açıkçası bana vaadettiklerinden farklı bir şey yok.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #174 : 14 Ocak 2021, 18:57:45 »
Greft sayısı 3500 mü? Düzeltelim
Global Moderator

Ahmet Power

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #175 : 14 Ocak 2021, 19:00:05 »
Greft sayısı 3500 mü? Düzeltelim

Evet hemşire arkadaşlar farklı bilgi vermiş, Asuman abla 3500 diye düzeltmişti ilk haftalarda ve ben de yazmıştım düzeltelim diye.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #176 : 14 Ocak 2021, 19:17:04 »

Evet hemşire arkadaşlar farklı bilgi vermiş, Asuman abla 3500 diye düzeltmişti ilk haftalarda ve ben de yazmıştım düzeltelim diye.

Düzeltildi dostum. 3500 greft
Global Moderator

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Ynt: ASUMAN HAIR TRANSPLANT CLINIC 3500 GREFT SAÇ EKİMİ
« Yanıtla #177 : 14 Ocak 2021, 20:17:19 »
Valla, ben bu ekime 4.500 olarak yorum yaptım hep, O' zaman Düzeltiyorum, Sayı ve ekim başarılı, Planlama Vertex hariç Yapılsaydı, tabiki Önler Daha sık Olurdu, Ama Bu malzeme Ve Sayıyla Harika sonuç Almışsın, Sonra Hafif bi sıklaştırmayla da İstediğin Sonucu Alırsın zaten..  |-onayisareti-| (^_^)
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2021, 20:26:10 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Ahmet Power

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #178 : 14 Ocak 2021, 21:20:08 »
Zaten en başta moral bozucu ve kötü mesajların hepsi greft sayısı yanlışlığından oldu sanırım, başlık düzeltilmiş olsa insanlar 3500’e göre yorum yapsaydı zaten farklı olurdu.

Öncelikle özelden mesaj atan arkadaşlar oldu bazı şeyleri yanlış anlamışlar, ben “düzeltilmek” derken yanlış bir şey var anlamında demedim. Ya da farklı bir şey yaptılar, hata yaptılarda demedim.
Gerekirse 2. Ekim ya da prp ne gerdkiyorsa bir aksiyon alalım anlamında dedim.

Yani 20 kere yazmışım mesajlarda, saçım inceydi, donör azdı falan diye, baştan beri çuvaldızı hep kendime batırdım.

Geniş bir alana zaten iyi oldu, benim tek derdim başlardaki gibi kalmasını sağlayamadım.

Moralim bozuk dediğim muhabbette bu, genel anlamda mutsuzum diyorum yani saç yapısı genetik vesaire, bunun merkezle ne ilgisi var.

Özel olarak soran arkadaşlara toplu bir cevap olsun,
Asuman Hanımı kuzenlerime ve abime bile tavsiye ediyorsam zaten mutluyumdur demektir, tavsiye ederim.

Donör bölgesi güçlü ve saç telleri kalın olan birine çok iyi sonuçlar alabilir.
Herkesin yapısı farklı tabii.

İnsanlar konuyu en baştan okumuyor, zaten saçım kalın ve donör çok olsa benim saçlar uçardı yazdım bir çok defa.

2. ekimi olursam sonuç bana yeter.
Çünkü bu saçlarla “Burak Özçivit” olmayı zaten beklemiyordum en başından beri.

100 tane şey yazdım, en olumsuzunu seçmiş,  adam okumamış gelmiş diyorki memnun değilmişsin, ya arkadaş bu bir çok şeye bağlı olan bir durum, saç-bakım-sayı-tel yapısı- genetik falan filan.

Mantıklı ve makul insanlar zaten ne demek istediğimi anlamıştır.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #179 : 14 Ocak 2021, 22:29:26 »
Zaten en başta moral bozucu ve kötü mesajların hepsi greft sayısı yanlışlığından oldu sanırım, başlık düzeltilmiş olsa insanlar 3500’e göre yorum yapsaydı zaten farklı olurdu.

Öncelikle özelden mesaj atan arkadaşlar oldu bazı şeyleri yanlış anlamışlar, ben “düzeltilmek” derken yanlış bir şey var anlamında demedim. Ya da farklı bir şey yaptılar, hata yaptılarda demedim.
Gerekirse 2. Ekim ya da prp ne gerdkiyorsa bir aksiyon alalım anlamında dedim.

Yani 20 kere yazmışım mesajlarda, saçım inceydi, donör azdı falan diye, baştan beri çuvaldızı hep kendime batırdım.

Geniş bir alana zaten iyi oldu, benim tek derdim başlardaki gibi kalmasını sağlayamadım.

Moralim bozuk dediğim muhabbette bu, genel anlamda mutsuzum diyorum yani saç yapısı genetik vesaire, bunun merkezle ne ilgisi var.

Özel olarak soran arkadaşlara toplu bir cevap olsun,
Asuman Hanımı kuzenlerime ve abime bile tavsiye ediyorsam zaten mutluyumdur demektir, tavsiye ederim.

Donör bölgesi güçlü ve saç telleri kalın olan birine çok iyi sonuçlar alabilir.
Herkesin yapısı farklı tabii.

İnsanlar konuyu en baştan okumuyor, zaten saçım kalın ve donör çok olsa benim saçlar uçardı yazdım bir çok defa.

2. ekimi olursam sonuç bana yeter.
Çünkü bu saçlarla “Burak Özçivit” olmayı zaten beklemiyordum en başından beri.

100 tane şey yazdım, en olumsuzunu seçmiş,  adam okumamış gelmiş diyorki memnun değilmişsin, ya arkadaş bu bir çok şeye bağlı olan bir durum, saç-bakım-sayı-tel yapısı- genetik falan filan.

Mantıklı ve makul insanlar zaten ne demek istediğimi anlamıştır.

+1 Aynen Kardeşim, Aslında Beklenti herşeydir Bu konuda, Seninde yazdığın gibi, Şartlar çok önemli, sayı aynı veya farklı olsun, herkes aynı sonucu Alamıyor, Alamazda zaten, İnşAllah senin sonrasında bi Sıklaştırma Ekimiyle Gönlüne göre olur, Bol Şans Dilerim.. (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram