Gönderen Konu: BNİSH HAİR WELLNESS BİLGEHAN AYDIN SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 4918 defa)

laudy

• Yeni üye
  • *
BNİSH HAİR WELLNESS BİLGEHAN AYDIN SAÇ EKİMİ
« : 09 Kasım 2019, 14:38:40 »
Merhaba arkadaşlar 12.10.2019 önümüzde ki salı günü saç ekimi için randevu aldım yaşım 34 verteks bölgeme ağırlık vermeyi düşünüyorum fotoları atıyorum tavsiye edeceğiniz önereceğiniz bir durum var mı yapmam gereken foruma yeni üye oldum bu arada günde 1,5 paket sigara içen birisiyim bu konuda ne yapacağımı nasıl bir çözüm bulacağımı bilemiyorum şimdiden herkese teşekkür ederim saygılarımla..

Saç ekimi elmas uçlar ile olacak , tek seans İGF tedavisi , bir aylık bakım seti , tahliller , ağrısız anestezi , pansuman , bakım , yıkama. (Söylenenler bunlar)

laudy

• Yeni üye
  • *
Ynt: BNİSH HAİR WELLNESS BİLGEHAN AYDIN SAÇ EKİMİ
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2019, 15:06:49 »
Devamı

laudy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2019, 15:08:02 »
devamı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2019, 15:14:52 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz bence ön den tepe başlangıcına kadar ekim yaptırın tamamen tepeyi kapatmaz 1 ekim ortayı biraz geçsin 2 ya da 3 ekimde tepe ancak kapanır.
Global Moderator

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2019, 18:36:18 »
doner biraz sıkıntılı gibi ama bu ekim merkezinin yaptığı benzer ekimlere bakarak bu işin üstesinden gelirler diye düşünüyorum .ıgf ile ekim yaptıran diğer arkadaşların saçları çok çabuk çıktı bu durum tesadüfmü değilmi sizin ekiminizide özellikle bu yüzden takip edeceğim umarım sizin içinde hayırlı olur ve saç derdinden kurtulursunuz  bir an önce  :)

laudy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 09 Kasım 2019, 20:20:59 »
DONÖR NE AÇIDAN SIKINTILI ANLAYAMADIM SAÇLARIM KISA SÜREKLİ KISA KESTİREN BİRİSİYİM BİR HAFTA OLDU TRAŞ OLALI

laudy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 09 Kasım 2019, 20:23:15 »

Hintell bu işte senin kadar bilgili nadir insan vardır tahminimce uygun olursan kafandaki şekli paint yada başka bir şekilde çizip atabilirmisin bana rica etsem senin fikirlerin çok önemli benim için..

Muhib

• Full Member
« Yanıtla #7 : 09 Kasım 2019, 20:46:00 »
Hayırlı olsun dostum.. bence de önden geriye doğru sık bir ekim yapılması daha güzel olur bence.. şimdiki saçların sonrasında dökülürse bu saçlar kalacak.. önden daha absürt bir görüntü ortaya çıkabilir.. iyi karar ver..

laudy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 09 Kasım 2019, 21:07:35 »
Muhib bu yazılanlardan sonra vazgeçecek konuma gelmiş durumdayım özele bir bakar mısın mesaj gönderdim sana

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 09 Kasım 2019, 21:23:59 »
Muhib bu yazılanlardan sonra vazgeçecek konuma gelmiş durumdayım özele bir bakar mısın mesaj gönderdim sana

Vaz geçiçegin bisi yok dostum :) abartma yaptır ekimini sen nasıl istiyorsan
Global Moderator

Muhib

• Full Member
« Yanıtla #10 : 10 Kasım 2019, 00:09:11 »

Dostum bu forum vazgeçmen için değil.. doğru karar vermen için var.. ben bir yere karar kılmıştım.. sonra eve geldim ve bu forumu keşfettim..
saatlerce okudum.. şeffaf tarafsız reklamsız yorumlara baktım.. beklentilere sonuçlara.. derken önceki hastaneyi iptal ettim.. bilgehan Aydın’a da bu forumdaki örneklerle karar verdim.. ben daha sürecin başındayım.. 100.günde..
İlgilenme yönüyle ekip çok iyiydi.. şu an içinde sürecimden memnunum.. ama henüz sonuçlanmadı.. özellikle kötü sonuçlanan örnekleri gördüğümde endişelenmiyor değilim.. ekim öncesinde bende vazgeçme noktasına geldiğim oldu.. ama bu halimde rahatsız ediyordu. onun kararını sen vereceksin.. ben bu kararsızlığımı Ahmet beye de söyledim.. tam 1saat konuştuktan sonra..  dedi ki bu iş güven işi.. sen bana güveneceksin.. bende kendi öz kardeşime yapıyor gibi yapacağım..  o an güvenme isteği duydum güvendim.. umarım sonuçta mutluluk verici olur.. ama benim dönörden daha iyi durumda seninkiler.. bence önce işaretlediğim Yeri doldursalar ve sıklaştırsalar daha mantıklı olur.. igf ile desteklersin bir sene sonunda memnun kalırsan ondan sonra arkayı doldurursun..

Tabi benden daha tecrübeliler var onların yorumlarına da bak.. forumda her çeşit örnek mevcut.. okurken karşına çıkıyor.. bol bol oku..

Umarım mutlu olacağın seçimi yaparsın ;)

laudy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 10 Kasım 2019, 00:21:14 »
eyvallah dostum teşekkür ederim ilgin alakan için çok sağol içimi ferahlattın bir nebze

Muhib

• Full Member
« Yanıtla #12 : 10 Kasım 2019, 00:58:09 »
eyvallah dostum teşekkür ederim ilgin alakan için çok sağol içimi ferahlattın bir nebze

Rica ederim ;)

laudy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 10 Kasım 2019, 20:25:48 »
dostum sana operasyondan önce igf yapıldı mı bana operasyon öncesi gel igf yapalım diye bir şey söylenmedi. Sence yapılmalı mı yapılmamalı mı operasyondan önce bi etkisi var mı operasyon öncesine sonra yaptırsan da olur diyormusun?

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 11 Kasım 2019, 10:16:36 »
Valla yerinde olsam sakaldan da ekim yapan bir yerle anlaşırdım.

Donor un cok kaliteli değil.

Facebook Twitter Instagram