Gönderen Konu: Clinic expert 4250 greft Sakal ekimi  (Okunma sayısı 8292 defa)

Cheset

• Yeni üye
  • *
Ynt: Clinic expert 4250 greft Sakal ekimi
« Yanıtla #30 : 14 Kasım 2019, 16:57:08 »
illa bu bilgiyi teyet etmek istersen istediğin saç ekim merkezine sor yada googla sor ekim sonrası kabuk dökümü yaz oku videosunu seyret zaten göreceksin korkma kökler ilk 3 günde tutunuyor 10.günden sonra bırak ovalamayı cımbızla çeksen kök çıkmaz
Bir kaç video izledim şimdi. Bunun saç veya sakal olması bir şey değiştirir mi? Birde videoların birinde kabukları yumuşatmak için bir losyon kullanılıyor ne olduğunu biliyor musunuz? Ben geçen hafta cuma Ekim yaptırdım kabuk dökme yıkamasına hangi gün başlamak doğru olur?

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 14 Kasım 2019, 17:03:20 »
Bir kaç video izledim şimdi. Bunun saç veya sakal olması bir şey değiştirir mi? Birde videoların birinde kabukları yumuşatmak için bir losyon kullanılıyor ne olduğunu biliyor musunuz? Ben geçen hafta cuma Ekim yaptırdım kabuk dökme yıkamasına hangi gün başlamak doğru olur?
Size burada gayet doğru bilgiler verilmiş, kabuklar kendiliğinden dökülmez. Eğer sen dökmezsen kabukları kökler hava almaz o kabukların kendi kendine dökülmesi 20 günü bulur. O zamana kadar da havasızlık greftlerine zarar verir. Yok ben dökmeyecem diyorsanız kendiniz bilirsiniz. Size ekimi yapan insanların vermesi gerektiği bilgiler bunlar.

Cheset

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #32 : 14 Kasım 2019, 17:05:03 »
Size burada gayet doğru bilgiler verilmiş, kabuklar kendiliğinden dökülmez. Eğer sen dökmezsen kabukları kökler hava almaz o kabukların kendi kendine dökülmesi 20 günü bulur. O zamana kadar da havasızlık greftlerine zarar verir. Yok ben dökmeyecem diyorsanız kendiniz bilirsiniz. Size ekimi yapan insanların vermesi gerektiği bilgiler bunlar.

E işte beklediğim böyle bir şeydi en azından bu bilgiyi birinin daha doğrulaması. Diğer arkadaşa sorduğum soruların cevabını siz biliyor musunuz acaba?

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 14 Kasım 2019, 17:10:17 »
E işte beklediğim böyle bir şeydi en azından bu bilgiyi birinin daha doğrulaması. Diğer arkadaşa sorduğum soruların cevabını siz biliyor musunuz acaba?
Losyonu diyorsan bepanthol losyon. Eczanelerde saç ekimi için bepanthol losyon derseniz verirler.

Cheset

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #34 : 14 Kasım 2019, 17:11:46 »
Losyonu diyorsan bepanthol losyon. Eczanelerde saç ekimi için bepanthol losyon derseniz verirler.
Geçen cuma Ekim yaptırdım ilk dökme uygulamamı hangi gün yapmalıyım.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 14 Kasım 2019, 17:16:17 »
Geçen cuma Ekim yaptırdım ilk dökme uygulamamı hangi gün yapmalıyım.
Saç için 8-9-10. günler uygun da, sakal için bilemedim. Sakal daha erken olur heralde, 1 gün daha bekleyin en azından. Tabii ki losyon sürüp yarım saat bekletip yıkama yapabilirsiniz, onda sorun yok.

Cheset

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #36 : 14 Kasım 2019, 17:19:49 »
Saç için 8-9-10. günler uygun da, sakal için bilemedim. Sakal daha erken olur heralde, 1 gün daha bekleyin en azından. Tabii ki losyon sürüp yarım saat bekletip yıkama yapabilirsiniz, onda sorun yok.
Ben cumartesi yapsam ilk dökümü pazar ikinciyi yapsam pazartesi iş hayatıma dönebilir duruma gelir miyim acaba?

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 14 Kasım 2019, 18:02:46 »
Sakal tutma yüzdesi yüksektir. 
İlk başta yazmışsın sonuç güzel oldu.
Hayırlı olsun

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 14 Kasım 2019, 18:25:19 »
Ben cumartesi yapsam ilk dökümü pazar ikinciyi yapsam pazartesi iş hayatıma dönebilir duruma gelir miyim acaba?
Gelirsiniz diye düşünüyorum, sakal bölgesinde kan dolaşımı yoğun olduğu için toparlama evresi daha çabuk oluyor. Siz yine de ekim yaptığınız yere danışın tabii ki.

Cheset

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #39 : 14 Kasım 2019, 18:52:36 »
Gelirsiniz diye düşünüyorum, sakal bölgesinde kan dolaşımı yoğun olduğu için toparlama evresi daha çabuk oluyor. Siz yine de ekim yaptığınız yere danışın tabii ki.
Ekim yaptığım yer kabuklar kendi dökülecek diyor?

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 14 Kasım 2019, 19:46:33 »
Ekim yaptığım yer kabuklar kendi dökülecek diyor?
Size şunu yapın, bunu yapın diyemem ben. Biz kendi bilgilerimizi ve tecrübelerimizi aktarıyoruz, gerisi size kalmış.

Cheset

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #41 : 15 Kasım 2019, 12:52:20 »

Merhaba
8..gün be durum bu

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 15 Kasım 2019, 13:04:04 »
Kabuklar dökülmüş görünüyor, süreçte herangi bir sıkıntı görünmüyor.

Cheset

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #43 : 15 Kasım 2019, 13:39:49 »
Kabuklar dökülmüş görünüyor, süreçte herangi bir sıkıntı görünmüyor.

Ekim nasıl sizce?

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 15 Kasım 2019, 16:54:44 »
Ekim nasıl sizce?
Sakalda 4 bin küsür grefti hiç görmemiştik ilk defa sizde gördük. Sıklığı tartışılmaz zaten, simetrilerde de bir sorun görünmüyor.

Facebook Twitter Instagram