Anket

Sac ekimi 7 ay

Sac ekimi ethichair
1 (50%)
7 aylik sac ekim sonucu ethichair
1 (50%)

Toplam Oy Verenler: 2

Gönderen Konu: Ethichair sac ekim 7ay  (Okunma sayısı 5314 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ethichair sac ekim 7ay
« Yanıtla #30 : 10 Kasım 2019, 00:06:35 »

Boyle bir “mallık “ diyeceğim kusura bakmasınlar lütfen ama ancak bu ekimi yapan niteliksiz salaklar inanır. Bu forumdaki bir çok arkadaş sadece ön çiZgi tasarımından bile kimin ektiğini söyleyebilecek nitelikte..

faikkor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #31 : 10 Kasım 2019, 00:11:55 »
Vallahi çok komiksiniz ya gerçekten :) gülüp geçiyorum beni de reklamcı yaptınız:)
Yav ben bugüne kadar burda kimseye kötü olmuş vs.bi laf kullanmadım bile :)
Siz 4 doktor haricindekileri zaten durmadan kötülüyorsunuz ben bunu anladım.Yunus abicim bende sana moral vermek istedim ama ne halin varsa gör :)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 10 Kasım 2019, 00:19:59 »
Vallahi çok komiksiniz ya gerçekten :) gülüp geçiyorum beni de reklamcı yaptınız:)
Yav ben bugüne kadar burda kimseye kötü olmuş vs.bi laf kullanmadım bile :)
Siz 4 doktor haricindekileri zaten durmadan kötülüyorsunuz ben bunu anladım.Yunus abicim bende sana moral vermek istedim ama ne halin varsa gör :)

Ben şahsen senin reklamcı olduğunu düşünmüyorum. Saç ekiminden bu kadar uzak ve konudan Bihaber olan birinin reklamcı olması namümkün..

Yunus yildirim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #33 : 10 Kasım 2019, 01:52:57 »
reklamci degilsin faikkor ama ne ilginc senin dediklerinin aynisi ethichairdeki dedi. Kardesim batirmislar teselliye ihtiyacim yok. Belliki yenisin benim gibi sac ekim hakkinda bi bilgin yoksa yazma kardesim sana zahmet. Tecrübeli olanlarin yorumunu almak istiyorum.

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #34 : 10 Kasım 2019, 02:37:14 »
1- Saclari mumkun oldugu kadar kisalt, ne kadar uzun o kadar kotu gorunuyor.
2- Iade iste
3- Birinci yilin sonunda baska bir yerde kurtarma sinavina gir.

O arada da bol bol arastirmaya vaktin olur.
Gecmis olsun, kolay gelsin.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 10 Kasım 2019, 10:56:59 »
reklamci degilsin faikkor ama ne ilginc senin dediklerinin aynisi ethichairdeki dedi. Kardesim batirmislar teselliye ihtiyacim yok. Belliki yenisin benim gibi sac ekim hakkinda bi bilgin yoksa yazma kardesim sana zahmet. Tecrübeli olanlarin yorumunu almak istiyorum.
İçine doğmuştur. :)

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #36 : 10 Kasım 2019, 13:27:46 »
Bu merkezde kim yapan bir arkadaşım daha çim adama döndü malesef.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2019, 13:44:15 Gönderen: Kel123 »

ufuk.kaya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 10 Kasım 2019, 21:22:49 »
*Ethichair&plasticcerrahi          merkezi*
"Değerli forum çalışanları ve üyeleri öncelikle hepinizi selamlarım.

Öncelikle yazımı yeni  saç ekimi yaptıracak olanlar yada, yaptırmış olanlar dikkatle! okumasını tavsiye ederim.15 senedir bu işi gerek yurt içinde gerek yurt dışında ülkemizi layıkıyla temsil ediyoruz etmeye de devam edeceğiz inşallah.Ve 15 senedir hiç bir platformda reklam vermiyoruz!
Neden layıkıyla diyorum? 
1_ insanlara yüksek vaatler vermiyoruz.
2_Doğru doktorlar ve ekipleriyle çalışıyoruz
3_ Ülkemizde ki insanlara verdiğimiz fiyatların aynısını yurt dışından gelecek olan kişilere de aynı fiyatları veriyoruz
4_ Herkese saç ekimi operasyonu yapmıyoruz
5_ alkol bağımlısı madde bağımlısı bulaşıcı rahatsızlıkları olan kişilere işlem hiç yapmıyoruz ve bunları herkese baştan söylüyoruz soruyoruz!
Ve bu kişilere de tavsiyem yaptırmamaları (bağımlılar için).

"Saç Ekimi Yaptırmış Olanlar Fakat Memnun Olmayanlar "
Öncelikle saçlarının yönünde ekilmiş ise
Donör alanı tahrip olmamışsa
Ekim sonrası nekroz yada enfeksiyon olmamışsa
Kanallar ince uç(silit) ile açılmış ise
2. Seansı yaptırmadan önce mutlaka demir, çinko,troid,magnezyum vs. Bu tahlilleri yaptırıp akabinde 2. Seansı yaptırmalarını öneriyorum aksi taktirde sonuç yine aynı olacaktır!

Şimdi gelelim Bizden memnun kalmayan Yunus bey'e
Yunus bey birilerine inanarak bizleri bulmuştur.
Dhı ekimi ile yapılmıştır.
Operasyonu, Oteli, karşılaması,
İlk yıkaması transferi sorunsuz geçmiştir.
Sonra ekim sürecini 1_2 ay bizimle hiç bir şekilde paylaşmamıştır. Sonra yine bizde saçlarını yaptıran ve son derece memnun olan müşterimiz le irtibata geçmiştir. Bizlerle, asıl şok dökülme zamanlarında bizden hiç bir destek almamıştır.
( Çünkü numarası değişmiştir.)
Bizler Yunus bey' de dahil olmak üzere her zaman müşterilerimizi aramaktan asla çekinmeyiz. Ve Yunus bey'in telefonu nu müşterimizden alıp Yunus bey'i bizzat ben aramışımdır hatta bundan dolayı da kendisine sitemde bulundum.
Senin beni bulacağın yerde ben seni buluyorum gibi :)
Ve en son konuşmamızda saçlarım seyrek memnun olmadığını söyledi. Bende  operasyon olalı 7 ay oldu bunun 2 ay' ı zaten şok dökülmesi olduğunu ve bunun 5 aylık bir sonuç olduğunu 12 ay bekleyelim ve sonrasında yine memnun değilsen bütün tahlillerini demir eksikliği, çinko,anemi vs. yaptırmanı, sonuçların iyi çıkarsa sorunun bizden kaynaklandığını ve 2. seans için çağırdığımı söyledim.
Şimdi arkadaşlar insanlar saç ekimini yaptırıyor karşısında muhattap yok, memnun olmuyor, sizden kaynaklı diyor bunu yaşayan yaşamıştır.
Birde paylaşımını silmesinin istediğimin sebebi şudur ki ; çizgin ekimin çok başarılı geçti hatta burdaki paylaşımını sil öncesi ve hemen sonraki halini koy 1 kişi beğenmez ise paranı anında ben iade edicem sana, Sonra yine şikayetini yaz problem değil diyerek bilgilendirdim. Bizler hiç bşr şekilde müşterilerimiz ile yazışmalarımızı silmeyiz eğer kendisi konuşmalarımızı yalanlar ise ekran görüntüsü atarız problem değil.
Burada üzüldüğüm olay kendisiyle konuşmamız oluyor ve kendisi çok farklı yazıyor. Hatta en son yazıyı değiştircem problem değil diyerek whatsaptan mesajı da var .
Tam aksine arkadaşlar biz Yunus bey' in şikayetine tepki göstermiyoruz. Nedeni de şu, "insanlar sürekli  herkesin az da olsa şikayeti var sizin neden yok"?Bu konuda çelişkiliyiz,  Sorusuna artık cevap vermeyeceğiz çünkü 1 adet oldu.Önemli olan şikayeti olan kişilerin arkasında durmak destek vermektir.Vicdan bunu kabul eder!
Bu yüzden de kendisine teşekkür ederiz.
Ticarette, buna sağlıkta girer %100 müşteri memnuniyeti yoktur olamazda.Bugün en iyi öğrenci her zaman başarı getirmiyor,en iyi araç  15 yıl sonra bir kere bile olsa yolda kalabiliyor. 26 iş gününüzde her gün enerjiniz iyi olmayabiliyor.
En iyi bildiğiniz doktor yanlış ameliyst yapabiliyor.

Son olarak arkadaşlar şunu da bilin isterim ki ;saç ekimi sonrasında 1 _1.5 yıl saçlarınızın deriyle oturma sürecidir bundan öncesinde farkındaysanız birlikte uzamaz bile.Çok müşterilerimiz oldu 6.ay' da çıkmayıp daha sonrasında sonuç aldığımız. Hepimiz sabah kalktığımızda aynaya baktığımızda saçlarımızda seyrek se çim adam gibi görünürüz.
Arkadaşlar, dhı tekniğinde çim adam olayı %0 dır. Biraz görsellere bakın lütfen. Çim adam olayı çok aşşalayıcı olmuş:)

Bu bir süreçtir arkadaşlar 1 yıl geçmeyene kadar o saç zaten doğal durmaz. Resmi yakınlaştırın ve kanallara dikkatli bakın.

Son olarak 2 ay önce bir karar aldım 1 ay içerisinde ekim yapılan kişilere grup açarak birbirini takip etme bir soru var ise bunun cevabını herkesin duymasını sağlıyoruz. Açıkcası diğer firmalarada öneriyorum. TABİKİ EKİM SÜRECİNE GÜVENENLERE!!!
Okuduğunuz ve vaktinizi ayırdınız ufak da olsa katkım olduysa ne mutlu bana arkadaşlar.
Forum çalışanlarında eline emeğine sağlık.

GENEL KOORDİNATÖR
Ufuk Kaya

ufuk.kaya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 10 Kasım 2019, 21:41:51 »
Bu merkezde kim yapan bir arkadaşım daha çim adama döndü malesef.
Bu mesajı yazarken sanki bir kişi daha varmış gibi yazıyorsun.O zaman o kişinin kim olduğunu açıklarmısın?   

Yunus yildirim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #39 : 10 Kasım 2019, 22:59:42 »
Bu sayfadikilerin korayi hocayi ve bi kac klinikleri destekledigini söyledi. Paylasimi kaldirip 2 ay sonra geri ekleyip ilk iki resmi paylasip koray hocanin ektigini yazmami söylemisdi. forumdakiler övecekmis vs. Ektirmedigim birine ekti dememin mantigini anlamiyorum. Benim derdim burdakilerin kimi destekledigi degil. Ben kendi ekimimin derdindeyim.
Kendi yazisinda koray hocayi anmamis. Madem suan kafada 5 aylik sac var 7 ay sonra dedigi sonucu bekliyelim sizlerle her ay paylasacagim.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 10 Kasım 2019, 23:45:10 »
*Ethichair&plasticcerrahi          merkezi*
"Değerli forum çalışanları ve üyeleri öncelikle hepinizi selamlarım.

Öncelikle yazımı yeni  saç ekimi yaptıracak olanlar yada, yaptırmış olanlar dikkatle! okumasını tavsiye ederim.15 senedir bu işi gerek yurt içinde gerek yurt dışında ülkemizi layıkıyla temsil ediyoruz etmeye de devam edeceğiz inşallah.Ve 15 senedir hiç bir platformda reklam vermiyoruz!
Neden layıkıyla diyorum? 
1_ insanlara yüksek vaatler vermiyoruz.
2_Doğru doktorlar ve ekipleriyle çalışıyoruz
3_ Ülkemizde ki insanlara verdiğimiz fiyatların aynısını yurt dışından gelecek olan kişilere de aynı fiyatları veriyoruz
4_ Herkese saç ekimi operasyonu yapmıyoruz
5_ alkol bağımlısı madde bağımlısı bulaşıcı rahatsızlıkları olan kişilere işlem hiç yapmıyoruz ve bunları herkese baştan söylüyoruz soruyoruz!
Ve bu kişilere de tavsiyem yaptırmamaları (bağımlılar için).

"Saç Ekimi Yaptırmış Olanlar Fakat Memnun Olmayanlar "
Öncelikle saçlarının yönünde ekilmiş ise
Donör alanı tahrip olmamışsa
Ekim sonrası nekroz yada enfeksiyon olmamışsa
Kanallar ince uç(silit) ile açılmış ise
2. Seansı yaptırmadan önce mutlaka demir, çinko,troid,magnezyum vs. Bu tahlilleri yaptırıp akabinde 2. Seansı yaptırmalarını öneriyorum aksi taktirde sonuç yine aynı olacaktır!

Şimdi gelelim Bizden memnun kalmayan Yunus bey'e
Yunus bey birilerine inanarak bizleri bulmuştur.
Dhı ekimi ile yapılmıştır.
Operasyonu, Oteli, karşılaması,
İlk yıkaması transferi sorunsuz geçmiştir.
Sonra ekim sürecini 1_2 ay bizimle hiç bir şekilde paylaşmamıştır. Sonra yine bizde saçlarını yaptıran ve son derece memnun olan müşterimiz le irtibata geçmiştir. Bizlerle, asıl şok dökülme zamanlarında bizden hiç bir destek almamıştır.
( Çünkü numarası değişmiştir.)
Bizler Yunus bey' de dahil olmak üzere her zaman müşterilerimizi aramaktan asla çekinmeyiz. Ve Yunus bey'in telefonu nu müşterimizden alıp Yunus bey'i bizzat ben aramışımdır hatta bundan dolayı da kendisine sitemde bulundum.
Senin beni bulacağın yerde ben seni buluyorum gibi :)
Ve en son konuşmamızda saçlarım seyrek memnun olmadığını söyledi. Bende  operasyon olalı 7 ay oldu bunun 2 ay' ı zaten şok dökülmesi olduğunu ve bunun 5 aylık bir sonuç olduğunu 12 ay bekleyelim ve sonrasında yine memnun değilsen bütün tahlillerini demir eksikliği, çinko,anemi vs. yaptırmanı, sonuçların iyi çıkarsa sorunun bizden kaynaklandığını ve 2. seans için çağırdığımı söyledim.
Şimdi arkadaşlar insanlar saç ekimini yaptırıyor karşısında muhattap yok, memnun olmuyor, sizden kaynaklı diyor bunu yaşayan yaşamıştır.
Birde paylaşımını silmesinin istediğimin sebebi şudur ki ; çizgin ekimin çok başarılı geçti hatta burdaki paylaşımını sil öncesi ve hemen sonraki halini koy 1 kişi beğenmez ise paranı anında ben iade edicem sana, Sonra yine şikayetini yaz problem değil diyerek bilgilendirdim. Bizler hiç bşr şekilde müşterilerimiz ile yazışmalarımızı silmeyiz eğer kendisi konuşmalarımızı yalanlar ise ekran görüntüsü atarız problem değil.
Burada üzüldüğüm olay kendisiyle konuşmamız oluyor ve kendisi çok farklı yazıyor. Hatta en son yazıyı değiştircem problem değil diyerek whatsaptan mesajı da var .
Tam aksine arkadaşlar biz Yunus bey' in şikayetine tepki göstermiyoruz. Nedeni de şu, "insanlar sürekli  herkesin az da olsa şikayeti var sizin neden yok"?Bu konuda çelişkiliyiz,  Sorusuna artık cevap vermeyeceğiz çünkü 1 adet oldu.Önemli olan şikayeti olan kişilerin arkasında durmak destek vermektir.Vicdan bunu kabul eder!
Bu yüzden de kendisine teşekkür ederiz.
Ticarette, buna sağlıkta girer %100 müşteri memnuniyeti yoktur olamazda.Bugün en iyi öğrenci her zaman başarı getirmiyor,en iyi araç  15 yıl sonra bir kere bile olsa yolda kalabiliyor. 26 iş gününüzde her gün enerjiniz iyi olmayabiliyor.
En iyi bildiğiniz doktor yanlış ameliyst yapabiliyor.

Son olarak arkadaşlar şunu da bilin isterim ki ;saç ekimi sonrasında 1 _1.5 yıl saçlarınızın deriyle oturma sürecidir bundan öncesinde farkındaysanız birlikte uzamaz bile.Çok müşterilerimiz oldu 6.ay' da çıkmayıp daha sonrasında sonuç aldığımız. Hepimiz sabah kalktığımızda aynaya baktığımızda saçlarımızda seyrek se çim adam gibi görünürüz.
Arkadaşlar, dhı tekniğinde çim adam olayı %0 dır. Biraz görsellere bakın lütfen. Çim adam olayı çok aşşalayıcı olmuş:)

Bu bir süreçtir arkadaşlar 1 yıl geçmeyene kadar o saç zaten doğal durmaz. Resmi yakınlaştırın ve kanallara dikkatli bakın.

Son olarak 2 ay önce bir karar aldım 1 ay içerisinde ekim yapılan kişilere grup açarak birbirini takip etme bir soru var ise bunun cevabını herkesin duymasını sağlıyoruz. Açıkcası diğer firmalarada öneriyorum. TABİKİ EKİM SÜRECİNE GÜVENENLERE!!!
Okuduğunuz ve vaktinizi ayırdınız ufak da olsa katkım olduysa ne mutlu bana arkadaşlar.
Forum çalışanlarında eline emeğine sağlık.

GENEL KOORDİNATÖR
Ufuk Kaya

Sn. Genel koordinatör,
Değerli katılımınız için teşekkür ederim .. benim çoook Meral ettiğim bir konu var. Bu ekimin Dhi ile yapıldığından eminmisiniz?
Fotoğraflara bakınca özellikle ön kısım sagital slit şeklinde gözüküyor, ben böyle bir  choi kalemi kanalı görmedim.. ekteki fotoya bakarsanız siZde KIRMIZI ile işaretlenen bölgenin slit ekimi, Sarı ile işaretlenen bölgenin kalem ekimi izi olduğunu anlayabilirsiniz (15 yıldır bu işin içindeyseniz)

Sikayet

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #41 : 11 Kasım 2019, 00:53:17 »
Kardeşim buna da şükür keklikten kurtulmuşsun

tolga06

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 11 Kasım 2019, 07:10:39 »
ufuk.kaya sen uzun cumleler kurmayi birak da ekimini yaptigin kişinin sonucu ortada. Kan degerleri önemliyse herkesten ekimden once kan tahlili isteyeceksin. Bu yaptigin sorumluluktan kacmaktir. 12. Ayi bekleyip tekrar ekim icin yanina cagirmak da sorumluluk almak degildir. Adam senin ekiminden memnun kalmamis sonuc ortada. Bir suru greft gitti ensesinden. Geri getirebilecek misin o greftleri? Aylarca yarali kafayla gezdi niye yasasin ayni sikintilari? Samimiysen ucret iadesi yaparsin. Yoksa bu olay ethichair in ayibi olarak burda kalir.

ufuk.kaya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 11 Kasım 2019, 14:33:24 »
Ben teşekkür ederim..
Arkadaşlar bunu nasıl söyleyebilirsiniz?
Müşteriyi dhı ile yapacağınızı söyleyip nasıl olur da fue ekimi yapabilirsiniz?Bunu kör olan bir insana dahi yutturamazsınız çünkü kanal açılırken kişide rahatsız edici bir his uyandırır ama dhı tekniğinde bu olmaz.Bu insanın aklı başı yerinde önleri nasıl fue yapalım:D ön şaşak bölgeleri zan bomboştu yarıdan sonra çok sık saçları vardı o bölgeye çok fazla giriş yapılmadı bu şekilde gözükmesi normal. Ben defalarca Yunus bey,e ifade ettim bunu ama siz bilmediğiniz için ben yine sizlere de açıklayayım ki öğrenmiş olun.
Bir diğer husus şunu unutmayın ki hiç bir merkez, önce git genel bi tahlil yaptır getir öyle yapalım demez arkadaşlar .Bizler ve bu sektörün hapsi bulaşıcı rahatsızlara bakar.Tolga kardeşim çok özür dilerim sana sormadan uzun uzun cümleler kullandım.)
12 ay beklesin tahlilleri yaptırsın ben elimden ne geliyorsa merkez olarak sa hazırız dedim.Sen uzun olan yazımı okursan ne demek istediğimi anlardın zaten.Ayrıca bu bizim hatamızda olabilir çok çok normal önemli olan hastanın yanında olmak.
kel nickli arkadaşım ,Biz insanız hata olabilir bi şekilde telafi edilir,karalama yazılarından önce bir düşün öyle yaz .15 senedir 1 şikayet deve de bir kulak :D
HEPİNİZİ SEVİYORUM HEPİNİZE KOLAY GELSİN...

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 11 Kasım 2019, 17:01:57 »
Ben teşekkür ederim..
Arkadaşlar bunu nasıl söyleyebilirsiniz?
Müşteriyi dhı ile yapacağınızı söyleyip nasıl olur da fue ekimi yapabilirsiniz?Bunu kör olan bir insana dahi yutturamazsınız çünkü kanal açılırken kişide rahatsız edici bir his uyandırır ama dhı tekniğinde bu olmaz.Bu insanın aklı başı yerinde önleri nasıl fue yapalım:D ön şaşak bölgeleri zan bomboştu yarıdan sonra çok sık saçları vardı o bölgeye çok fazla giriş yapılmadı bu şekilde gözükmesi normal. Ben defalarca Yunus bey,e ifade ettim bunu ama siz bilmediğiniz için ben yine sizlere de açıklayayım ki öğrenmiş olun.
Bir diğer husus şunu unutmayın ki hiç bir merkez, önce git genel bi tahlil yaptır getir öyle yapalım demez arkadaşlar .Bizler ve bu sektörün hapsi bulaşıcı rahatsızlara bakar.Tolga kardeşim çok özür dilerim sana sormadan uzun uzun cümleler kullandım.)
12 ay beklesin tahlilleri yaptırsın ben elimden ne geliyorsa merkez olarak sa hazırız dedim.Sen uzun olan yazımı okursan ne demek istediğimi anlardın zaten.Ayrıca bu bizim hatamızda olabilir çok çok normal önemli olan hastanın yanında olmak.
kel nickli arkadaşım ,Biz insanız hata olabilir bi şekilde telafi edilir,karalama yazılarından önce bir düşün öyle yaz .15 senedir 1 şikayet deve de bir kulak :D
HEPİNİZİ SEVİYORUM HEPİNİZE KOLAY GELSİN...

Foruma renk kattınız ..
Yıllardır saç ekimi konusunda araştıran bir forum kullanıcısı olarak ben saç ekiminde müşteri memnuniyetinin %100 olduğu bir merkez görmedim varlığına da inanmıyorum. Sonuçta greftleri marketten alıp kişiye ekmiyorsunuz. Kişinin kendi greftlerini transfer ediyorsunuz.
Bu noktada başarıyı getiren unsurlar;
-eldeki malzeme (greft sağlığı, saç kılı tipi-kalınlıgı, kökün şekli, açıklık miktarı, dokunun tipi)
-transfer şeklinin doğru yapılması (alımı azami hasarla gerçekleştirmek, dokuya uygun kanalların açılması, azami hasarla greftleri korumak ve yerleştirmek..

Bu iki hususun dışında çok önemli 2 konu daha var ki bence bu iki husus aslında çoğu zaman hasta memnuniyetini getiren.

-kişinin BEKLENTİSİ
-ekim merkezinin ekim öncesi ve sonrası konuyu BİLAL E  anlatırcasına net ve basit şekliyle hastaya yansıtması.. ve sonrasında takibi ni sağlaması..

Bu arkadaşın ekimi olmamış daha da olmayacak 12.ayı bekleyelim 18 i görelim gibi oyalama tavırları sergilemek bence hiç bir merkezin yapmaması gereken bir tavır.
Yine diğer bir konu ise DHİ gibi zahmetli bir ekimin günde 4000 greft olması konusu ki ben hiç anlam veremiyorum bu duruma. Hasta cahilliğinden “çok sık olsun az para olsun 1 günde bitsin” dese bile bence ekim merkezleri müşteri kaybetmeyi dahi göze alarak bu taleplere olumsuz cevap vermelidir.
Binlerce ekim merkezi var ama bunlarda başarı % si fazla olanları incelersek (3-5) Merkez , ticari kaygıları kenara bırakarak hasta kaybetme pahasına bu hususa dikkat ediyor hatta “Maalesef ekime uygun değilsiniz” diyebiliyor. Buda aslında başarıyı kaçınılmaz kılıyor.
Özetlersek konuyu Yunus beyin saçları olmamış ve ben bile (sektörle alakası olmayan biri olarak) “bu ekim patlamış daha da memnun edici bir sonuç gelmez” diyebiliyor iken siz nasıl oluyor da “15 senedir bu işin içinde biri olarak zaten 2 ayda Sok dökülme oluyor henüz 5.ayınızdasınız 12 . Ayı bekleyin bu saçın memnuniyet seviyelerine geleceğine inanıyorum “ diyebiliyorsunuz.
İnanın atla deve değil bu saç ekim işi, agresif rekabet piyasasında hasta kazanabilmek adına özensiz seri imalatlar yerine yüksek ücretler talep ederek gerekirse az ekerek özenli başarı % si yüksek işler yapsanız bu kadar genç insanada yazık etmeseniz?? (Merkezinizi tenzih ediyorum genel sektör ile alakalı bu eleştirim)

-Dipnot “forumun taraflı bir forum olduğu, yazarların ise para karşılığında yorum yazdığı  fikrini de  lütfen kafanızdan çıkartın.. bu forum saç kayıbı kaygısını yaşamış , bu sorunlarla uzun yıllar boğusmuş kişilerce yönetilen bir forum “  size hesap açma ve sorulara cevap verme şansı verilmesi de bunun bir göstergesi.

Facebook Twitter Instagram