Anket

Sac ekimi 7 ay

Sac ekimi ethichair
1 (50%)
7 aylik sac ekim sonucu ethichair
1 (50%)

Toplam Oy Verenler: 2

Gönderen Konu: Ethichair sac ekim 7ay  (Okunma sayısı 5319 defa)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ethichair sac ekim 7ay
« Yanıtla #15 : 09 Kasım 2019, 10:39:59 »
Öncelikle geçmiş olsun .Ben farklı düşünüyorum açıkçası Ekim sık olmuş ilk başta bence saç çizgin yerinde ve ince uçlarla çalışılmış.Ama şurda herkese katılıyorum ‘seyrek’ olmuş daha doğrusu seyrek çıkmış.Dhı da genelde 2 ay boyunca dökülme oluyor diye biliyorum.Öyle hesaplarsak 5 aylık sonuca göre bence iyi bir sonuç.Fakat herkesin aynı aylar içerisinde sıklığı bir olmaz.Kimi insanlarda bu sonuç 8 ay da olur kiminde 4 ayda bu şekli alır.Fakat anadan doğma gibi bekleme lafı hoş olmamış kimse onu yapamaz zaten o kadar mal değiliz.Fakat anlamadığım bir konu var bu adamlar senin orta kısmına da Ekim yapmışlar ve orada saçların varmış ama şimdi genel bir dökülme var gibi .Bence vitamin değerlerine baktır derim. Ama şunu hiç bir zaman unutma tamamen boş alanlarda 2 seans şart arkadaşım.Bekle 1 sene ha baktın yine aynı bu sefer başka yerlere de bakarsın.Dediğin Yeri de araştırmıştım önceden zaten hiç bir şikayeti de olmayışı ilginç.O yüzden bi vitamin değerlerine baktır Demir çinko vs.
Tekrar geçmiş olsun.İlgilenirse Koray hocaylada bi görüş istersen .
Sonuç 5 aylık değil 7 aylık. Ayrıca dhi'de şok dökülme 2 ay sürüyor 5 ay için iyi sonuç demekte yanlış. Dhi'de şok dökülme geç bitiyor ama süreç erken hareketleniyor kanal ekimlerine göre. 6. aydan itibaren çıkışınların % 90'ı bitmiş oluyor. Şu sonuç 5 aylık bile olsa başarısız yani.

faikkor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #16 : 09 Kasım 2019, 20:09:58 »
Yunus abi ben açıkçası çim adam durumuna karşıyım.Resmi yakınlaştırdığın zaman kanallar düzgün açılmış zaten .Saçların yağlı yada nemli gibi birde çok dağınık çekilmiş.Malum bu tip saçlar seyrek duruyor.Saçlar nemlenince yada yağlanınca incelir bunu biliyorsun ve seyrek gözükmesine neden olur.Ama dediğim gibi sonuç konuşmak biraz erken .Yeni çıkan saçlar parmak ucuna takılır ama deriyi patlatmamışsa zaten daha çıkma sürecindedir.Donör bölgen nasıl çok merak ettim genelde başarısız Ekimlerde donör alanı çok yıpranır .O bölgeyi de çekebilir misin? Geçmiş olsun.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 09 Kasım 2019, 20:39:08 »
Yunus, sen bu ekimi iyi diye yutturmaya çalışan bu arkadaşa kanma. Bunun gibi nicelerini gördük bu forumda. Hangi ekim patlamış, hangi ekim patlamamış çok şükür ayırt edecek kapasitemiz ve tecrübemiz var. Önce süreç daha 5. ay diye kaktırmaya çalıştı. Sonra yok saçlar nemli, yok yağlı. Yok donörü çek. Dhi ekim sonucu için 7. ay erken diyen adam mümkünse saç ekimi yorumlamasın.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 09 Kasım 2019, 21:17:23 »
Öncelikle geçmiş olsun .Ben farklı düşünüyorum açıkçası Ekim sık olmuş ilk başta bence saç çizgin yerinde ve ince uçlarla çalışılmış.Ama şurda herkese katılıyorum ‘seyrek’ olmuş daha doğrusu seyrek çıkmış.Dhı da genelde 2 ay boyunca dökülme oluyor diye biliyorum.Öyle hesaplarsak 5 aylık sonuca göre bence iyi bir sonuç.Fakat herkesin aynı aylar içerisinde sıklığı bir olmaz.Kimi insanlarda bu sonuç 8 ay da olur kiminde 4 ayda bu şekli alır.Fakat anadan doğma gibi bekleme lafı hoş olmamış kimse onu yapamaz zaten o kadar mal değiliz.Fakat anlamadığım bir konu var bu adamlar senin orta kısmına da Ekim yapmışlar ve orada saçların varmış ama şimdi genel bir dökülme var gibi .Bence vitamin değerlerine baktır derim. Ama şunu hiç bir zaman unutma tamamen boş alanlarda 2 seans şart arkadaşım.Bekle 1 sene ha baktın yine aynı bu sefer başka yerlere de bakarsın.Dediğin Yeri de araştırmıştım önceden zaten hiç bir şikayeti de olmayışı ilginç.O yüzden bi vitamin değerlerine baktır Demir çinko vs.
Tekrar geçmiş olsun.İlgilenirse Koray hocaylada bi görüş istersen .

Dostum bu ekim slit ekimi Dhi olduğunu nerden çıkarttın??

Bu ekim patlamış, dahada bu saatten sonra  kurtarmaz durumu. Ekimde çok sıkıntı gözükmüyor muhtemelen alım yaparken koklere zarar vermişler..

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 09 Kasım 2019, 21:37:50 »

Bu ekim patlamış, dahada bu saatten sonra  kurtarmaz durumu. Ekimde çok sıkıntı gözükmüyor muhtemelen alım yaparken koklere zarar vermişler..
[/quote]
Alım yaprken köklere nasıl zarar verılıyor acaba mesela bnm de mikromotor a ara ara saclarım takılıp duruyordu makına sonra birşeyler yapıp tekrar alım yapıyolardı

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 09 Kasım 2019, 21:48:09 »

Alım yaprken köklere nasıl zarar verılıyor acaba mesela bnm de mikromotor a ara ara saclarım takılıp duruyordu makına sonra birşeyler yapıp tekrar alım yapıyolardı

Aynen anlattığın gibi, muhtemelen saç köklerin kıvrıktır, alım yaparken kökler parçalanmıştır.

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 09 Kasım 2019, 22:28:04 »
Aynen anlattığın gibi, muhtemelen saç köklerin kıvrıktır, alım yaparken kökler parçalanmıştır.
İyide o kökü saçıma ekmişlerse buyuk sıkkntı en az 10 15 kez oldu benim hatırladıgım hepside coklu greftti

Yunus yildirim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 09 Kasım 2019, 22:31:12 »
Sormayin arkadaslar ya. Bencede arkadan alirkene köklere zarar verdiler.
Bugün konusdum paylasimi silmemi benden kaynaklandigini dedi. Kan degerime vitamin eksikliginden dolayi böyle olmus bilmem ne...
Faikkor kesin ethichairin reklamcisi belli onun dediklerinin aynisini ethichairdekide dedi. 5 aylik sac varmis kafamda. Islak cekmisim ters cekmisim vs. Saclari öne tarayacakmisim ki belli olmiyasiymis. Ama bende cogu gibi ekimin basarili olmadigini düsünüyorum. 3920 greftim gitti.. ben memnun kalmadim giden gitsin ben magdurum dahada resim paylasabilirim göz gecirmek isterseniz.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 09 Kasım 2019, 22:37:09 »
Sormayin arkadaslar ya. Bencede arkadan alirkene köklere zarar verdiler.
Bugün konusdum paylasimi silmemi benden kaynaklandigini dedi. Kan degerime vitamin eksikliginden dolayi böyle olmus bilmem ne...
Faikkor kesin ethichairin reklamcisi belli onun dediklerinin aynisini ethichairdekide dedi. 5 aylik sac varmis kafamda. Islak cekmisim ters cekmisim vs. Saclari öne tarayacakmisim ki belli olmiyasiymis. Ama bende cogu gibi ekimin basarili olmadigini düsünüyorum. 3920 greftim gitti.. ben memnun kalmadim giden gitsin ben magdurum dahada resim paylasabilirim göz gecirmek isterseniz.
Ona şüphe yok zaten. Ayrıca saçların velev ki çok ince telli olsa bile, hatta sen de kötü niyetli olarak foto çekmek için saçların yağlanmasını beklesen bile şundan çok daha iyi görüntüyle karşılaşmalıydık. Az buz değil 4 bin greft ekmişler nerdeyse. Senin açıklığını 2200 greftle zerre seyreklik bırakmadan kapatıyor adamlar.

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 09 Kasım 2019, 22:37:39 »
Paylaşımı silmeni istemelerine şaşırdım birçok ekim merkezinin kötü sonuçları var forumda oladabilir. Sendende kaynaklanabilir ekim merkezindende buna bi çözüm arayışına girmek varken sana suç atmaları doğru değil

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 09 Kasım 2019, 22:41:34 »
Paylaşımı silmeni istemelerine şaşırdım birçok ekim merkezinin kötü sonuçları var forumda oladabilir. Sendende kaynaklanabilir ekim merkezindende buna bi çözüm arayışına girmek varken sana suç atmaları doğru değil
Kan değerleri düşük olması da ekimci sorunu, ektirenin değil ki. Ekmeden önce ölçüm yaptınmı da şimdi kan değerlerinden böyle oldu diyorsun? Ya da adama kan değerlerin düşükse saçların tutmayabilir dedin de, adam da gidip herangi bir yerde ölçüm yaptırmamış mı? Yunus sen daha fazla foto ekle ve iade talep et dostum.

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 09 Kasım 2019, 22:49:13 »
Aynen katılkyorum ekimin sürecine etki eden bir durumsa ekimden önce istesinler test ettirmek tshlil vs cok basit şeyler bence bi olumsuzluk durumunda bahsne sunabilmek için böyle yapılıyor yoksa bastan isterlerdi

Yunus yildirim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 09 Kasım 2019, 22:52:03 »
Konusmalardan anlasilan biz ektik tutarsa tutar tutmadigi taktirde karsi tarafdan kaynaklaniyor yani benden. 12 ay sonra 2 ci ekime gelmemi istedi. Ben bi daha niye gidiyim dalga mi geciyor. Ben sacima yaniyorum bana telefonda baskalarini övüp durdu baskasinda iyi cikmis bilmem ne.
hayatimda ilk sac ekimimde yanlis bi ekim merkezini sectim. Her ay bi resim atarim.

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 09 Kasım 2019, 23:00:20 »
Konusmalardan anlasilan biz ektik tutarsa tutar tutmadigi taktirde karsi tarafdan kaynaklaniyor yani benden. 12 ay sonra 2 ci ekime gelmemi istedi. Ben bi daha niye gidiyim dalga mi geciyor. Ben sacima yaniyorum bana telefonda baskalarini övüp durdu baskasinda iyi cikmis bilmem ne.
hayatimda ilk sac ekimimde yanlis bi ekim merkezini sectim. Her ay bi resim atarim.
Geçmiş olsun olan olmuş açıklığınız avantajınız en azından bizim gibi kel değilsiniz:) ikinci bir ekimle bu dertten rahat bir şekilde kurtulabilirsiniz bence ekim merkeziyle irtibatı kesin bu saatten sonra uzatmaya gerek yok siz paylaşımınızı devam ettirin buradaki insanlar karar versin ektirip ektirmemeye

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 09 Kasım 2019, 23:05:37 »
Senin geçtiğin yolları fazlasıyla tecrübe ettik Yunus. Sakin ol, canını sıkma. Forumda çok iyi ekimciler var, iyi araştır. Zaten öyle çok geniş alan bir açıklığın yok. Senin açıklığın tek seansta kapanır.

Facebook Twitter Instagram