Gönderen Konu: Önerilerinize ihtiyacım var!  (Okunma sayısı 1105 defa)

Shanewalsh

• Jr. Member
  • **
Önerilerinize ihtiyacım var!
« : 08 Kasım 2019, 17:35:50 »
Abilerim herkese Merhaba öncelikle yaşım henüz 20 Babamın saçları çok geç döküldü 50 yaşına kadar gürdü amcalarımın ikiside güpgür saçlı abimin saçları gür benden 10 yaş büyük olmasına rağmen neyse sorunumu sizlerle paylaşayım saç ektirmek istiyorum ancak kimse ekmiyor 25 yaşıma kadar beklememi söylüyorlar ancak bu genç yaşta istediğim saç modeliyle gezemeyeceksem o yaşta saçı ne yapayım? Prp öneriyorlar ancak o da tam bir fiyasko kalıcı hiç bir çözüm yok peki ben ne yapmalıyım?

https://resmim.net/f/2E567X.jpeg

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Saç ektiremiyorum!
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2019, 17:42:40 »
Merhaba foruma hoşgeldiniz,

Güncel fotoğraflarınızı foruma eklerseniz neden saç ektirmediğine dair insanlarda bir fikir oluşabilir. Bu nedenle öncelikle fotoğraf eklemenizi rica ediyorum. Bu şekilde tahmini olarak sorununuza cevap bulamazsınız.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Shanewalsh

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç ektiremiyorum! (Fotoğraf eklendi)
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2019, 18:33:16 »
Eklendi teşekkürler

Dejavu27

• Full Member
« Yanıtla #3 : 08 Kasım 2019, 19:41:35 »
Nokta nokta bosluklar goruyorum. Sackiran olabilir. Bence 15 gunde bir triamsinolon asetonid enjeksiyonu yaptir. Ordaki saclarin cikacagini umuyorum. Bide vitaminlere baktir, bana pek androgenetik alopecia gibi görünmedi, genetikte de yokmus zaten...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Kasım 2019, 20:10:36 »
bu saça ekim olmaz sakın öyle bir hata yapma öncelikle bir kan testi yaptır aile doktorunda ücretsiz değerlere baktır b12 yada d3 vitaminleri eksikse takviye al
hafif olarak xpecia kullanabılırsın içersinde saçın ihtıyacı olan vitaminler var ve doğal blocker iyi bir şampuan saç derini arındırmak için Alpecin olabilir sen gene araştır bunlar saçlarını toparlamaya yardımcı olabilir.
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 08 Kasım 2019, 23:34:26 »
Merdivenaltı bir yer tercih edersen sana yardımcı olurlar.. 5000 greft ekerler fikrimce

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 08 Kasım 2019, 23:37:30 »
Merdivenaltı bir yer tercih edersen sana yardımcı olurlar.. 5000 greft ekerler fikrimce

;D

Facebook Twitter Instagram