Gönderen Konu: Ankara Fehmi Arman 5000 Greft  (Okunma sayısı 39459 defa)

Warmengel

• Full Member
Ynt: Ankara Fehmi Arman 5000 Greft
« Yanıtla #60 : 08 Aralık 2019, 15:53:29 »
Sizin istediginiz gibi bir analiz olmamış emphairde haklısınız ben istedigim gibi bi ekim oldugu için memnunum beni yanlş anlamayın fotografiniza baktigmda arka tepe kisminda aciklik var bide yan üstlerde aciklik var kalemle cizilmiş oraya bi tabaka halinde durmuş gibi duruyor lutfen yanls anlamayin ettikleri kisim ve 5000 kök cikmasi cok güzel özelliikle ektikleri yer güzel ekmişler sadece kendi var olan sacinizin hemen dibinden baslannamis biraz arada boşluk la baslanmis yada resim yaniltiyordur herkesin guzel sonuçlar almasini isterim  var olan sacinizdan direk baslansaymis guzelmis uzayinca kapatirsiniz tabiki ama daha dogal durmasi icin soyledim belkide resim yaniltiyordur neyse takipde olacagim inş hepimiz guzel sonuçlar aliriz hayirli olsun tekrardan

Hocam benim açıklık çok genişti saç yoktu nerdeyse hiç :) seneye tepe bölgesi 2 parmak için bitirici bir ekim daha düşünebilirim iyi dilekleriniz için teşekkür ederm

sade_americano

• Sr. Member
« Yanıtla #61 : 08 Aralık 2019, 17:18:29 »
Mavi solüsyon öneren saç Ekim merkezi ???

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #62 : 13 Aralık 2019, 23:47:04 »
Arkadaşlar 35. günden herkese merhaba şok çok azaldı artık tek tük elime geliyor duşta edilenlerin tahmini bi %70 i döküldü erkenden. Bu arada bugün ilk trasi oldum ekim bölgesine dokundurtmadim yanlar makasla alindi.

Ekim bölgesi ve donör.

Kullandigim vitaminler: ocean daily öne, solgar  1000 biotin,  öcalan omega 3. Hafta başı xpecia başlayabilirim.

Durum nasıl sizce??

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #63 : 13 Aralık 2019, 23:48:07 »
Klavye azizliği ocean omega 3 olacaktı:)

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #64 : 22 Aralık 2019, 09:18:52 »
Alrkadaslar 44. günden herkese selam hicbir atak yok ancak kullandigim biotin sanirim sivilce yapti. Herhangi bir öneriniz varmi süreç nasil gidiyor sizce

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #65 : 22 Aralık 2019, 11:57:44 »
44. Günden sonra bi atak beklemeyininiz kökler derinin altında uyuma dönemindeler 120. Günden sonra atakları görebilirsiniz  sivilce konusuna gelirsek benim merkezim patlama noktasına geldiginde patlat dedi yoksa içindeki kökler ölür dedi bende ucu çıkan patlama noktasına gelenleri patlatıyorum kulaga biraz amatörce gelcek haklısınız ama biraz düşününce mantıklı geldi bana çünkü sivilce hemen giden bişey degil ve sivilcenin altında kök havasız kalıyor ben patlattıgım yerden tekrar saç çıktıgını gözlemledim yada o saç vardı sivilcenin altında kalmışdı orasını tam bilmiyorum bi ekim merkezinizle konuşun bu durumu isterseniz bide 44. Güne göre saçlarınız güzel durumda başından beri takipçisiyim inşallah fırça gibi saçlarınız olur ☺
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=10751.0

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #66 : 22 Aralık 2019, 12:10:48 »
44. Günden sonra bi atak beklemeyininiz kökler derinin altında uyuma dönemindeler 120. Günden sonra atakları görebilirsiniz  sivilce konusuna gelirsek benim merkezim patlama noktasına geldiginde patlat dedi yoksa içindeki kökler ölür dedi bende ucu çıkan patlama noktasına gelenleri patlatıyorum kulaga biraz amatörce gelcek haklısınız ama biraz düşününce mantıklı geldi bana çünkü sivilce hemen giden bişey degil ve sivilcenin altında kök havasız kalıyor ben patlattıgım yerden tekrar saç çıktıgını gözlemledim yada o saç vardı sivilcenin altında kalmışdı orasını tam bilmiyorum bi ekim merkezinizle konuşun bu durumu isterseniz bide 44. Güne göre saçlarınız güzel durumda başından beri takipçisiyim inşallah fırça gibi saçlarınız olur ☺
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=10751.0

Mert tesekkurler kardesim bende senin konunun takipcisiyim insallah ikimizinde guzel saclari olur

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #67 : 22 Aralık 2019, 12:19:12 »
Mert tesekkurler kardesim bende senin konunun takipcisiyim insallah ikimizinde guzel saclari olur
Eyw hocam inşallah olacak ☺

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 22 Aralık 2019, 14:16:09 »
kafandaki sivilcelere yönelik bir şey yapman lazım yoksa fire çok olabilir gibi.

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #69 : 22 Aralık 2019, 14:49:00 »
kafandaki sivilcelere yönelik bir şey yapman lazım yoksa fire çok olabilir gibi.

Genelde arastirdigimda zararsiz deniyor ama herhalde desteklerden dolayi yapti. 2500 biotin ve xpecia kullaniyorum ek biotini bi kaldirip deneyim olmazsa xpecia da da var zaten. Sivilce bu kadar etkilermi ?

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #70 : 22 Aralık 2019, 15:57:54 »
Şimdilik aci verici ileri bir durum yok ama izlemek gerekecek. Cokta kafaya takmamak en iyisi gibi bakalim makaleler bu sikintiyi cekenlere yardimci olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 23 Aralık 2019, 19:56:28 »
Alrkadaslar 44. günden herkese selam hicbir atak yok ancak kullandigim biotin sanirim sivilce yapti. Herhangi bir öneriniz varmi süreç nasil gidiyor sizce

biotin veya xpecia sivilce yapar vucut atamadığı maddeleri sivilce yaparak atar ya da kareciger zorlandığı için

biraz kesin ve takip edin  normale dönücek mi

ayrıca saç ekimi sonrası sivilce olmasıda çok aşırıııı olmadığı sürece normal kafanıza takmayın normal şeyler

sürecinizde bir sıkıntı yok   yanlız açık alan fazla umarım çıkışlar güçlü olur kapatıcılık  için
Global Moderator

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #72 : 23 Aralık 2019, 20:55:09 »
biotin veya xpecia sivilce yapar vucut atamadığı maddeleri sivilce yaparak atar ya da kareciger zorlandığı için

biraz kesin ve takip edin  normale dönücek mi

ayrıca saç ekimi sonrası sivilce olmasıda çok aşırıııı olmadığı sürece normal kafanıza takmayın normal şeyler

sürecinizde bir sıkıntı yok   yanlız açık alan fazla umarım çıkışlar güçlü olur kapatıcılık  için

İnşallah hintell tesekkur ederim yorumun icin

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #73 : 03 Ocak 2020, 21:16:10 »
55.gün

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #74 : 11 Ocak 2020, 00:17:09 »
62.gün

Facebook Twitter Instagram