Gönderen Konu: Ankara Fehmi Arman 5000 Greft  (Okunma sayısı 39457 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara Fehmi Arman 5000 Greft
« Yanıtla #46 : 02 Aralık 2019, 17:44:57 »
donör güzel gözüküyor toparlamış hayırlısı olsun
Global Moderator

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #47 : 02 Aralık 2019, 17:49:41 »
Teşekkür ederim hintell valla maşallah dedim kendi kendime hızlı toparladı bence. Ne kadar sürer acaba şok dökülme ? PRP yaptırmalımıyım sence???

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 02 Aralık 2019, 18:08:03 »
Teşekkür ederim hintell valla maşallah dedim kendi kendime hızlı toparladı bence. Ne kadar sürer acaba şok dökülme ? PRP yaptırmalımıyım sence???

35 36  gün gibi sonlanıyor genelde
Global Moderator

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #49 : 03 Aralık 2019, 09:00:24 »
Cevabın için teşekkür ederim hintell. Sabır süreci resmen. Beni tek yoran kickboks yapamamak şuan klinik 2 ay yapma dedi :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 03 Aralık 2019, 18:09:44 »
Cevabın için teşekkür ederim hintell. Sabır süreci resmen. Beni tek yoran kickboks yapamamak şuan klinik 2 ay yapma dedi :)

biraz kavga etme bir şey olmaz :)
Global Moderator

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #51 : 03 Aralık 2019, 18:14:28 »
Donör güzel toparlamış dostum inşallah sonuçta güzel olur.

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #52 : 03 Aralık 2019, 21:24:32 »
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim takipte kalınız.

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #53 : 08 Aralık 2019, 01:43:03 »
Arkadaşlar bugün tam 30 gün oldu şok dökülme devam ediyor ama biraz sivilcelenme mevcut ekim bölgesinde ve donör bölgede normal mi ? Eğer değilse ne yapmam gerekir ?

Özellikle donör bölgedeki sivilce hafif kanama yapabiliyor duştan sonra havluya çok az ama

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #54 : 08 Aralık 2019, 02:21:23 »
Kardeşim paylaşımını yeni gördüm bişey sormak istiyorum arka tepe bölgene ekim yapılmamış galiba ekilen saçlar çıktıgında arkaya dogru taraman ve orayı olan saçlarınla kapatman çok ugraştırcak yada ekildiyse şok dökülmeden gözükmüyorsa bilemem ama diger türlüyse zorlancaksın bide ankara acıbadem emphair le görüştüm 3500 kökden fazla alamayız diye söylediler demişsin  ben ekimimi orda yaptırdım tanıdım birisi ektirdi saçları çıktı 5000 kök aldılar ondan herkese öyle bişey dediklerini zannetmiyorum  ön çizgiyi geriden aldıkları konusunda haklısın ben orda ekim yaptırdım 3478 kök alındı çizgim biraz geriden gibi geliyodu ilk başda ama anladımki kafa yapına göre bir çizim belirliyorlar benim kafa yapıma göre bir ekim oldugu için şanslıyım arka tepe bölgemede ekim yapıldı orayı kapatmakda zorluk çekmicem o konuda şanslıyım aynı yerde ekim yaptıranların çizgisi geriden biraz onada hak veriyorum ben kendimi sordugumda dogal durması için öyle yapıldı denildi uzayınca toparlayacak göreceksin dediler 10. Günümde baktıgımda aynen dedikleri gibi çıktı iyice uzayınca daha iyi toparlıcak ekimin hayırlı olsun bu arada fehmi armanın kötü ekimlerinede rastladım ama seninki gayet iyi bir ekim olmuş bence sadece arka tepe bölgen biraz düşündürdü benim forum ankara acıbadem emphair 3478 kök diye bi konum var bakabilirsin ama dedigim gibi ekimin başarılı olmuş  hayırlı olsun

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #55 : 08 Aralık 2019, 08:57:30 »
Mert bey yorumunuz için teşekkür ederim tepe açıklığından 2 parmak aşağı inildi 2 parmaklık kısım kaldı operasyon öncesi birlikte konuştuğumuz plan bu şekildeydi. Kabuk dökümü, şok dökülme vs Bir foto daha paylaşıyorum burada daha net:

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #56 : 08 Aralık 2019, 09:00:18 »
Emphair ile alakalı şöyle söyleyim beni üstün körü analiz ettiklerini düşünüyorum. Beni muayene eden uzman vasıflı hanımefendi tutturdu 3500 kökten fazla bu enseden çıkmaz diye. Zayıf dediği ense maşallah 5000 verip 3 günde toparladı peki bu nasıl iş o zaman ?

Mert bey takipte kalınız sizin ekiminizde hayırlı olsun inşallah saçlarımız istediğimiz gibi uzayacaktır.

Tinto

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #57 : 08 Aralık 2019, 13:09:53 »
Güzel ekim olmuş umarım emeklerinizin karşılığını alırsınız hocam.

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #58 : 08 Aralık 2019, 14:09:35 »
Güzel ekim olmuş umarım emeklerinizin karşılığını alırsınız hocam.

Çok teşekkür ederim inşallah ektiren herkes istediği saçlara kavuşur

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #59 : 08 Aralık 2019, 14:21:16 »
Emphair ile alakalı şöyle söyleyim beni üstün körü analiz ettiklerini düşünüyorum. Beni muayene eden uzman vasıflı hanımefendi tutturdu 3500 kökten fazla bu enseden çıkmaz diye. Zayıf dediği ense maşallah 5000 verip 3 günde toparladı peki bu nasıl iş o zaman ?

Mert bey takipte kalınız sizin ekiminizde hayırlı olsun inşallah saçlarımız istediğimiz gibi uzayacaktır.
Sizin istediginiz gibi bir analiz olmamış emphairde haklısınız ben istedigim gibi bi ekim oldugu için memnunum beni yanlş anlamayın fotografiniza baktigmda arka tepe kisminda aciklik var bide yan üstlerde aciklik var kalemle cizilmiş oraya bi tabaka halinde durmuş gibi duruyor lutfen yanls anlamayin ettikleri kisim ve 5000 kök cikmasi cok güzel özelliikle ektikleri yer güzel ekmişler sadece kendi var olan sacinizin hemen dibinden baslannamis biraz arada boşluk la baslanmis yada resim yaniltiyordur herkesin guzel sonuçlar almasini isterim  var olan sacinizdan direk baslansaymis guzelmis uzayinca kapatirsiniz tabiki ama daha dogal durmasi icin soyledim belkide resim yaniltiyordur neyse takipde olacagim inş hepimiz guzel sonuçlar aliriz hayirli olsun tekrardan

Facebook Twitter Instagram