Gönderen Konu: SAÇ EKİM YERİ İÇİN ÖNERİ  (Okunma sayısı 2635 defa)

TheBossOrion

• Yeni üye
  • *
SAÇ EKİM YERİ İÇİN ÖNERİ
« : 08 Kasım 2019, 09:14:10 »
Merhaba
Saç ekim yaptırmayı düşünüyorum. Ancak ciddi bir karasızlık içindeyim. Fiyat aldığım ve yaptırmayı düşündüğüm yerler aşağıda ki gibidir. Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Kendi fotolarımı da paylaştım.

Emphair 5500 TL+PRP Tedavisi için 3500 TL
Transmed 3 Ayrı doktor için 7500-9000-12500 TL+PRP ücreti
Serkan Aygın 8000 TL
Engin Sönmez 4500 TL
Asuman Hair 8000 TL (Çok fazla adını duymadım, ama ekim sonuçları gayet başarılı duruyor)
Burak Şahin 4500 TL(İki arkadaşım ektirdi, 1 aylık süreçte iyi duruyor(hiç değilse ekim çizgisi ve sıklığı) ve kendileri de memnunlar)

emmi00

• Yeni üye
  • *
Ynt: SAÇ EKİM YERİ İÇİN ÖNERİ
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2019, 09:40:29 »
zaten en zor kısım karar verme kısmı , bende daha karar aşamasındayım anlıyorum seni  :)
benden daha tecrübeli arkadaşlar var onlar yorum yapacaktır ama forumdanda gördüğüm kadarıyla bana göre serkan aygın iyi bir tercih olur gibi duruyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2019, 10:00:12 »
Saçlar çok incelmiş öncesinde 6/7 ay medikal tedavi daha doğru olur
Global Moderator

TheBossOrion

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 08 Kasım 2019, 12:15:44 »
Saçlar çok incelmiş öncesinde 6/7 ay medikal tedavi daha doğru olur

ne gibi mesela?

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 08 Kasım 2019, 13:00:23 »
asuman hairin ekim sonuçlarını nerde gördünüz acaba ? bu sitedenmi bahsediyorsun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 08 Kasım 2019, 13:01:58 »
ne gibi mesela?

Finasterid araştır istersen
Global Moderator

TheBossOrion

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 08 Kasım 2019, 13:28:08 »
Finasterid araştır istersen

Araştırdım, araştırmadan direk kullansam belki etkilenmezdim. 1 kişi olumlu birşey yazmaz mı:) Xpecia daha masum diyolar, ama o bile sıkıntılı olabiliyomuş. Bilmiyom valla, baya sıkıntılı bir durum. Prp ile toparlanmaz mı?

TheBossOrion

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 08 Kasım 2019, 13:30:45 »
asuman hairin ekim sonuçlarını nerde gördünüz acaba ? bu sitedenmi bahsediyorsun.

Bir kaç hastayı canlı gördüm. Gayet iyi duruyordu. Ayrıca instagram sayfasını da takip ettim(sonuçta sayfada sadece iyilerin olduğunu biliyorum) Ama canlı örnekler ve araştırmalarım sonucu bir şikayet ile karşılaşmamak iyi bir şey sanırım.

TheBossOrion

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 08 Kasım 2019, 13:31:58 »
zaten en zor kısım karar verme kısmı , bende daha karar aşamasındayım anlıyorum seni  :)
benden daha tecrübeli arkadaşlar var onlar yorum yapacaktır ama forumdanda gördüğüm kadarıyla bana göre serkan aygın iyi bir tercih olur gibi duruyor.

Serkan Aygın konusunda en büyük sıkıntı kontrol randevusu alamıyorsun. Sana verilen randevu direk ekim yapmak üzere oluyor. Kontrol istediğin de en yakın zaman 3 ay sonrasına oluyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 08 Kasım 2019, 13:32:03 »
Ben kullanıyorum sorun yaşamadım kullanıp sorun yaşamayan da var yaşamayanda

gerısı sana kalmıs xpecia nın bu saça bır faydası olmaz

ben doğru olanı yazıyorum senin için olması gereken bu saçları güçlendirip öyle ekim düşünmen kayıp yaşamaman için tabı gerısı sana kalmış kardesım hayırlısı
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2019, 13:49:09 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

TheBossOrion

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 08 Kasım 2019, 13:43:06 »
Ben kullanıyorum sorun yaşamadım kullanıp sorun yaşamayan da var
yaşamayanda
gerısı sana kalmıs xpecia nın bu saça bır faydası olmaz

ben doğru olanı yazıyorum senin için olması gereken bu saçları güçlendirip öyle ekim düşünmen kayıp yaşamaman için tabı gerısı sana kalmış kardesım hayırlısı

Teşekkür ederim, yardımcı olmaya çalıştığını biliyorum. Sadece araştırmaların verdiği sonuçlar bende ki:) Yalnız senin vermiş olduğun isim sanırım etken madde. Marka olarak ne kullanıyorsun? Proscar diye bir isim geçiyordu. Bir de sen ne kadar süredir kullanıyorsun?
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2019, 13:49:41 Gönderen: Hintell »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 08 Kasım 2019, 13:48:49 »
proscar yada propecia

bir çok kişi saç ekimi yaptıktan sonra ekilen saçlar ve kendı saçları dahil dht marus kaldığı için ya gelişim iyi olmuyor ya da saçları zayıflıyor ve ekimi başarasız sanıyor yada ekim durumdan dolayı başarı gösteremiyor

saçlarımız dht den dolayı dökülüyor ve inceliyor transfer edılen saçlar donörde dht oranı düşük olduğu için dokulmuyor ama ekılen yerlerde dht marus kalınca zayıflıyor yada çıkış olarak zayıf kalıyor.

ve dht den incelmiş dökülme evresıne gırmış saçların arasına ekım yapınca dökülme hızı artıyor ve ekimden sonra daha hızlı saç kaybı yaşıyor..
Global Moderator

TheBossOrion

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 08 Kasım 2019, 13:54:03 »
Anladım, teşekkür ederim. Konu ile ilgili araştırmaya devam edeceğim. Dediğin gibi, güçlenmeden sıkıntı ki zayıf olduğunun bende farkındayım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 08 Kasım 2019, 13:56:07 »
Anladım, teşekkür ederim. Konu ile ilgili araştırmaya devam edeceğim. Dediğin gibi, güçlenmeden sıkıntı ki zayıf olduğunun bende farkındayım.

dediğim gibi ben sağlıklı bır saç ekimi için yapılması gerekenin senin için bu olduğunu söylüyorum saç durumuna göre ama yaparsın yapmazsın ya da bunları uygulamadan ekıme gırersın o sana kalmış ama kafandaki bu saçları kaybedip ekim saçları kalıncada gene el ele baş başa kalırsın bır anlam ifade etmez
Global Moderator

TheBossOrion

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 08 Kasım 2019, 14:16:57 »
dediğim gibi ben sağlıklı bır saç ekimi için yapılması gerekenin senin için bu olduğunu söylüyorum saç durumuna göre ama yaparsın yapmazsın ya da bunları uygulamadan ekıme gırersın o sana kalmış ama kafandaki bu saçları kaybedip ekim saçları kalıncada gene el ele baş başa kalırsın bır anlam ifade etmez

Bu konu da haklısın. Site de dolanırken daha önce tavsiye ettiğin ürünler gözüme çarptı. Bunlar;
Solgar Pycnogenol
Solgar L-Arginine

Hatta bunları finasterid ile birlike alıyormuşsun. Bana da tavsiye edermisin kullanmak için? Birde finasterid ne kullanıyorsun? Kısacası çok hakim olduğum şeyler değil, belli bir marka var mı?

Facebook Twitter Instagram