Anket

Nasil?

Tutar
41 (66.1%)
Tutmaz
21 (33.9%)

Toplam Oy Verenler: 62

Gönderen Konu: MEDEKS HAİR CENTER 6200 GREFT  (Okunma sayısı 29945 defa)

Dejavu27

• Full Member
Ynt: MEDEKS HAİR CENTER 6200 GREFT
« Yanıtla #226 : 22 Aralık 2020, 11:51:17 »
Selamun aleykum arkadaslar. Askerden yeni geldim o yuzden foto atamadim. Ekim olali 1 sene 1 ay oldu. Askerden geldikten sonra saclarimi jilete vurdum iki kez cok kepeklenmisti ve kasiniyordu. Jiletten iki hafta sonra saclar bu sekilde. Malesef on cizgiden memnun degilim, on cizgi düz, sakaklar önde sac yonleri dik. Donorde de ensede ekimden kalan dista kalan saclar beni rahatsiz ediyor. Bi kac sorularim olcak
1-) Ön cizgideki saclar sökülüp yeniden cizgi olusturulabilir mi, bunun hakkinda isini ticare dokmemis doktorlara ihtiyacim var.
2-) sakaklar hafif ic kisima cekilmesini (zigzagli bir sekilde) silindir veya hafif V seklinde yapilabilir mi?
3-) donordeki ensenin alt kisminda disarda kalan saclarin sokulup tepeye ektirmek istiyorum. Fikirlerinize acigim

Dejavu27

• Full Member
« Yanıtla #227 : 23 Aralık 2020, 13:26:19 »
?

ylmaz_6282

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #228 : 16 Ocak 2021, 20:51:59 »
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun sürecini baştan sona okudum. Kusura bakma ama boşuna zaman kaybettim bir tane dahi doğru düzgün fotoğraf koyulmaz mi? Bu konuyu takip eden biri medekse ekim yapmaya karar veremez olumlu ya da olumsuz görüş belirltemiyorum  çünkü fotoğraf hic net degil ya ters ışıkta çekilmis ya da acayip açilardan çekilmiş. Son olarak umarim mennun kalmışsinidir önemli olan bu tekrardan geçmiş olsun zor bir sürec çünkü

sacekimigereklimi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #229 : 28 Nisan 2021, 15:16:05 »
Merhaba son durum? Dökülme oldu mu sonra? Takviye kullandiniz mi/kullaniyormusunuz?

Facebook Twitter Instagram