Anket

Nasil?

Tutar
41 (66.1%)
Tutmaz
21 (33.9%)

Toplam Oy Verenler: 62

Gönderen Konu: MEDEKS HAİR CENTER 6200 GREFT  (Okunma sayısı 29997 defa)

Dejavu27

• Full Member
Ynt: MEDEKS HAİR CENTER 6200 GREFT
« Yanıtla #150 : 04 Şubat 2020, 20:56:33 »
Hocam acikligin 6200 greftlik degilmis neden o kadar aldilar anlamadim. Surece gelince bence olumlu insallah istedigimiz saclara kavusuruz. Bende 5000 greft ektirmistim ama acikligim fazla idi.
Masturbasyon ve dolayisi ile bosalmanin saca etkisini tam olarak anlamadim sperm ile vitaminde atildigi icinmi oyle bir gorus var ? Aciklarsan sevinirim
Mevcut saclar cansiz oldugundan yok sayilarak planlanmasini istedik. Bakalim hayirlisi olsun. Masturbasyondan sonra vucutta prolaktin ve dht hormonu artar, buda sac dokulmesine neden olur. Ayrica menide fazla miktarda cinko ve baska turde elementler yogun miktarda bulundugundan meninin taoizm çin felsefesinde yasam enerjisi olarak bilinir ve meni atmayi sadece uremek icin kullanirlar. Mesela unlu boksor Muhammed ali ringe cikmadan 1.5 ay once bosalmaktan kacinirmis gucten kesilmesin diye :)
Daha fazla bilgi icin ingilizce yararli bir kaynak cok guzel bir anlatim var herkesin okumasini tavsiye ederim: https://www.brojo.org/info/semen-retention

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #151 : 04 Şubat 2020, 21:14:26 »
Mevcut saclar cansiz oldugundan yok sayilarak planlanmasini istedik. Bakalim hayirlisi olsun. Masturbasyondan sonra vucutta prolaktin ve dht hormonu artar, buda sac dokulmesine neden olur. Ayrica menide fazla miktarda cinko ve baska turde elementler yogun miktarda bulundugundan meninin taoizm çin felsefesinde yasam enerjisi olarak bilinir ve meni atmayi sadece uremek icin kullanirlar. Mesela unlu boksor Muhammed ali ringe cikmadan 1.5 ay once bosalmaktan kacinirmis gucten kesilmesin diye :)
Daha fazla bilgi icin ingilizce yararli bir kaynak cok guzel bir anlatim var herkesin okumasini tavsiye ederim: https://www.brojo.org/info/semen-retention

Öyle bir yazmışsın ki “acaba mavi serumun gizli formülü “ meni mi diye kendime sormadan edemedim..

Boşalmayayım diye Kendine yarattığın stres bahsettiğin sebeplerden çok daha etkili bana kalırsa kasma mutlu ol... daha iyi gelir saçlarına (gün gün saymak nedir abi bildiğin Şafak sayan askere dönmüşsün)

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #152 : 04 Şubat 2020, 21:29:33 »

Sexte buna dahilse ki dahil görunuyor ben s*ctim o zaman :)

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #153 : 04 Şubat 2020, 21:35:08 »

Okudum makaleyi iyi hosta bosalmadan nasil bir orgazm deneyimi yasayacagiz ? Cunku bosalmayi ayri tutuyor bosalmadan orgazm olun diyor. Keske biraz daha isin ic yuzunu anlatsaymis ilgimi cekti konu. Sanirim sac ekiminden taocu sexe dogru ilerliyoruz :)

Dejavu27

• Full Member
« Yanıtla #154 : 04 Şubat 2020, 21:51:22 »
Öyle bir yazmışsın ki “acaba mavi serumun gizli formülü “ meni mi diye kendime sormadan edemedim..

Boşalmayayım diye Kendine yarattığın stres bahsettiğin sebeplerden çok daha etkili bana kalırsa kasma mutlu ol... daha iyi gelir saçlarına (gün gün saymak nedir abi bildiğin Şafak sayan askere dönmüşsün)
Hahahahaha. Aslinda bagimlilik derecesinde olunca biraktiktan sonra iradene sahip cikma ve kendine hakim olabilme basarisiyla kendi icinde stres degil mutlu oluyorsun. Bende inanmazdim arada cavusu tokatlardim ama bana iyi geldi nedense :D

Dejavu27

• Full Member
« Yanıtla #155 : 04 Şubat 2020, 21:52:49 »
Sexte buna dahilse ki dahil görunuyor ben s*ctim o zaman :)
Hard modda o da yasak. Ama ilk olarak sag elini biraksan daha iyi olur kamu spotu gibi oldu ama :D

Portraitpeople

• Full Member
« Yanıtla #156 : 05 Şubat 2020, 01:11:13 »

Bunlarda faydalarıymış  :D

Bedensel ve ruhsal bir rahatlama sağlar.
Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.
Stresi azaltır.
Uyku kalitesini artırır.
Kalp hastalıklarına karşı korur.
Ağrı eşiğini yükseltir.
Cildi güzelleştirir ve kişiyi değerli hissettirip partneri ile olan ilişkisini kuvvetlendirir.
Aynı zamanda doğal bir spordur ve seratonin hormonunu arttırarak mutlu hissetmeye yardımcı olur

« Son Düzenleme: 05 Şubat 2020, 01:34:08 Gönderen: Portraitpeople »
24.02.2020 5411 greft Bnish Hair Wellnes
Dr. Bilgehan Aydın
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12896.45

Finhair 1mg ve Velavit 5000 biotin
6. Aydan itibaren Omega 3 ve D3 vitamini sprey

yunus19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 15 Şubat 2020, 22:04:10 »
ins üstadlar, 31 orucunada basladim 1 ay oldu bunyemde olumlu etkileriyle beraber saclarim da kalinlasti :D ama perhizciler olumlu etkinin dibini 3. aydan sonra gormeye basliyolarmis bakalim
31 orucu nedir hocam
Edit : konuyu tam olarak anlamadım baştan sona okuyunca ne olduğunu anladım cvp vermene gerek yok sormadım say  ;D
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2020, 22:11:34 Gönderen: yunus19 »

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #158 : 16 Şubat 2020, 02:02:10 »
çok acaip mevzular bunlar ekimle ne alakası var anlamadım  :)

Feys

• Full Member
« Yanıtla #159 : 04 Mart 2020, 10:53:50 »
Dejavu epeydir yoksun, son durum nedir paylaşabilir misin?

Yiğit

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #160 : 04 Mart 2020, 19:06:39 »
Arkadaşım konu açmışsın ama sonuç netice belli olmamış. Son halini donör ve üst bölgeyi gün ışığında çekip paylaşırmısın

Dejavu27

• Full Member
« Yanıtla #161 : 17 Mart 2020, 14:19:58 »
Tam 4,5 ay oldu surec bu sekilde dostlar, son 1 aydir ne perhiz kaldi ne takviye ne bakim saldim gitti. Hala diplerden gelen cok sac var surecten memnunum, yalniz tek memnun olmadigim kisim cizgi... sakaklar biraz daha iceride olsaymis keske. Sizce kotu mu duruyor yoksa ben mi takinti yapiyorum? İyi kotu yorumlarinizi esirgemeyin...

Feys

• Full Member
« Yanıtla #162 : 17 Mart 2020, 23:05:05 »
Her yönüyle çok güzel olmuş, maşallah

emre5264

• Sr. Member
  • Medeks saç ekimi
« Yanıtla #163 : 18 Mart 2020, 09:12:48 »
Dejavu güzel görünüyor saçların ama ters ışıkta kalmış saçlarını biraz geriye tarayıp ışık altında çekersen hem cizgini daha iyi görüp yorum yaparız hem de ekim sürecin daha iyi belli olur o şekilde

Omondoles

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #164 : 18 Mart 2020, 21:45:24 »
Öncelikle geçmiş olsun. Anlamadığım bir konu var. Ben kendi saçlarımla ilgili olarak Şahin hoca ile görüştüğümde sıkılaştırma taraftarı olmadığını, bunun mevcut saçlara zarar verebileceğini söylemişti. Sizin ekiminizde sıkılaştırma baya baya yapılmış. Peki bilim bu işe ne diyor? Siyahla beyaz gibi ayrı olmamalı.
  • Ekim Tarihi: 15 Aralık 2021
  • Ekim Merkezi ismi Cyprus Hair Center
  • Greft Miktarı 4700 civarı
  • Yaşınız 40
Saç ekim konum: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=25060.0

Kullandığım ürünler: solgar biotin 5000 (günde 1 kere)
Sebamed everyday şampuan

2 kaşık ev yapımı harup pekmezi

Facebook Twitter Instagram