Gönderen Konu: Esma Serkan TETIK 1-2 Kasım 2477 greft  (Okunma sayısı 16257 defa)

Muratt.

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Esma Serkan TETIK 1-2 Kasım 2477 greft
« Yanıtla #120 : 20 Haziran 2020, 23:53:00 »
%50-60 da kalmış maalesef.. olmamış bu ekim

malesef hocam bu saatten sonra ne yapılabılır onu konusuyoruz su anda bır onerın varmı ?

Geçmiş olsun şu sonuca üzüldüm, neden böyle oldu nasıl oldu yani anlayamadım. Revizyon veya iade konusunda merkezin tavrı ve yaklaşımını merak etmekle beraber sonuçta sizin mutlu olacağınız bir tablo olmasını diliyorum. Şu sonuçtan sonra revizyon hususunda da insanın kafası karışıyor, inancı kırılıyor yani ben olsaydım.. Keşke bunları hiç konuşmasaydık..

ıade konusuna hıc gırmedık serkan revızyon onerdı bıraz zamana ıhtıyacım var

Bide şu  var Serkan bey  her hastaya  söylediği  birşey  var  dikkatimi cekti büyük  bekletiniz olmasın   diyor    saç ekim  estetik  bir  operasyondur  bekletin  tabiki      18 yaşında  gibi saç  kavuşmak   değil  ama   ekilen greft    çıkmasi yapılan planlama  doğru yapılması  hastanın bekletisi  budur  sadece. . ..   

şahsen saç kalitesıne gore beklentım yuksektı nasıl boyle bır sonuc oldu nedenı nedır bılemıyorum ıyı beslendıgımı dusunuyorum takvıyelerı aksatmadım

Bana kalırsa ekilenlerin hemen hemen hepsi çıkmış fakat o alana 2.400 küsür greft tam anlamıyla sıkılık sağlayacağını sanmıyorum 3250 greft civarında orayı kapatırdı bende 2.500 greft yaptırdım hemen hemen aynı açıklık bendede seyrek kaldı sonradan 1.500 greft sıkılaştırma yaptım bekliyorum bende 4. ay olcak.

2500 greft kafadan sallama 5750  sac teli yapar dıyelım sen o kadar sac goruyomusun orda.

( olan oldu artık arkadaslar yanı her cerrahi işlemde risk vardır oda bizi buldu dıyelım bundan sonrası ıcın ne yapılabılır goruslere tavsıyelere acıgım :) )

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #121 : 21 Haziran 2020, 00:20:19 »
Maalesef her ekimcinin bu şekilde  anlamsız olumsuz sonuçları olabiliyor.. hata %20-30 da kalanlar dahi oluyor. Bu işin doğasında var diyelim..
Ne yapılabilinir?
Tabi ki revize..

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #122 : 21 Haziran 2020, 00:37:29 »
Maalesef her ekimcinin bu şekilde  anlamsız olumsuz sonuçları olabiliyor.. hata %20-30 da kalanlar dahi oluyor. Bu işin doğasında var diyelim..
Ne yapılabilinir?
Tabi ki revize..

Başkan merkezin genelde ön profilleri hep seyrek ve çıkan saçlar çok ince ben şahsen diğer ekimleri de zayıf buluyorum. Arkadaş artık iademi alır revize mi yaptırır bilemem ama kendisi için hayırlısını dilerim.

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 21 Haziran 2020, 00:52:13 »
Başkan merkezin genelde ön profilleri hep seyrek ve çıkan saçlar çok ince ben şahsen diğer ekimleri de zayıf buluyorum. Arkadaş artık iademi alır revize mi yaptırır bilemem ama kendisi için hayırlısını dilerim.
Yakında bunun nedenleri sebepleri hakkında bir makale yaZacağım kafamdakiler tam anlamıyla otursun.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #124 : 21 Haziran 2020, 00:54:30 »
Yakında bunun nedenleri sebepleri hakkında bir makale yaZacağım kafamdakiler tam anlamıyla otursun.
merakla  bekliyoruz☺

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #125 : 21 Haziran 2020, 03:10:15 »
Çok üzüldüm çok başarılı bir sonuç almaya müsait olan bir açıklık neyse açıklık az donörün hala yeterli bu olumsuz deneyimi düzeltip mutlu olmanı dilerim.
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2020, 09:47:38 Gönderen: Hintell »

SaçsızAdam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #126 : 21 Haziran 2020, 22:31:44 »
Geçmiş olsun kardeşim...
Umarım iade ya da revizyon seçenekleri ile bozulan moralin bir nebze de olsun düzelir. Hem maddi hem de manevi anlamda insanı yoran bir süreç.

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #127 : 21 Haziran 2020, 23:04:31 »

Sebepleri nedir Latent ? Senin zaten ekim öncesi saçların iyiydi baya o açıklığa 4500 küsür greft ekilmiş sayı fazla. Çok ilginç 2 ekim üst üste başarısızlık olursa buna üzülürüm gerçekten zor olur senin için Şu anki durumun nedir ?

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #128 : 21 Haziran 2020, 23:17:54 »
Sebepleri nedir Latent ? Senin zaten ekim öncesi saçların iyiydi baya o açıklığa 4500 küsür greft ekilmiş sayı fazla. Çok ilginç 2 ekim üst üste başarısızlık olursa buna üzülürüm gerçekten zor olur senin için Şu anki durumun nedir ?
saol kardeşim güzel düşüncen için kafamdakiler bi netleşsin bilgilendircem arkadaşları aydınlatıcam ekim öncesi saçlarım iiyiydi bu sürec benin için oldukça zor:) Açıkçası şuan sürecten hiç memnun değilim )))

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #129 : 21 Haziran 2020, 23:22:06 »
saol kardeşim güzel düşüncen için kafamdakiler bi netleşsin bilgilendircem arkadaşları aydınlatıcam ekim öncesi saçlarım iiyiydi bu sürec benin için oldukça zor:) Açıkçası şuan sürecten hiç memnun değilim )))

Umarım aksi olur kardeşim

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #130 : 22 Haziran 2020, 21:06:16 »

malesef hocam bu saatten sonra ne yapılabılır onu konusuyoruz su anda bır onerın varmı ?

ıade konusuna hıc gırmedık serkan revızyon onerdı bıraz zamana ıhtıyacım var

şahsen saç kalitesıne gore beklentım yuksektı nasıl boyle bır sonuc oldu nedenı nedır bılemıyorum ıyı beslendıgımı dusunuyorum takvıyelerı aksatmadım

2500 greft kafadan sallama 5750  sac teli yapar dıyelım sen o kadar sac goruyomusun orda.

( olan oldu artık arkadaslar yanı her cerrahi işlemde risk vardır oda bizi buldu dıyelım bundan sonrası ıcın ne yapılabılır goruslere tavsıyelere acıgım :) )

Hocam her greft çiftli 3 lü olacak diye bir durum yok ki ? Tek li greftler çoktur olabilir yani tamam süreç bir seyrek fakat ben ekilenlerin hemen hemen hepsinin çıktığı düşünüyorum.

Muratt.

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #131 : 22 Haziran 2020, 21:16:34 »
Hocam her greft çiftli 3 lü olacak diye bir durum yok ki ? Tek li greftler çoktur olabilir yani tamam süreç bir seyrek fakat ben ekilenlerin hemen hemen hepsinin çıktığı düşünüyorum.

Ne diyim oda senin gorusun greft sayilarini paylasmistim ilk sayfada senin icin burayada tasidim hesaplamak istersen 😊

Facebook Twitter Instagram