Gönderen Konu: sizin sacınız boyle olsaydı ? Protez mi ekimmi isterdiniz  (Okunma sayısı 2114 defa)

hayatbirgünbizedegüler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: sizin sacınız boyle olsaydı ? Protez mi ekimmi isterdiniz
« Yanıtla #16 : 02 Kasım 2019, 13:01:11 »
abi bu protezlerin bakımını kendimiz evde yapsak düzgün kullansak ömrü ne kadar bu protezin?

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 02 Kasım 2019, 13:15:29 »
abi bu protezlerin bakımını kendimiz evde yapsak düzgün kullansak ömrü ne kadar bu protezin?
2-3 yıl ama iyi bi protez olursa maddı durumun iyiyse girersin ama ben yinede diyorumki protez büyük bi risk kullandıkca anlarsın pişman olmayasın

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #18 : 02 Kasım 2019, 13:22:00 »
2-3 yıl mı? Bence 1 seneden sonra doğallığını kaybetmeye başlıyor. Açık alanda çok vakit geçiriyorsan güneş de kısaltabilir süreyi. Bence protez sektörü de ilerlyor, önden doğal ve gerçekçi şeyler geliyor. Millet ezberden konuşmuş yine ne protezi falan diye, Osmanlıdaki ne matbaası diyen hocalar gibi. 22 yaşında ektirdi diye şuan kafadaki saçların dökülmesinin önüne geçmiş olmayacak ki, tepedekiler gene gidecek.

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 02 Kasım 2019, 13:24:55 »
Protez riski derken, bunun riski vereceğin 3 bin liraya kadar. Saç ekimiyle kıyaslamak abes. Beğenmezse 3 bin lirası boşa gitmiş olacak en fazla. Sana önerim berberlere değil sadece bu işle ilgilenen yerlere yaptırman. İnstagram'da araştır biraz, benim beğendiğim bi yer var ama reklam olmasın diye yazmıyorum. Merak edersen dm atabilirsin

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 02 Kasım 2019, 13:50:44 »
protez kullanırsan mevcut saçlarında azalma yaşabilirsin

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 02 Kasım 2019, 14:25:05 »
30a kadar beklemene gerek kalmayacak gibi duruyor. 2 seneye nw7 bu kafa. Ben olsam kazıtır öyle takılırım

hayatbirgünbizedegüler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 02 Kasım 2019, 15:31:49 »
Beklemeye gerek yok ki , paran varsa protez kullanmak bence cok mantıklı . 1 2 yere bakıp yanılmadan dogru yeri bularak gayet de duzgun yapan yerler var gibi duruyor. Takılan saclar cok iyi kendi sacım hicbzamqn beni tatmin etmezdi sekil almazdı adam gibi okadar ugrasırdım. Onu yaptırsam   1 2 tarakla taş gibi . sac ektirince bi katkı alamam gibi duruyor . Parası olan için protez cok mantıklı duruyor .

hayatbirgünbizedegüler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 02 Kasım 2019, 15:43:10 »
Abi su kafaya bakale on cizgi 2 cm geriledi vertekxde 1senede agraaifin sibine vurduu saclar ipince kaldı bi traş olup yanları kısaltınca ozguvenim yerine geliyor 1 seneye ustte gider ipince kaldı saclar paikoloji bozuyor yasımız saha kac ? Protez yaptırsam  6 ay sonra dogal gozuken yerler buldum  2 yılda bir 3bine yakın param gitse hem ozguvenimi yerine getirir hemde yakısıklışıgımıza + katarız . Ozguven kalmıyor abi ozguven . Ektirsem benm kafa ne kadar olacak orasıda şüpheli.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 02 Kasım 2019, 17:23:50 »
Protez var olan saça zarar vermez...genetik dökülmeden bahsediyoruz...dökülmeye kodlu olanlar zaten gidecek...dökülmeye kodlu olmayanları ise bırakın protezin dokmesini...elimizle yolsak yine tekrar çıkıyor...oona hair...New hair...hairlife...bunları araştır arkadaşım...nova da var ama pahalı diye biliyorum...diğerlerine çok ama çok şüpheyle yaklasmani öneririm...Ekim için ise içinde kalmasın sonuçta Zekeriya kulla gorusebilirsin direkt ...cerrah sonuçta ...sana bir fikir verir...ona göre yolunu cizersin...Ekim olmaz derse 100.000 TL de versen ekmiyor...

adembey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #25 : 02 Kasım 2019, 19:11:26 »
Sakın ha sakın proteze bulaşma hocam. Kendimden biliyorum bu internette çok övülen onna hair firmasına gittim yaptırdım ama en iyisi bile dedikleri bariz belli oluyor protez olduğu ve en fazla 3 ay gidiyor en kaliteli protez. En kaliteli protez bile berbat hiçbir şekilde doğallığı yakaliyamiyorsun ve terleme koşma yağmur kar oldumu tüm bitiksin o bantlar hemen atar tutmaz. Git ektir eğer olmazsa da bu konuyu kapat.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 02 Kasım 2019, 19:40:50 »
Ben de arkadaş kesin kez protez yaptırmalı demiyorum...yaşı da 35 den yukarı olsaydı bu açıklıkla ektir derdim...ancak 22 yaşında tabiri caizse çocukluktan yeni çıkmış...libido...testesteron tavan...agresif dökülme devam ediyor...sadece yardımcı olmaya çalışmak amacım...saç ekimi olmazsa...saclanmak için dünyada başka bir çözüm var mı sac protezinden başka...şunu unutmamak lazım eksileriyle artilariyla bir çözüm
 bu da.. geri dönüşü olabilen bir çözüm...

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 02 Kasım 2019, 21:04:44 »
@Hublot newhair demiş, benim de aklımda burası vardı ama reklam olmasın diye yazmamıştım. Ben en doğal protezleri burda gördüm, özellikle ön taraftaki doğallıkta 1 numaralar. Önleri bilerek hafif seyrek yapıyorlar, doğal duruyor. Ama tabi instagrama koydukları fotoğrafların açıları iyidir doğal durur normalde öyle değildir belki onu bilemem ben kullanmadım. Dediğim gibi Kaybın en fazla  3 bin olur, rus ruleti değil sonuçta bu millet neler demiş sakın kullanma falan :D

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 03 Kasım 2019, 13:38:18 »
Protez var olan saça zarar vermez...genetik dökülmeden bahsediyoruz...dökülmeye kodlu olanlar zaten gidecek...dökülmeye kodlu olmayanları ise bırakın protezin dokmesini...elimizle yolsak yine tekrar çıkıyor...oona hair...New hair...hairlife...bunları araştır arkadaşım...nova da var ama pahalı diye biliyorum...diğerlerine çok ama çok şüpheyle yaklasmani öneririm...Ekim için ise içinde kalmasın sonuçta Zekeriya kulla gorusebilirsin direkt ...cerrah sonuçta ...sana bir fikir verir...ona göre yolunu cizersin...Ekim olmaz derse 100.000 TL de versen ekmiyor...

öyle değil işte
bir ara toppik kullanıyordum internet sitelerinde ve doktorlar var olan saça zarar vermez diyorlardı
toppik dökülercek olacak saçımın dökülmesini öne çekti bayaa
3 senede dökülecek saçı 1 senede döktü
kafanda uzun süre kalıyor ve alerjik  bir durum yaratıyor

Facebook Twitter Instagram