Gönderen Konu: Manuel alım ve İğne ile ekim yapan doktorlar.  (Okunma sayısı 2564 defa)

sgoo

• Yeni üye
  • *
Manuel alım ve İğne ile ekim yapan doktorlar.
« : 31 Ekim 2019, 12:52:37 »
Slm arkadaşlar, Türkiye'de graft alımını manuel olarak ve ekim işlemini iğne yöntemi ile özenli bir şekilde saçın doğal çıkış yönüne ve açısına göre yapan doktorlar hangileri? Benim bildiğim kadarıyla HLC ve Dr. Keser var gibi.

İncelediğim kadarıyla az graft veya gerçekten gerektiği kadar graft kullanarak doğala yakın kaliteli ekimleri var ama Türkiye şartlarına göre çok pahalı. Yabancıların 4000 gfart için ortalama 10.000 - 14.000 birim para ödediği şeye biz 6,5 katı 65.000- 90.000 vermek zorundayız. Doktorlarımızı da bi yönden anlıyorum mevcut para kurunu kullanmak onlar için çok karlı tabi. Yapılan işlem çocuk oyuncağı değil ki önüne gelene yaptırasın. İnsan korkuyor. Adamalar fabrika gibi çalışıyor ya, kapıdan giren bi gün sonra hazır paket. Ekimlere bakıyorum saçlar tepeden aşağı aynı hizada dümdüz iniyor. Alımlar çok özensiz. Donor bi kere gitti mi b.ku yedin. Ulan neyse. Var mı arkadaşlar bildiğiniz insaflı bi doktor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Manuel alım ve İğne ile ekim yapan doktorlar.
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2019, 12:55:43 »
Manuel çalışanlar genelde pahalı

Dr koray Erdoğan manuel ama slit kullanıyor iğneli teknik hlc ve keser.

Zekeriya kul var iğneli teknik ama manuel yok mikro

Serdar gökrem var manuel ama slit.

Hakan doğanay manuel ve mikro çalışıyor Dhı.

Koray Erdoğan ve keserin fiyatları malum 2’5 euro keser hoca 3,5 euro

Ama şuan Asmed Dr koray Erdoğan da 1,40 euro olarak ekim yapılıyor seçenekler arasında Asmed standartına ve kalitesine göre avantaj oldu bu fiyat.

« Son Düzenleme: 31 Ekim 2019, 18:48:54 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sgoo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2019, 14:02:51 »
Manuel çalışanlar genelde pahalı

Dr koray Erdoğan manuel ama slit kullanıyor iğneli teknik hlc ve keser.

Zekeriya kul var iğneli teknik ama manuel yok mikro

Serdar gökrem var manuel ama slit.

Koray Erdoğan ve keserin fiyatları malum 2’5 euro keser hoca 3,5 euro

Ama şuan Asmed Dr koray Erdoğan da 1,40 euro olarak ekim yapılıyor seçenekler arasında Asmed standartına ve kalitesine göre avantaj oldu bu fiyat.

Teşekkürler cevabınız için. Zekeriya Kul ve Serdar Görkem'i bilmiyordum. Referanslarını kurcalamak lazım.

4000-5000 graft ekimde 1,4'den 5600-7000 euro (35000-45000 Lira). En azından ne yapıyoruz lan biz demişler sanki. Bu fiyattan olursa operasyonu Dr. Koray yapmıyor diye biliyorum. Dediğiniz gibi, hiç olmazsa bi Asmed havası alıp çello dinleme imkanı var.
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2019, 18:49:08 Gönderen: Hintell »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2019, 19:42:41 »
+ kaan pekiner

sgoo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2019, 19:45:50 »
+ kaan pekiner

Ekliyorum, teşekkürler...

Facebook Twitter Instagram