Gönderen Konu: Esma Serkan TETİK [2900 Greft Dhi] 28-29 Ekim  (Okunma sayısı 91991 defa)

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Esma Serkan TETİK [2900 Greft Dhi] 28-29 Ekim
« Yanıtla #376 : 27 Haziran 2020, 15:23:10 »
Sonny bilgi amaçlı sordum bugün bende düşünüyorum pigmentasyon düşünen arkadaşlar içinde yararlı bilgi olur paylaşayım ücretide oldukça pahalıymış   :)

Merhaba,
HAIRPIGMENTATIONS® uygulamam hakkında bazı bilgileri paylaşmak istiyorum.

Ben Fatih Serdaroğlu 😉 Öncelikle Hairpigmentations işlemi, doğal nedenlerden ötürü ya da hastalıkla saçlarını kaybeden kişilere uygulanan, saç ekimine alternatif ve tamamlayıcı olarak ortaya çıkmış modern, hızlı bir çözüm. Ülkemizde ilk saç dövmesini  2011 yılı itibariyle ilk uygulamaya başlayan Micropigmenterim. 23 senedir dövme sanatıyla uğraşıyorum.

Saç dövmesi uygulamam
•    tek gün, tek seanstır ve yaklaşık 8-10 saat sürer. Dünyada bir seansta bu işlemi bitirebilen nadir ustalardan olduğumu belirtmek isterim.

•    Fiyat, uygulamanın yapılacağı alana göre değişiklik göstermekle birlikte normalde 2000usd’dir. Sizin ihtiyacınız olan saç bölgelerinize uygulanmak üzere 1500 dolar’dır.
•    Ödeme, nakit olarak yapılır. Kredi kartı ile ödeme kabul edemiyorum

•    Yaptığım saç dövmesi işlemi alerji yapmaz

•    Uyguladığım saç dövmesi renk değişimi yapmaz

•    Yapılan işlemin saç köklerine, derinize herhangi bir zararı yoktur

•    Uygulama için önceden bana ulaşmanız ve 10 gün öncesinden randevu talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Çünkü, gün içinde tek bir kişiye işlem yapabilmekteyim 😉 o işlem günüm size ait olacak!  Size özel randevu gününüzü ayırtmanızı tavsiye ederim

•    İşlem sırasında kullanılan tüm malzemeler, tek kullanımlıktır

•    Özel hazırlanan teçhizat ile yapılır

•    Uygulamada kullandığım pigment (boya) formülü şahsıma ait ve patentli olup, dünyada aynı işi yapan başka kişi ve firmalar tarafından kullanılması mümkün değildir. Kullandığım pigment (boya) insan sağlığına zararlı maddeler içermez

•    işlem teknikleri 22 senelik realistik dövmecilik deneyimimi içermektedir. Tarzım özgün, moderndir.  Ve doğal bir saç görüntüsü çıkarmayı hedeflerim. İlk yapmaya başladığım yıllardan bu yana kendimi çok geliştirdim. Butik çalışıyorum. İşlemi bizzat ben uyguluyorum.

•    Son 2 yıldır dünyanın birçok ülkesinden tuvallerimin bana gelmesinin ana nedeni yurtdışında yayılan saçdövmesindeki başarı hikayemdir. Son 2 yıldır tuvallerim dediğim müşterilerimin %80’i yabancılardan oluşmaktadır. İletişimde Türk sıcaklığına, işimi uygularken yabancıların iş disiplinine sahibim. Bana göre “bir iş ya iyi yapılır, ya da hiç yapılmaz”

•    Uyguladığım saç dövmesi İşlemi sonrası duş alabilir, spor yapabilir, havuzda ve denizde yüzebilir, gündelik güneşe çıkabilirsiniz. Kısacası günlük yaşamınıza devam edebilirsiniz

•    alın çizgisi, renkte koyuluk ve açıklıklar hesaplanarak işleme başlanır

•    Elde edilen sonuç, kesinlikle çevrenizdeki insanlar tarafından siz söylemedikçe fark edilemez ve doğal bir görüntü ortaya çıkar

•    İyileşme sonrasında (1 ay sonra) hedefim doğallık ve istenen saçlı görünümdür

•    İşlemin yapıldığı günden yaklaşık bir ay sonra kontrole gelmeniz ya da gelemediğiniz taktirde fotoğraflarınızı göndermenizi, benimle irtibatınızı kesmemenizi rica ederim
•    Memnuniyetiniz önceliğimdir ve geri dönüşlerinizi kesinlikle dikkate almaktayım

•    İşleme başladığım 2011 yılından bu yana bu geri dönüşler sayesinde mükemmele ulaşabiliyorum
•    Ben sıkça, birçok insana saç dövmesi uyguluyor olabilirim, ancak işlemin rutine binerek her kişide aynı şekilde uyguladığımı düşünmeyin. Her işlem özeldir. Her işlem farklı tekniği ya da teknikleri gerektirebilir. Bunun kararını kişiyi yüzyüze gördükçe genelde kendim veririm

•    Saç pigmentasyonum kalıcı bir işlemdir. Canlılığını 5-6 sene kadar korur ancak hücrelerin kendini yenilemesi nedeniyle deri üzerine uygulanan pigment işlemleri zaman içinde solmalar gösterebilir. Bu doğal bir süreçtir. Saç dövmesi işlemi zaman içinde solsa bile kötü bir görünüme sebebiyet vermeyen bir kimyaya sahiptir. Uygulamanın yenilenmesinde hiçbir sakınca yoktur. Benim işlemim asla 2-3 sene içinde yok olup gitmez

•    Sosyal medya hesaplarımdaki tuvallerin foto ve videolarından, işlemimi yaptıran kişilerin yıllar sonraki durumlarını açıkça görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Peki bu Fatih Serdaroğlu kim diyorsanız;
Tüm dünyada son yıllarda hızla yayılan saç pigmentasyon uygulamasının Türkiye’deki hatta dünyadaki ilk uygulayıcıları arasındayım.
İsim babası olarak Türkçeye “Saç Dövmesi” ismiyle kazandırdığım bu uygulamayı, 2011 yılında “HAIRPIGMENTATIONS” markasını kurarak ülkemizde yeni bir meslek alanına dönüştürdüm.
22 yıldır profesyonel olarak dövme yapmaktayım.
•    Türkiye’de dövmecilik üzerine yazılmış ve deri altı estetik uygulamalar üzerine kaynak kitap olarak kabul edilen dövme kitaplarının yazarıyım. Mesleki hayatımın son dokuz yılında saç dövmesine yönelmiş bir usta olarak büyük deneyim ve görsel arşive sahibim. Umarım sizi bilgilendirebilmişimdir. Burada anlattığım konular haricinde kafanıza takılan başka sorular olursa yine +90 533 920 99 26 numaradan whatsapp ile sorabilir ya da çekinmeden arayabilirsiniz. Sekreter, yardımcı vs değil; sağlığım ve enerjim yettiği kadarıyla telefon karşısında cevap veren ben olacağım…

ÖNEMLİ
Corona Virüs sebebiyle Çalışma şekli ve ulaşım;
İstanbul’daki ofisim  belirsiz bir süre kapalı olup; İzmir Şirince köyü’nde VIP olarak hizmet verecektir. Ve bu süreçte daha az kişiye randevulu olarak uygulama yapma kararı aldım. Birebir yapacağımız işlemler için
• eğer uçakla gelirseniz sizi havaalanından VIP olarak aldırtıp, ofisime getirip. İşleminizi yaptıktan sonra geldiğiniz gün konaklatıp havaalanı servisiyle geri gönderebiliyorum.
• kendi aracınızla gelebilirsiniz, park yeri vardır
• Otobüsle ulaşımda İzmir’in Selçuk ilçesi otogarından sizi VIP olarak alıp, işlem sonrası yine otogara bırakıyoruz.
 1gecelik konaklamanızı ben karşılıyorum. Eğer işlem uygulamanızı 1 gece sonra bir tatile dönüştürmek isterseniz; Şirince’de, Pamucak Sahilinde, Efes Selçuk ilçesi merkezinde veya Kuşadası’nda uygun fiyata konaklamanızı sağlayabilirim. Ayrıntıları randevu isteği olması durumunda karşılıklı belirleriz.

+SAÇ DÖVMESİ
+SAÇ SİMÜLASYONU
+SAÇ PİGMENTASYONU
MASTER ARTIST
Fatih Serdaroğlu
+90 533 920 99 26
www.fatihserdaroglu.com
www.instagram.com/sacdovmesi
www.facebook.com/sacdovmesi
www.youtube.com/fatihserdaroglu

İzmir-Efes-Şirince Köyü

« Son Düzenleme: 27 Haziran 2020, 15:31:06 Gönderen: LaTenT »

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #377 : 27 Haziran 2020, 15:47:11 »
Latent sağ olasın kardeşim paylaşımın için, tahmin ettiğim gibi pahalı ama kalıcı ya da en az 5 sene ömrü olduğunu düşünürsek kendi kalitesine göre normal bir fiyat skalası diyebiliriz.

TheSaint

• Sr. Member
« Yanıtla #378 : 27 Haziran 2020, 20:47:53 »
Latent sağ olasın kardeşim paylaşımın için, tahmin ettiğim gibi pahalı ama kalıcı ya da en az 5 sene ömrü olduğunu düşünürsek kendi kalitesine göre normal bir fiyat skalası diyebiliriz.

Sonnyto Allah askina bu parayi verene kadar sakaldan ekim yaptirirsin.

Kim olursa olsun tek kisinin yaptigi birgunluk bir islemden bahsediyoruz.  Istenelen para 2-3 aylik bir ogretmen maasi. Askeri maas olarak da 4 askeri maas.

Sac ekimi omur boyu kalici bir islem ve hastane ortaminda bir ekiple yapiliyor. Ve fiyat bu kadar bile degil.

dete

• Kendi ekimim
  • Sr. Member
« Yanıtla #379 : 27 Haziran 2020, 20:58:44 »

Kim olursa olsun tek kisinin yaptigi birgunluk bir islemden bahsediyoruz.  Istenelen para 2-3 aylik bir ogretmen maasi. Askeri maas olarak da 4 askeri maas.

Sac ekimi omur boyu kalici bir islem ve hastane ortaminda bir ekiple yapiliyor. Ve fiyat bu kadar bile degil.
Saç ekiminin ömür boyu kalıcı olma durumuna çekimser yaklaşmakla beraber(ekimden sonra yıllar süren süreçte dht etkisiyle ya da dökülmeya müsait bölgeden alınan greftler dökülebiliyormuş malesef), Saint'e katılıyorum, sakal vs atılacak tüm son kurşunlarımı atacağım bir ekimi tercih ederdim heralde yerinizde olsam ama ortada 3 ekimlik bir emeğiniz var, ne karar verirseniz verin mutlu olmanızı temenni ederim

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #380 : 28 Haziran 2020, 00:13:00 »

Pahalı dedim zaten, ucuz desem neler diyeceksin. :)) Şaka bir yana, ben de aynı fikirdeyim. Çok çok ilerde belki. Şu an öyle beklentim yok şahsen. Verecek param da yok açıkçası. :)

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #381 : 28 Haziran 2020, 11:14:07 »
Bu simülasyoncunun şimdi sosyal medyasına baktım . Aynı fotoyu 10 kere paylaşmış ve saç ekimciler gibi öncesinde full ışık sonrası karanlık ve açıkları farklı . 2 yıl sonraki durumu diye foto paylaşmış adam işlemden yeni çıkmış dipleri hala kırmızı @latent iyi araştır 😇😇

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #382 : 28 Haziran 2020, 11:37:02 »
Bu simülasyoncunun şimdi sosyal medyasına baktım . Aynı fotoyu 10 kere paylaşmış ve saç ekimciler gibi öncesinde full ışık sonrası karanlık ve açıkları farklı . 2 yıl sonraki durumu diye foto paylaşmış adam işlemden yeni çıkmış dipleri hala kırmızı @latent iyi araştır 😇😇
Bu smilasyoncu bu işte   kendini kanıtlamış bir kişi ve bu işini kitaplarını yazan türkiyeye tanıtan yazardır yaptığı işlemlerde iyi değil mükemmel denilebilir iyi araştırdım şu 2 yılki durumunu demişsin ya ben onu göremedim ünlülerin %80 nin smilasyonunu yapan güzel kazanan birisi ucuz çakallıklar yapacagını sanmam ama yinede tşk hissettiğin bir nokta vardır görüşün işin dr hair  :) şunuda belirteyim Eminmki çoğumız cebinde tomarla parayla gezen insanlar değilliz Ücreti saç ekiminden pahalıymış akıl işi değil...
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2020, 12:35:35 Gönderen: LaTenT »

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #383 : 28 Haziran 2020, 12:34:43 »
Bu smilasyoncu bu işte   kendini kanıtlamış bir kişi ve bu işini kitaplarını yazan türkiyeye tanıtan yazardır yaptığı işlemlerde iyi değil mükemmel denilebilir iyi araştırdım şu 2 yılki durumunu demişsin ya ben onu göremedim ünlülerin %80 nin smilasyonunu yapan güzel kazanan birisi ucuz çakallıklar yapacagını sanmam ama yinede tşk hissettiğin bir nokta vardır görüşün işin dr hair  :) şunuda belirteyim Eminmki çoğumız cebinde tomarla parayla gezen insanlar değilliz Ücreti saç ekiminden pahalıymış akıl işi değil...

Evet simülasyona göre fiyatı biraz abartı . İsim yapınca birde boya sadece bende var deyince birşey diyemiyorsun 😇😇. Senin saç derin iki operasyon olmuş . O yüzden boya sende  daha erken renk atması olabilir .
   Bana göre simülasyon un hakkı 2-4 bin TL aralıgı .
   Sonnyto sayfanı da kirlettik kusura bakma 😇😇

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #384 : 28 Haziran 2020, 12:45:14 »

Evet simülasyona göre fiyatı biraz abartı . İsim yapınca birde boya sadece bende var deyince birşey diyemiyorsun 😇😇. Senin saç derin iki operasyon olmuş . O yüzden boya sende  daha erken renk atması olabilir .
   Bana göre simülasyon un hakkı 2-4 bin TL aralıgı .
   Sonnyto sayfanı da kirlettik kusura bakma 😇😇
Hepimizin ilgilendiği bir konu, konuşulmasında fayda var.

papito

• Sr. Member
« Yanıtla #385 : 09 Temmuz 2020, 14:35:26 »
Ben olsam Fatih Serdara hayatta yaptirmam rengi atiyor morlasiyor kendini uzman olarak tanitiyor ama dovme sertifikasindan baska birseysi yok sanirim. Sac pigmentasyonunu gercekten Turkiyede yapilmamasi olan birsey. Ingiltere başta olmak uzere Hollanda Belcikada en iyi pigmentasyoncular var. Hollandada yasiyorum buranin milleti 50 yildir boyatiyor kendini iş sektörü kabullenmis zaten.

Sonnyto donor bolgene simulasyon yaptirmissin simdi donor ile tepe arasindaki fark daha fazla goze batmiyormu?

serkans34

• Full Member
« Yanıtla #386 : 09 Temmuz 2020, 15:08:02 »
Arkadaşlar bence yaptırmayın ben 6 sene önce yaptırdım ve saçlar seyrelirse belli olabiliyor
İsterse en iyi kalite boya olsun fark etmez güneş pigmentleri matlaştırıyor rengini  dönüştürüyor

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #387 : 09 Temmuz 2020, 15:46:27 »
Arkadaşlar bence yaptırmayın ben 6 sene önce yaptırdım ve saçlar seyrelirse belli olabiliyor
İsterse en iyi kalite boya olsun fark etmez güneş pigmentleri matlaştırıyor rengini  dönüştürüyor
+1

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #388 : 09 Temmuz 2020, 16:53:57 »
Ben olsam Fatih Serdara hayatta yaptirmam rengi atiyor morlasiyor kendini uzman olarak tanitiyor ama dovme sertifikasindan baska birseysi yok sanirim. Sac pigmentasyonunu gercekten Turkiyede yapilmamasi olan birsey. Ingiltere başta olmak uzere Hollanda Belcikada en iyi pigmentasyoncular var. Hollandada yasiyorum buranin milleti 50 yildir boyatiyor kendini iş sektörü kabullenmis zaten.

Sonnyto donor bolgene simulasyon yaptirmissin simdi donor ile tepe arasindaki fark daha fazla goze batmiyormu?
Katılıyorum, ülke olarak saç ekiminde ne kadar iyiysek simülasyonda bir o kadar kötüyüz. Avrupada çok güzel örnekler var. Donör ile tepe arasındaki fark derken renk farkı mı?

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #389 : 09 Temmuz 2020, 16:55:27 »
Katılıyorum, ülke olarak saç ekiminde ne kadar iyiysek simülasyonda bir o kadar kötüyüz. Avrupada çok güzel örnekler var. Donör ile tepe arasındaki fark derken renk farkı mı?
Hocam ben londra da yasiyorum. Vinci var burda baya ovuluyor simulasyon alaninda yaptiran varmi acaba forumda

Facebook Twitter Instagram