Gönderen Konu: institute of hair 4690 graft 05-06 Ekim 2016  (Okunma sayısı 91936 defa)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: institute of hair 4690 graft 05-06 Ekim 2016
« Yanıtla #270 : 03 Temmuz 2017, 17:01:18 »
orda dokulmeden once kaç grfet vardı onun yarısını yakalarsan kozmetik olarak kapıtıcı bir goruntu yakalarsın o kadar saçsız alan 5 bin grefte ne kadar kapanabilirdiki internette zır kel adama 13 bin grfet falan ekmişler videosu var o bile kapatıcı olmamış bence saçlarındada dahada gelişmeler olur ama kapatıcılık olmaz tum grfetleri sakalla falan gogus kılı şu bu kullanırsan kapatıcı olursun ekimcinin en bastan bunları solemesi gerekli

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #271 : 03 Temmuz 2017, 17:03:47 »
arka kısma sakal koydurursun tepenin arkasına on tarafları kalan grfetlerinle guclendirirsin ortaya doğru gogus sağlamsa tepeyede doldurursun  onları yada gogse girmeyim ense çizgisini 1 cm yukarı cektirirsin saçını kapatan arkadaslarımız hep boyle kapattı tm donor sakal ense çizgisini cektirme bir sonuc alki bu işe giriştiğine değsin ama olanakları zorlamalısın
saçları ekmeydi dersin

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #272 : 03 Temmuz 2017, 17:05:34 »
Aslında bir arkadaş yazmış yani açıklığı çok fazla olan birisi ikinci ekimi hesap ederek ekim yaptırmalı yoksa hayal kırıklığı oluyor. Ben de ikinci ekim düşünüyorum ilkini Zkul saç çizgimi aşağı çekerse ikincisini de Ekimden sonra karar vereceğim sanırım

jonathan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #273 : 03 Temmuz 2017, 17:07:49 »
arka kısma sakal koydurursun tepenin arkasına on tarafları kalan grfetlerinle guclendirirsin ortaya doğru gogus sağlamsa tepeyede doldurursun  onları yada gogse girmeyim ense çizgisini 1 cm yukarı cektirirsin saçını kapatan 8arkadaslarımız hep boyle kapattı tm donor sakal ense çizgisini cektirme bir sonuc alki bu işe giriştiğine değsin ama olanakları zorlamalısın
Dostum naptın sen ya oldu olacak bütün vücudumdaki tüyler dahil hepsini kafaya aktaralım :) forumda hiç mi norwood 7 yok onların sonuçlarına bi bak istersen kaç graft ekilmiş nasıl sonuçlar alınmış ayrıca ekimden beklentin nedir 18 yaş saçı falan mı ben kullanışlı bi saç olsun yeterli dedim yukarda

jonathan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #274 : 03 Temmuz 2017, 17:10:43 »
Aslında bir arkadaş yazmış yani açıklığı çok fazla olan birisi ikinci ekimi hesap ederek ekim yaptırmalı yoksa hayal kırıklığı oluyor. Ben de ikinci ekim düşünüyorum ilkini Zkul saç çizgimi aşağı çekerse ikincisini de Ekimden sonra karar vereceğim sanırım
Dostum bu ekim başarılı olsa bile ben ikinci ekimi yaptıracaktım zaten sorun ne ikinci ekim ne de geniş alan sorun ekilen saçların çıkmaması

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #275 : 03 Temmuz 2017, 17:13:08 »
herkesin saç yapısı farklı ince kalın şu kafa yapısı buyuk kucuk vs... ama 8bin grfetle bir kafa kapanır diolar nette ince saçlı gordum 13 bij grfet bence gene kapanmamış forumda noward 7den sonuc alan varsa çok ii
ense çizgin 1cm yukarda olsa ne olcak cenenin altındaki sakalların hepsi orda dursa nolcak  bari kafanda dursun onlar yer kaplar bir kere hani genel bir planlama yapılmamış sende çocuk saçı gibi yapalım bir kerede yollayalım demişler ya bu tar kafalarda hiç girişmiceksin yada bu kadar yapabilioz deyip bastan soluceksin doğallığıda çok hoşuma gitmedi genel ekim planı olmadan yapılmış bir ekim 12 ay dolana kadar bekle sonra tum imkanları zorlayabilirsin durumun elveriosa  amator bastan savma ekim planı yapılmış duzeltme sansın var olmadı onları aldırıp gene on tarafa duzgun bir planla ektirirsin surec bir dolsun o zaman daha doğru karar verirsin
saçları ekmeydi dersin

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #276 : 03 Temmuz 2017, 17:26:26 »
Bakın arkadaşlar yorumları okudum vs bence bu ekimdeki en büyük 2 sorun 1 planlama yanlış , 2 ekilen greftler çıkmamış beyler. İlk fotoya ve greft tablosuna bakın ön tarafta cm2 50 greft çalışılmış ama çıkan greftler malesef çok az . Bence bir kısım iade alabilirsin . Ekilen greftlerin bence %30 u çıkmamış ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Sepultura

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #277 : 03 Temmuz 2017, 17:50:13 »
Sigara kullanıyomusun dostum.Sigaranın yeni ekilen saçları beslemesi için gerekli kılcal damarlardan geçen kan akışını engellediğini okumuşdum.
(bkz: testosteron)

jonathan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #278 : 03 Temmuz 2017, 18:01:03 »
Sigara kullanıyomusun dostum.Sigaranın yeni ekilen saçları beslemesi için gerekli kılcal damarlardan geçen kan akışını engellediğini okumuşdum.
sigara kullanmıyorum

jonathan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #279 : 03 Temmuz 2017, 18:04:16 »
Bakın arkadaşlar yorumları okudum vs bence bu ekimdeki en büyük 2 sorun 1 planlama yanlış , 2 ekilen greftler çıkmamış beyler. İlk fotoya ve greft tablosuna bakın ön tarafta cm2 50 greft çalışılmış ama çıkan greftler malesef çok az . Bence bir kısım iade alabilirsin . Ekilen greftlerin bence %30 u çıkmamış ...
aynen hocam herkes sanki saçlar çıkmışta benim saçım inceymiş alan darmış kafa norwood 7 miş tarzı konuşuyo saçlar çıksa ben memnun olduğumu söylerdim zaten görüntü nasıl olursa olsun

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #280 : 03 Temmuz 2017, 18:25:22 »
saçlar bnmki gibi biraz dik sanırsam

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #281 : 03 Temmuz 2017, 20:30:50 »
Ben planlama hatası var dedigim de forumdaki çok bilmiş bi arkadaş bana saldırmıştı yok ekimden anlamıyorsun yok bu adam 5 seans mı ekim yapacak falan filan vs vs ....
O gün de söylemiştim şimdide söylüyorum daha dar bir alana ekim yapılmalıydı on çizgi daha geriden oluşturulup ön çizgi arkasına daha sık ekim yapılmalıydı. Herkes ön çizgisinin daha ileride olmasını ister ama graftler sınırlı ekilecek alan fazla olunca sonuç hüsran oluyor son olarak anlamadığım greftiniz sınırsızmış gibi şakaklara ekim yapmışlar ama onlar da siritiyor dönoru temiz almaları dışında 4000 grefti 5000 e eken yerlerden bi farkları yok paranızı almaya çalışın bence sonra koray hocayı bu şekilde ikna etmeye çalışın

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #282 : 03 Temmuz 2017, 20:48:19 »
aynen hocam herkes sanki saçlar çıkmışta benim saçım inceymiş alan darmış kafa norwood 7 miş tarzı konuşuyo saçlar çıksa ben memnun olduğumu söylerdim zaten görüntü nasıl olursa olsun

Evet ilk fotolarına bakınca çok sık bir on alan ekim arkaya doğru seyrek ekim vardı . Ben söylüyorum bu kadar açık alana şakak yapmak falan fantezi biraz. Ön alanda çok fire var gibi gözüküyor.  Bence merkez ile görüşün onlara ilk ve son fotoyu gösterin zaten her şey ortada . Çok özür dileyerek tekrar söylüyorum sizin ekiminizi şu halde 3000 ,  4000 tl ye merdiven altı yerler de yapardı. Donör birqz daha hirpalanirdi  Bunu iletin yani . Kan testine gelince bunu ekimden önce neden yapmamislar kandan saçın çıkıp cikmayacagi anlasiliyorsa?  Hocam her şey ortada sen saçın ince kalın falan takılma bence . Senin arama gereken hakkın ekilen greftin çıkmaması konu bu olmalı bence . Mesela zekeriya kulun ahmet67 isimli arkadaşın on alan ekimini incele yani ona yakın bir sonuç almaliydiniz. 
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #283 : 03 Temmuz 2017, 20:51:44 »
sonucun nedenleri hakkında yorum yapamadım açıkçası.koray hocanın 5000 le kapattığı nw5-6 lar var.belirtilen greftler ekildiyse  ekilenler çıkmamış.üstelik ön hatta daha sık çalışacaklarını belirtttikleri halde,ön hat boş. ön hat yoğun olup orta ve tepe hat seyrek kalsa planlama hatası var diyebilirdim.ancak hiç bir bölge tam anlamıyla tatmin edici seviyede değil. institue gibi bir kurumu taşlama gibi bir lüksümüz yok.ancak başarısız da bir durum var ortada.

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #284 : 03 Temmuz 2017, 20:59:19 »
şu aşamada kan testi istenmez ayrıca.kan testi operasyondan bir gün öce planlama ile birlikte yapılır.

Facebook Twitter Instagram