Gönderen Konu: institute of hair 4690 graft 05-06 Ekim 2016  (Okunma sayısı 92001 defa)

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: institute of hair 4690 graft 05-06 Ekim 2016
« Yanıtla #181 : 02 Haziran 2017, 17:16:43 »
Hocam moral bozmak gibi olmasın ama benim nazarımda ekilen grefte göre sonuç pek iyi  değil.

Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

horrigo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #182 : 02 Haziran 2017, 17:21:20 »
8. aya girmek üzereyim arkadaşlar 5. aydan bu tarafa çıkış anlamında pek bi mesafe katetmedim gibi geliyo bana  saçlar kalınlaştı form kazandı  gelecek ay kliniğe gidip onlarında görüşünü alırım yüzde kaç çıkış olduğunu ne gibi bir yol izleyeceğimi burdan paylaşırım.

Hocam yanlış anlama lütfen bu işlerden cok anlamam açıkcası ama eğer son durum bu foto ise bence paranı geri istemelisin.
Bu merkezin en iyi yönü dönor hasarsız oluyor oda lateral slit ile alakalı ama bu ekim benc ebaşarısız olmuş, 8 ay göre söylüyorum, yani 3 ay daha %70 ek çıkma olma ihtimali çok düşük bu konuyu daha expert arkadaslar yorumlayabilirler.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #183 : 02 Haziran 2017, 19:29:36 »
8. aya girmek üzereyim arkadaşlar 5. aydan bu tarafa çıkış anlamında pek bi mesafe katetmedim gibi geliyo bana  saçlar kalınlaştı form kazandı  gelecek ay kliniğe gidip onlarında görüşünü alırım yüzde kaç çıkış olduğunu ne gibi bir yol izleyeceğimi burdan paylaşırım.

Hocam yanlış anlama lütfen bu işlerden cok anlamam açıkcası ama eğer son durum bu foto ise bence paranı geri istemelisin.
Bu merkezin en iyi yönü dönor hasarsız oluyor oda lateral slit ile alakalı ama bu ekim benc ebaşarısız olmuş, 8 ay göre söylüyorum, yani 3 ay daha %70 ek çıkma olma ihtimali çok düşük bu konuyu daha expert arkadaslar yorumlayabilirler.

Bu işlerden hiç anlamadığınız aşikar... biraz sitede zaman geçirip alım Ve Ekim teknikleri hakkında bilgi sahibi olduktan sonra yorum yapınız.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #184 : 02 Haziran 2017, 19:53:25 »

resimleri baştan sona incelediniz mi? 12. gün resimleri sizi bilgi sahibi yapar. arkadaşa ekilen saçların çoğu çıkmış. ancak saç formu konusunda henüz istenilen seviyede değil ve bana göre ön çizginin bir tık arkasına yoğun ekim olmalıydı. saçları taramak için 1-2cm önden arkaya doğru hat yeterli değil. ortaya kadar yoğun gitmeliydi. burada vertekse yaklaşalım diye alanı yaymışlar. ince teller hacim kazanır yüzde 10 çıkış olursa planlama(saçı taramak için) dışında başarısız sonuç değil.

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #185 : 02 Haziran 2017, 23:00:36 »
Hocam iyi bir ekim olmadığı aşikar ama çok da kötü bir ekim değil  arkadaşın dedigi gibi on çizgi arkasına daha sık bir ekim olmalıydı kelliğin kabası gitmis ikinci bir ekimle tatmin edici bir sonuç çıkar bence ama Koray hocayla görüşün ioh yerine

horrigo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #186 : 03 Haziran 2017, 21:01:18 »
Bence bu ekim kesinlikle basarisiz, hakkinizi aramalisiniz.Dost aci soyler misali bu merkezin benim gozumde ilk fail eden ekimi...

Matador01

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #187 : 03 Haziran 2017, 21:08:46 »
Bu ekimin planlaması yanlış bence hocam. 2-3 seans isteyen bir ekimde ön çizgi biraz daha geride olmalıydı. Daha sonra ön çizgi ileri alınmalıydı kanaatimce. Yinede çok kötü bir sonuç yok ortada. kalan 2-3 ayda saçlar çoklu greflerden çıkış olur biraz daha hacimlenise fena olmaz, ikinci bir ekim şart ama.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #188 : 03 Haziran 2017, 21:08:57 »
Bence bu ekim kesinlikle basarisiz, hakkinizi aramalisiniz.Dost aci soyler misali bu merkezin benim gozumde ilk fail eden ekimi...

Dönörden alımı lateral Slit ile almayalar dı iyiydi...

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #189 : 03 Haziran 2017, 23:00:30 »
Ne ekmislerse cikmis.gibi yalniz sizin sac tellerini.ince imis bit sene dsha bekleyip.bir tik daha   hacimlenebilir ikinci bir ekimde on ve ortw hatta en az 1500 greft siklastirma 1500 greftde vertekse ekim yapilarak yogunluk saglayabilirsiniz yine memnum olmazsaniz sac similasyonu ile yogun goruntu imaji verirsiniz sac kokleriniz.siritmsz

SolAçık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #190 : 04 Haziran 2017, 01:23:14 »

Dönörden alımı lateral Slit ile almayalar dı iyiydi...
Alemsin abi 😀😀

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #191 : 05 Haziran 2017, 11:23:32 »
ilaçla saç çıkarmışsın gibi bir ekim  başarısız ,noorwod 7 sin ama bu kadarda plansız ekilmez ..paranı geri istemelisin sitede noorwod 6 7 olup bu greftle jöleli hale gelenler var..ben noorwod 6 7 lere eğer bütçeniz kısıtlıysa  cidden sibel ulusan özgür nalbant serdar gökreme bakmalarını öneriyorum özellikle sibel ulusan ince tel kalın tel farketmiyor hepsini jöleli kıvama sokmuş noorwod 6 7 lerin..biraz doğallık sorunu olsada hafif jöle makas hileleri ile  hallediliyor..
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2017, 11:35:56 Gönderen: ruhi mücerret »

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #192 : 05 Haziran 2017, 12:13:11 »
ilaçla saç çıkarmışsın gibi bir ekim  başarısız ,noorwod 7 sin ama bu kadarda plansız ekilmez ..paranı geri istemelisin sitede noorwod 6 7 olup bu greftle jöleli hale gelenler var..ben noorwod 6 7 lere eğer bütçeniz kısıtlıysa  cidden sibel ulusan özgür nalbant serdar gökreme bakmalarını öneriyorum özellikle sibel ulusan ince tel kalın tel farketmiyor hepsini jöleli kıvama sokmuş noorwod 6 7 lerin..biraz doğallık sorunu olsada hafif jöle makas hileleri ile  hallediliyor..
Ioh da ektiren suedi nickli arkadaşın son haline bakin hocam ben sibel hanimin ekimine benzettim karsidan iyi duruyor tepeden acik ama..gerçi henüz 5 aylik onun durumu..

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #193 : 05 Haziran 2017, 12:59:47 »
Ioh da ektiren suedi nickli arkadaşın son haline bakin hocam ben sibel hanimin ekimine benzettim karsidan iyi duruyor tepeden acik ama..gerçi henüz 5 aylik onun durumu..
biliyorum baktım suedinin ekime ama sibel ulusan ekimleriyle yakından uzaktan ilgisi yok sibel ulusanda sıklık var ama doğallık sorunu var biraz..saç derisi görünmüyor süreçleri bitince sibel ulusanda..ama ioh da doğallık iyi sıklık sorunu mevcut..ekimleri sık değil buda greftleri bölerek ekiyorlar sanırım ondan donör ekilmemiş gibi duruyor.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #194 : 05 Haziran 2017, 13:03:44 »
biliyorum baktım suedinin ekime ama sibel ulusan ekimleriyle yakından uzaktan ilgisi yok sibel ulusanda sıklık var ama doğallık sorunu var biraz..saç derisi görünmüyor süreçleri bitince sibel ulusanda..ama ioh da doğallık iyi sıklık sorunu mevcut..ekimleri sık değil buda greftleri bölerek ekiyorlar sanırım ondan donör ekilmemiş gibi duruyor.
Suedi iyi bir sonuca kavusur gibi ama dediginiz doğru.greftleri boldukleri için kapatici olmuyor. Yani 5 bin greft ekiyor nerdeyse 5bin sac teli kadar oluyor.2li 3lu alsa zaten n7 olan birine 5bin ekemez burada hastayı kandirmis oluyor ama..sonuçta greft ortalama 2-2.5 ile carpilmali..yanlis mi?

Facebook Twitter Instagram