Gönderen Konu: institute of hair 4690 graft 05-06 Ekim 2016  (Okunma sayısı 91991 defa)

jonathan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: institute of hair 4690 graft 05-06 Ekim 2016
« Yanıtla #150 : 03 Mayıs 2017, 23:15:45 »
jonathan hocam senin 1 seneni bekleyeceğim.

inşallah ekim yapılan yerlerde saç derin gözükmez güneş ışığında hocam senin kadar olmasa da 4 gözle senin sonucunu bekliyorum.Param en fazla ioh a yetiyor manuelciler içinde

Bu arada ekim yanlış planlanmış cart curt söylenmeyin arkadaşlar

geniş alınlı olanın derdinden geniş alınlı anlar ekim gayet doğru yapılmış ön seyrek olacağına ölelim daha iyi anasını satayım.
Alın çizgim tam sınırda zaten hocam daha geride olsaydı çok sırıtırdı o konuda yanlış planlama gibi bi durum yok. iyi dileklerin için de teşekkür ederim

kucukkucuk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #151 : 04 Mayıs 2017, 02:00:31 »
Sloocer sen bu foruma insanların umutlarını baltalamaya mı geldin kardeş? Hangi konuda baksam adam sen şöyle düşünüyosan ektirme sen böyle istiyosan ektirme sen şunu yapma bunu yapma. Arkadaşım insanlar ekim operasyonunu zaten en üst seviyeyi düşünüp yaptırmalı. Ben sadece kapatsın diye yaptıracaksam veya yaptırayımda kapanmasın ama ben buna razı olayım diye olacaksa ekim operasyonu diye bişey neden var? Adamın operasyonu başarılı değil, sen geliyosun beklentiniz şuysa ektirmeyin.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 04 Mayıs 2017, 07:12:21 »
Sloocer sen bu foruma insanların umutlarını baltalamaya mı geldin kardeş? Hangi konuda baksam adam sen şöyle düşünüyosan ektirme sen böyle istiyosan ektirme sen şunu yapma bunu yapma. Arkadaşım insanlar ekim operasyonunu zaten en üst seviyeyi düşünüp yaptırmalı. Ben sadece kapatsın diye yaptıracaksam veya yaptırayımda kapanmasın ama ben buna razı olayım diye olacaksa ekim operasyonu diye bişey neden var? Adamın operasyonu başarılı değil, sen geliyosun beklentiniz şuysa ektirmeyin.

Aslında sorularına hiç cevap yazmayacaktım ama saygısızlık gibi anlaşılır endişesi ile kendimi cevap vermek zorunda hissettim.

1.sorunun cevabı: hayır baltalamaya değil uzunca bir süre araştırma yapan, akabinde Ekim yaptırmış biri olarak, senin gibi ekimin ne olduğunu bilmeyen daha önce Ekim yaptırmamış , yaptırmayı bırak gerçek hayatta Ekim yaptılmış onlarca insanın saçlarını 1m yakınında bile bulunmamış, elleyip dokunup incelememiş, sadece çok yanıltıcı olabilecek fotoğraflar sayesinde Ekim hakkında ön bilgiye sahip olan Arkadaşlara tecrübelerimi aktarmak için burdayım.

2.sorunun cevabı ise:normalde 30-40 bin greftten oluşan saçlı bölgedeki açıklığını 5 bin greft ile ancak kapatsın diye Ekim yapılır.nw 7 seviyesindeki saçtan çok büyük beklentilere girmek ,çok extrem bir durum yok ise hastayı üzer.

Son olarak sen zaten Ekim yaptıracak ise hemen karar verme. Çok analiz et canlı örnekler git gör, dokun , elle öyle karar ver, yoksa sende mutsuz olabilirsin.

Bunu nerden mi anladım? Ekte bir konudaki yorumundan çıkarttım.

kucukkucuk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 10 Mayıs 2017, 01:32:01 »
Sloocer,burada konu benim yaptırmış olmam yakından görüp görmemem falan değil. senin ekiminede baktım kapanmıs ve güzel duruyor.Benim değindiğim konu senin ekimi olmamış birinin fotoğrafına siz daha ne bekliyosunuz gibi anlam bırakman. Burada herkes iyi bir ekim geçirmek için aylarca araştırma yapar ve yaptırır. Adamın yaptırmadan önceki umudu açıklığının kapanmasıydı. kapanmayınca bu bu kadar demek olmaz. Ne yani kapanmayınca oldu oldu mu diyelim?

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #154 : 10 Mayıs 2017, 07:03:05 »
Hocam bence bir tane kapali ortamda ama gun ışığı varken 1 resim
Bir tane de gunes altinda resim atin surekli flash ile atiyorsunuz gerçekte daha iyi duruyor olabilir.bir diğer fikrim de tepeden degil karşıdan ve yandan görünüm daha onemli.

Sepultura

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 10 Mayıs 2017, 17:08:33 »
Hocam yeni çıkışlar gözlemliyormusun nasıl gidişat?
(bkz: testosteron)

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 11 Mayıs 2017, 17:26:24 »
Hocam gün ışığında sizden yeni fotolar bekliyoruz.

Bekir58

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 25 Mayıs 2017, 15:50:50 »
Hocam güncel bir foto alabilirmiyiz? Durumlar nedir?

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #158 : 26 Mayıs 2017, 08:43:48 »
Hocam güncel bir foto alabilirmiyiz? Durumlar nedir?

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 26 Mayıs 2017, 09:20:33 »
ioh çok iddalı bir giriş yaptı piyasaya.koray erdoğanın eski ekibi diye dillendirildikten sonra adını baya duyurdu. açıkcası yeni kurulmuş bir merkez olmasına rağmen 1.5 euro fiyatıyla üst düzey sonuç alınacağına dair algı oluşturdu.bir çok insanın ekim listesine girdi. 2016 nın sonlarına doğru bu forumda da ardı ardına ioh konuları açıldı. fakat şuan bir anda kesildi.sebebi nedir bilinmez ama artık ioh gelişme ve sonuçlarını göremiyoruz. yanlış anlaşılma olmasın jonothan özelinde söylemiyorum. genel olarak konuşuyorum. ilk ekim yaptıranlar 6.7 aylarına girdiler.yani artık ekimin son hali aşağı yukarı belirmiştir. ioh ile ilgili bilgi paylaşımı devam ederse site adına iyi olur.

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 27 Mayıs 2017, 14:21:45 »
ioh çok iddalı bir giriş yaptı piyasaya.koray erdoğanın eski ekibi diye dillendirildikten sonra adını baya duyurdu. açıkcası yeni kurulmuş bir merkez olmasına rağmen 1.5 euro fiyatıyla üst düzey sonuç alınacağına dair algı oluşturdu.bir çok insanın ekim listesine girdi. 2016 nın sonlarına doğru bu forumda da ardı ardına ioh konuları açıldı. fakat şuan bir anda kesildi.sebebi nedir bilinmez ama artık ioh gelişme ve sonuçlarını göremiyoruz. yanlış anlaşılma olmasın jonothan özelinde söylemiyorum. genel olarak konuşuyorum. ilk ekim yaptıranlar 6.7 aylarına girdiler.yani artık ekimin son hali aşağı yukarı belirmiştir. ioh ile ilgili bilgi paylaşımı devam ederse site adına iyi olur.
kesinlikle katılıyorum söylediklerinize, ekim yaptırmış arkadaşların sonucu şuan mükemmel bile olsa paylaşım yapmadıkları için
firma zan altında kalıyor ve çoğu arkadaşımız firmadan soğumuş durumda.
eğer ilgili biri forumu takip ediyorsa bu konuya dikkat etmelerini öneririm.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #161 : 27 Mayıs 2017, 14:37:47 »
kesinlikle katılıyorum söylediklerinize, ekim yaptırmış arkadaşların sonucu şuan mükemmel bile olsa paylaşım yapmadıkları için
sonuçlar mükemmel olsa en azından 3-4 kişi paylaşırdı sanırım. 2-3 kişi dışında kimse kalmadı ortada. hatta ''sonradansırma'' nickli arkadaş bile güneşte resim atacaktı 2 ayı devirdi yok ortada. ioh için para biriktireyim diyerek 1 sene ekim işini erteledim. şimdi 2 sene erteleyip koray hocaya gitsem mi diyorum. ama erteleyecek derman kalmadı.. şu Türkiye de 2 tane daha, manueli adam gibi yapacak yeni doktor çıkmadı hayret ediyor insan..

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #162 : 27 Mayıs 2017, 15:49:07 »
sonuçlar mükemmel olsa en azından 3-4 kişi paylaşırdı sanırım. 2-3 kişi dışında kimse kalmadı ortada. hatta ''sonradansırma'' nickli arkadaş bile güneşte resim atacaktı 2 ayı devirdi yok ortada. ioh için para biriktireyim diyerek 1 sene ekim işini erteledim. şimdi 2 sene erteleyip koray hocaya gitsem mi diyorum. ama erteleyecek derman kalmadı.. şu Türkiye de 2 tane daha, manueli adam gibi yapacak yeni doktor çıkmadı hayret ediyor insan..
aynı durumdayım bende hocam.muttlip keser,erkan demirsoy iki alnernatif.muttalip pahalı,düşük greft,net açıklığa ekim.erkan demirsoy burjuva türk hasta kapsama alanı dışında.geriye kalanlar arap italyan turist kafilesiyle mesgul bizi tatmin etmez zaten.sonra türkiye saç ekiminde %70 le birinci sırada de. vasıflı ekimci yok vasıflı.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 27 Mayıs 2017, 22:00:52 »
aynı durumdayım bende hocam.muttlip keser,erkan demirsoy iki alnernatif.muttalip pahalı,düşük greft,net açıklığa ekim.erkan demirsoy burjuva türk hasta kapsama alanı dışında.geriye kalanlar arap italyan turist kafilesiyle mesgul bizi tatmin etmez zaten.sonra türkiye saç ekiminde %70 le birinci sırada de. vasıflı ekimci yok vasıflı.
yani son 1 aydır bağımlı gibi saç işine kafa yoruyorum. 40-50 bin verecek durum yok 1 sene içinde.. burası iyi sonuçlar alsa zorlayıp yaptırırız diyordum.. psikolojimiz bozuldu yemin ederim. Allah kimseyi çaresiz bırakmasın çok daha zor kötü durumda olan vardır elbet ama herkesin sıkıntısı kendine..

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #164 : 27 Mayıs 2017, 22:07:15 »
aynı ekimcinin bile birbirini tutmayan ekimleri bu sac işinde adamı deli ediyor
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram