Gönderen Konu: institute of hair 4690 graft 05-06 Ekim 2016  (Okunma sayısı 91927 defa)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: institute of hair 4690 graft 05-06 Ekim 2016
« Yanıtla #240 : 17 Haziran 2017, 23:34:06 »
para iadesi yapılmalı 12. ay sonunda değişim olmazsa..eğer firma başarısız oldu bizim hatamız diyebilirse ..ben jonathanın her konuda titiz davrandığını mesajlarında okudum .ioh kesinlikle en azından arkadaşın kaybını maddi açıdan karşılamalı 12 ay böyle sonuçlanırsa..bütün merkezler için geçerli bu sizin birikiminiz yada emeğiniz onların 1 günlük 1 hastadan kazancı bu para..her merkez için bu yorumum

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #241 : 18 Haziran 2017, 00:20:54 »
Ben bu merkezin yaptıkları ekimin arkasında duracağı kaatindeyim en küçük olumsuz bir geri dönüş merkezi yarı yolda bırakır. Bütün merkez ve doktorların bu hassasiyet doğrultusunda hareket etmesi gerekir ki benim ilk ekimimde maalesef doktor bey bu kadar olur deyip çekilmişti.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #242 : 18 Haziran 2017, 00:31:02 »
herkes ekiminin arkasında durmalı. zaten kritik bir noktada ioh... piyasaya temiz ve hırpalanmamış donör, ekim öncesi şık planlama ile girdiler ne yalan söyliyim ağzımın suyu akmıştı. şimdi temkinli yaklaşmaya başladık. jonathan da ilk sorun planlama zaten. 2. sorun çoklu greftlerin durumu. yani benim çözemediğim şu oldu: 3. gün saçı yıkadılar ve ön çizgi arkası neredeyse bomboş kaldı, buraya en az 200 greft daha şart demediler mi? orada ortalama 500saç teli daha çıksa adam saçını tarardı en azından.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #243 : 18 Haziran 2017, 02:22:26 »
ekilen saçların çoğu çıkmış bence. inanmıyosan kısayken say senin yapman gereken saçları hafif uzatıp yana tarıyacaksın ve hafif toppik. nw7 fueyle kapanmaz nw6 olsa belki ama adam nw7. nw7de mükemmel başarı sağlayan hasson wong var onlarda fut yapıyor. türkiyede endüstri ve pazarlama mantığıyla fut yayılmadı çünkü futun fueden 3-4kat ucuz ve yapımında estetik cerrahını mutlaka gerektiren bir prosedür.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #244 : 18 Haziran 2017, 04:44:45 »
ekilen saçların çoğu çıkmış bence. inanmıyosan kısayken say senin yapman gereken saçları hafif uzatıp yana tarıyacaksın ve hafif toppik. nw7 fueyle kapanmaz nw6 olsa belki ama adam nw7. nw7de mükemmel başarı sağlayan hasson wong var onlarda fut yapıyor. türkiyede endüstri ve pazarlama mantığıyla fut yayılmadı çünkü futun fueden 3-4kat ucuz ve yapımında estetik cerrahını mutlaka gerektiren bir prosedür.
1 sorum olacak, nrw7 olsaniz klinik size 8 bin greft donör rezerviniz var dese bu kafa zaten kapanmaz mi derdiniz?

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #245 : 18 Haziran 2017, 07:15:47 »
1 sorum olacak, nrw7 olsaniz klinik size 8 bin greft donör rezerviniz var dese bu kafa zaten kapanmaz mi derdiniz?

şu anki bilgimle kapatmaz derdim. 8bin tamamen alındığında dönorün ne kadar hırpalanacağını hesaba katardım. önde saç çizgisi istiyosam yeterli greft ile sık görüntü olmayacağını falan biliyorum şuan. santimetre kare başı 45-50greft altında sırıtıyor saç ekimi.200 cm kare açıklıkta ise 10k grefti fut dışında sağlayamazsın veya aşırı güçlü bir dönor lazım veya üstte bir saç çizgisi belirlersin

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #246 : 18 Haziran 2017, 09:20:56 »

şu anki bilgimle kapatmaz derdim. 8bin tamamen alındığında dönorün ne kadar hırpalanacağını hesaba katardım. önde saç çizgisi istiyosam yeterli greft ile sık görüntü olmayacağını falan biliyorum şuan. santimetre kare başı 45-50greft altında sırıtıyor saç ekimi.200 cm kare açıklıkta ise 10k grefti fut dışında sağlayamazsın veya aşırı güçlü bir dönor lazım veya üstte bir saç çizgisi belirlersin
ama arkadaşa 4700 greft ekildiği söylenmiş ve donörde gram iz yok. başka düşünceleri bir kenara bırakarak klinik tamamen dürüst varsayarak 8 bin greft gerçekten çıksa bu kafa kapanırdı. çizgiyi geriden başlatıp ön ve orta kısma 3500gret eken Zekeriya kul,erkan Demirsoy vs.. oldukça gür bir görüntü yakalıyor. geriye kalır 4500greft o da kalan kısmı gür olmasa da kapatır. ama burada devreye giren şu; arkadaşta 8 bin greft yok,olamaz da..

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #247 : 18 Haziran 2017, 12:15:38 »

forumda norwood 7  ekimleri ve saçlarını tarayanlar mevcut bence bakın öyle konuşun ekim başarısız en azından hasta açısından para iadesi yapılıp biraz maddi destek olunmalı bu işin manevi sorununu geçtim artık

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #248 : 18 Haziran 2017, 20:06:09 »
arkadaşlar benim şuan merkez ile ilgili merak ettiğim ektikleri çıkmış mı?
sadece planlama hatası yüzünden mi tatmin edici olmamış yoksa çıkanlar da hacimlenmediği için mi bu durum oluşmuş?
örneğin jonathan saç çizgisi daha geriden başlasaydı ve şakaklara girilmeseydi daha tatmin edici bir sonuç alınabilir miydi?
tecrübeli arkadaşlarım yorum yapar yardımcı olurlarsa sevinirim

Sepultura

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #249 : 18 Haziran 2017, 20:15:26 »
Ben manuel panç ile donör alana zarar vermemek adına yeteri kadar çoklu graft almadıklarını ve planlamadan kaynaklandığını düşünüyorum fakat yanılıyor da olabilirim.
(bkz: testosteron)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #250 : 18 Haziran 2017, 20:38:21 »
jonothan için tek sevindiğim nokta 2.ekim için yeterli donörü ve referans bir  ön çizgisi var bu oluşan ön çizginin arkasından başlanarak iyi bir merkeze gidip yada hocaya kendini emanet edecek (DOKTORLARA) riske girmeyecek.. 2500 yada 3000 greftle gayet saçlı biri olacak. belliki  her ne kadar bölerek vs ekildiyse de  ekime cevap vermiş bünyesi buda demek oluyor ki greftlerin hakkını veren bir yerde ektirirse sonuç alır.. bu saatten sonra yok bölerek yok tekliydi olayına girmeyecek sağlam greftleriyle çoşkulu bir ekim yaptıracak..ve sonucu  iyi olacak çünkü çıkıyor arkadaşta saç bu kadar plansız ekilmesine rağmen ....ayrıca ioh un  bu ekime başarılı diyeceğini para iadesi yapmayacağını sanmıyorum yapacaklardır..

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #251 : 18 Haziran 2017, 20:52:33 »
arkadaşlar benim şuan merkez ile ilgili merak ettiğim ektikleri çıkmış mı?
sadece planlama hatası yüzünden mi tatmin edici olmamış yoksa çıkanlar da hacimlenmediği için mi bu durum oluşmuş?
örneğin jonathan saç çizgisi daha geriden başlasaydı ve şakaklara girilmeseydi daha tatmin edici bir sonuç alınabilir miydi?
tecrübeli arkadaşlarım yorum yapar yardımcı olurlarsa sevinirim
hocam 2 hata var burada.
1- planlama hatalı, 12. gün resimlerine bak, ön çizgi arkasında greft yok denecek kadar az var. bu şu demek; saçlar taranacak duruma gelemez.
2- çoklu greftleri bölerek almışlar donör zarar görmesin diye. ama  bu kez de kapatıcılık adına olumsuz sonuçlanmış. ektiklerinin çoğu çıkmış ama 3 lü greft sayısı kağıda yazdıkları değil bence.
dönüp dolaşip aynı şeyleri yazdık jonathon da sıkılmıştır artık. kusurumuza bakmasın.

jonathan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #252 : 18 Haziran 2017, 21:07:58 »
evet arkadaşlar ben de ekilenlerin çoğunun çıktığını düşünüyorum 12.gün fotosuna bakarak ama hayal kırıklığına uğradığım yer ekim sonrası bana verilen rakamlar.Eğer gerçekten o rakamlar ekildiyse ekilenler çıkmış diyemeyiz ama ekilmediyse de neden bana böyle bi çizelge verildi kliniğe ilk soracağım şey bu olacak zaten bu soruda bütün kilitleri açmış olacak.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #253 : 18 Haziran 2017, 21:14:17 »
tek tavsiyem benim yorumlarımı sev yada sevme ikinci ekim için harbi bir yere git..greftlerin bünyen sonuç alıyor en azından bunu gördün tecrübelendin ..bence başarılı olacak ikinci ekimin hakkını veren bir doktora gidersen

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #254 : 20 Haziran 2017, 13:57:47 »
evet arkadaşlar ben de ekilenlerin çoğunun çıktığını düşünüyorum 12.gün fotosuna bakarak ama hayal kırıklığına uğradığım yer ekim sonrası bana verilen rakamlar.Eğer gerçekten o rakamlar ekildiyse ekilenler çıkmış diyemeyiz ama ekilmediyse de neden bana böyle bi çizelge verildi kliniğe ilk soracağım şey bu olacak zaten bu soruda bütün kilitleri açmış olacak.
hocam verdikleri cevapları bizimle paylaşırsanız çok sevinirim
umarım süreç istediğiniz şekilde sonuçlanır  :)

Facebook Twitter Instagram