Gönderen Konu: Elma Sulu Finasterid  (Okunma sayısı 1691 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Elma Sulu Finasterid
« Yanıtla #16 : 01 Kasım 2019, 01:00:08 »
İyide oda ayda 30 tl maliyet neden olur siz yazdırıyor musunuz yoksa direk eczaneden mi alıyorsunuz

Ben Proscar kullanmıyorum kullandığım bu şekilde kullanıyordum. Eczaneden alıyorum. Maaliyet düşünüyorsanız bilemem ancak sizin düşündüğünüz şekilde kullanım sıkıntılı olur tekrar söyleyeyim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 01 Kasım 2019, 11:45:52 »
Proscar değil,Propercia mı kullanıyorsunuz

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #18 : 02 Kasım 2019, 00:35:12 »
Beyler bu ilacı hergün aynı saatte almak önemli bunu biliyorum , peki finasterid yada avodart 24 saat etki eder mi mesela ben avodartı akşam 8 de içiyorum ertesi gün akşam 8e kadar kafamdaki kaşıntıdan yada iğne batma hissinden hala dhtnin saldırdığını anlıyorum. Geçici mi bu durum sizin fikrinizi alayım
Bunu anlman için bir kan testi yap hormon testlerine bakılsın iğne batma hissi yanma hissi geçicidir saç kökleri iltihap tutmuş ondandır büyük ihtimal

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #19 : 02 Kasım 2019, 02:00:09 »
Proscar değil,Propercia mı kullanıyorsunuz

Hangisi denk gelirse. Eğer ikisi de varsa Propecia alıyorum. 
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram