Gönderen Konu: Elma Sulu Finasterid  (Okunma sayısı 1693 defa)

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Elma Sulu Finasterid
« : 31 Ekim 2019, 00:22:55 »
Arkadaşlar finasteridi 4 veya 5 bölmek yorucu oluyor.Dağılıyor, eşit bölünmüyor.Hava aldı mı sorunu? Vs.
Elma suyunun (500 ml)içine atıp her gün ml kapaklarıyla (100 ml) içsek bu şekilde yapabilir miyiz?

Furymen

• Sr. Member
Ynt: Elma Sulu Finasterid
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2019, 13:05:12 »
Arkadaşlar finasteridi 4 veya 5 bölmek yorucu oluyor.Dağılıyor, eşit bölünmüyor.Hava aldı mı sorunu? Vs.
Elma suyunun (500 ml)içine atıp her gün ml kapaklarıyla (100 ml) içsek bu şekilde yapabilir miyiz?
Mantıklı geldi bana 🤔 ama süzmen gerekecek kalan tortu bozulur etkin madde elma suyuna geçer bence mantıklı hiç denemedim keşke deneseydim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2019, 13:07:12 »
Bana pek mantıklı gelmedi:)

İlaç kıracakları var ondan kullanıyormusun?

Evet proscarı eşit olarak bölmek biraz zor ilaç kıracağı bu konuda baya yardımcı oluyor diye biliyorum.
Global Moderator

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2019, 13:41:31 »
Yok hocam ilaç kıracakları hiç işe yaramıyor

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2019, 13:51:41 »
Bakın mesela şu Torku Elma Suyu 1000 ml (2 adet Finasterid hapı toz haline getirip içine atarız sonra süzerek tekrar bu şişeye doldururuz ve hergün ml kapağıyla 100 ml tüketiriz. Size neden mantıklı gelmedi Hintell bey inanın ilaç kıracakları çöp hiç işe yaramıyor

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2019, 13:52:19 »
Şeffaf cam şişe 🍶

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 31 Ekim 2019, 14:18:38 »
Başlığı görünce şaşırdım bende ;D. İlacın homojen dağılımını sağlayamazsınız kırarak kullanın derim ben :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 31 Ekim 2019, 14:31:48 »
Asıl bu şekilde tamamen homojene kavuşur.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 31 Ekim 2019, 14:50:43 »
Finasteridi 5 parçaya bölmek yerine bir ilacı tek parça olarak kullanıp gerisini atsanız günlük aynı miktarı alırsınız. Siz eğer böyle homojen olduğuna inanıyorsanız ki ben ilaçları böyle meyve sularıyla tüketilmesini doğru bulmuyorum kullanırsınız. Proscar nitekim bir prostat ilacı, ilaç tüketiyorsunuz. Meyve suyu içinde 5 gün bekleyen bir ilacın nasıl bir tepkime vereceğini nasıl bilebilirsiniz. Dediğim gibi bir tableti tek bir adet olarak kırarak kullanırsanız endişe ettiğiniz homojen kullanıma ulaşırsınız. Geri kalan parçayı da atarsınız ben kullanırken öyle yapıyordum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 31 Ekim 2019, 14:55:22 »
İyide oda ayda 30 tl maliyet neden olur siz yazdırıyor musunuz yoksa direk eczaneden mi alıyorsunuz

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 31 Ekim 2019, 16:32:35 »
Bu videodaki gibi kesebilirsiniz. Ben bir tepsi içerisine kağıt havlu koyuyorum yumuşaklık sağlaması için. havlunun üzerinde keskin bir bıçakla kesiyorum. Tepsi ve havlu ilacın etrafa dağılmasını engelliyor. Videoda da yumuşak bir yüzeyde kesiyor. Bence elma suyunun içerisinde kimyasal özelliğini kaybedebilir ilaç, kesmek daha mantıklı. 4 e de bölebilirsin, önemli olan 1 mg finasterid almak. 4 e böldüğünde her türlü 1 mg ve üzeri almış oluyorsun.

« Son Düzenleme: 31 Ekim 2019, 16:44:41 Gönderen: unverm »

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 31 Ekim 2019, 16:43:37 »
İlginç bir fikir ama mantıksız geldi bana

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 31 Ekim 2019, 18:04:47 »
Jiletle çok güzel bölünüyo gayet eşit elma suyunda çözünmez büyük ihtimal toz haline getirmen lazım her kullanışında 1 kaç dk çalkalaman gerekir elma suyunda 4 5 gn bekleyen ilaç ne olur bilinmiyor.. İlacın üzerindeki kaplama boşuna yapılmamıştır heralde meyve suyu ile kısa sürede kana karışır sıkıntı yaratır mı bilinmez

Can23

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 31 Ekim 2019, 23:09:15 »
Beyler bu ilacı hergün aynı saatte almak önemli bunu biliyorum , peki finasterid yada avodart 24 saat etki eder mi mesela ben avodartı akşam 8 de içiyorum ertesi gün akşam 8e kadar kafamdaki kaşıntıdan yada iğne batma hissinden hala dhtnin saldırdığını anlıyorum. Geçici mi bu durum sizin fikrinizi alayım

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 31 Ekim 2019, 23:38:46 »
Can23 ne kadar süredir Finasterid kullanıyorsun

Facebook Twitter Instagram