Gönderen Konu: Ne olur yardım edin intihar edecem  (Okunma sayısı 12765 defa)

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ne olur yardım edin intihar edecem
« Yanıtla #15 : 08 Ekim 2016, 12:16:27 »
Kardeşim benim sana tavsiyem. Allahın izni ile veremi yenersin. 50 yıl önce veren amansız hastalık iken şuan ölüm oranı çok az olan ve tedavisi yüzde 90 oranın da yapılan bir hastalık. Benim sana tavsiyem vücut yap herhangi spor ile ilgilen vücudunu hükmet. Zaman ilerledikçe gelişmeler var mesela 7 yıl önce sakal dan ekim yapılamıyordu şimdi sakaldan ekim yapılıyor ve çok güzel bir dolgunluk veriyor saça. Dusun ne kadar gelişti. Sen paranı biriktir iyi bir doktora git.

isyancı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 08 Ekim 2016, 20:02:18 »
Kardeşim benim sana tavsiyem. Allahın izni ile veremi yenersin. 50 yıl önce veren amansız hastalık iken şuan ölüm oranı çok az olan ve tedavisi yüzde 90 oranın da yapılan bir hastalık. Benim sana tavsiyem vücut yap herhangi spor ile ilgilen vücudunu hükmet. Zaman ilerledikçe gelişmeler var mesela 7 yıl önce sakal dan ekim yapılamıyordu şimdi sakaldan ekim yapılıyor ve çok güzel bir dolgunluk veriyor saça. Dusun ne kadar gelişti. Sen paranı biriktir iyi bir doktora git.
Ilgilendigin icin Allah razi olsun.hastalik sorun degil en azindan asaglik psikolojisine sokmuyor.bu sac sorunu insanda psikoloji birakmiyor surekli gecmise bi ozlem bi yetersizlik duygusu moral bozuklugu.ayrica kas yapmam icin hastaligi yenmem gerekli hep saca uzuldugum icin hastalikta gelisme kaydedemiyorum .en buyuk hastalik uzuntudur sapasaglam adami mahveder bu duygu

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 08 Ekim 2016, 20:19:38 »
Kardeşim sen ilkten hastalığı yen. Herşey sıra ile sonra. Araştırmaya başla saç ekimini hemen bir yere kadar verip ekim yaptırma. Bu işin geri dönüşü yok. Sana tavsiyem hastalığı yenince spor yapınca biraz olsun özgüvenin yerine gelecektir. Sonra iyi bir doktor bulup bu dertten kurtulursun.

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 08 Ekim 2016, 20:22:33 »

Kai21

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 08 Ekim 2016, 20:39:51 »
Iyi aksamlar kardes.bi dur sakin ol her 2 erkekten biri bu sorunu yasiyor.Sana takma diyemem cunku ister istemez bizi de etkiliyor.Bu yuzden bu sitelerde caresini ariyoruz bizde.malesef bu dunya adaletsiz bi yer.Ama gidip kendini oldurmende gerekmiyor.ek olarak hastaymisdinda uzuldum gercekten haline.sabret biraz para biriktirip sabirli olursan belki eski sacin geri gelmez  ama seni tatmin edecek derecede bi saca sahip olabilirsin.Eger boyle bi hata yaparsan cok pisman olursun sonra.Bu arada bu konuyu yaklasik 130 kisi okumus 4-5 kisi tek cevap vermis .yaziklar olsun okuyup gecenlere insanliginiz olmus.sizde bu arkadasin sorunundan yasadiginiz icin burdasiniz.abileri olarak biraz konussaydiniz ya.ustelik verem hastasiymis.neyse kardes kendini oldurmen care degil olsaydi hepimiz yapardik dayanmak zorundasin parani biriktir.dusunsene iyi ekimle bu dertten kurtulabilme sansin var.senin yerinde olsam yuzde 1 bile olsa bu sansi sonuna kadar zorlardim.ustelik iyi bir doktorla bu sansin cok fazla.Kendine iyi bak.Sene 1998 de kardesim veremden öldü simdi  tip gelismis iylesme orani oldukca yuksek ama yapma bunu kendine .Malesef boyle yaparsan intihar etmene gerek kalmadan olursun.gel bu kadar uzulmekten vazgecip sabret

kelsem suçmu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 08 Ekim 2016, 21:58:15 »
Güzel kardeşim hastalığın iyi olur tedavisi var.Kelliğe gelince takıntı yapmakta haklısın ben 42 yaşındayım 10 gün önce tepe bölgeme sac ektirdim..Ha ektirdimde ne oldu uzayınca ne olacak..beni seven yine sevecek..Ama işte kendimizi mutlu etmek için yapıyoruz..Tek derdin kellik olsun,eğer bunun için ölmeyi düşünüyorsan çok yazık.Önünde kocamann bir hayat var daha ne dertler çekilecek ve kazanılacak..Ama daha ne mutlu günlerde gelecek.saç ektirmeyi şimdilik düşünme çünkü halen dökülme olabilir bir süre daha kısa saçla gez..yinede için rahat edecekse bir doktorla görüş.dökülmeyi durdurabilecek bir tedavi uygulayabilir..ne söylesek boş gelebilir ama unutma öleceğin şey öldüğüne değmeli..hayat güzel unutma..

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 09 Ekim 2016, 01:46:51 »
Dostum acilen bir psikoloğa görün. evet psikolog giden saçları geri getirmez ama dünyanın en saçma sebebinden dolayı intihar etmeni önleyebilir. seni anlıyorum şimdi psikologdan bir fayda göreceğini düşünmüyorsun ama sadece bir iki seansta kendini çok daha farklı hissedeceksin, emin ol... bir defa kendin otur düşün, muhtemelen şuan farkında değilsin ama kellik ve kelliğin sebep olduğu unsurlar asla bir intihar sebebi değildir. Allah yardımcın olsun...

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 09 Ekim 2016, 15:12:08 »
Kardesim senin durumuna uzuldum.  Ama bu  sacsizligina degil  verem  hastaligina. Verem  gunumuzde tedavisi  olan bir  hasdalik. Tedavi ol  ve  bu  hasdaligi once  yen. Ben sac ekimi  yaptirdim  biliyorum  ekimden dakikalar  once  Kan  alip eliza  tesdi  yapiyorlar    Aids  veya  verem  olan hasdalara ekim  yapilmiyor.  Sen once  verem   hasdaligini   yen.  Ve  sonra  Dr.  Dogan Turanla  gorusmeni   tavsiye  ederim.  Gerekirse   ben   bile araci  olarak  konusabilirim  iyi  bir  diyalogum  var.  Gerekirse  sizden koltuk  altindan  gogusden  sac  kokleri  alip  Sacinizin  dokulen  yerlerine  Kalem  teknigi  ile ekebilir  fiyatida  uygun.  Memnunda  olursun. Oyle  intihar  edecegim  bunalimdayim  demen  cok  yanlis.  Her  seyin  bir  caresi  var  yeterki  olum  olmasin. Saclarinida  sakin  USDURA ile  kazitma.  Usdura  ile  kazinan  saclarin  bir  KISMI  kusuyor  geri   cikmiyor  bunu  Alman  Dokdurlardan  biliyorum.  Simdilik  gecmis  olsun  selamlar.
« Son Düzenleme: 09 Ekim 2016, 15:15:34 Gönderen: Atakan Demir »

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 09 Ekim 2016, 15:19:52 »
Kardesim senin durumuna uzuldum.  Ama bu  sacsizligina degil  verem  hastaligina. Verem  gunumuzde tedavisi  olan bir  hasdalik. Tedavi ol  ve  bu  hasdaligi once  yen. Ben sac ekimi  yaptirdim  biliyorum  ekimden dakikalar  once  Kan  alip eliza  tesdi  yapiyorlar    Aids  veya  verem  olan hasdalara ekim  yapilmiyor.  Sen once  verem   hasdaligini   yen.  Ve  sonra  Dr.  Dogan Turanla  gorusmeni   tavsiye  ederim.  Gerekirse   ben   bile araci  olarak  konusabilirim  iyi  bir  diyalogum  var.  Gerekirse  sizden koltuk  altindan  gogusden  sac  kokleri  alip  Sacinizin  dokulen  yerlerine  Kalem  teknigi  ile ekebilir  fiyatida  uygun.  Memnunda  olursun. Oyle  intihar  edecegim  bunalimdayim  demen  cok  yanlis.  Her  seyin  bir  caresi  var  yeterki  olum  olmasin. Saclarinida  sakin  USDURA ile  kazitma.  Usdura  ile  kazinan  saclarin  bir  KISMI  kusuyor  geri   cikmiyor  bunu  Alman  Dokdurlardan  biliyorum.  Simdilik  gecmis  olsun  selamlar.

Dostum ben makine ile 0 numara yapıyorum jilet vurmuyorum. Onun bir sakıncası var  mi ?

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 09 Ekim 2016, 16:35:15 »

Dostum ben makine ile 0 numara yapıyorum jilet vurmuyorum. Onun bir sakıncası var  mi ?

ben burdaki doktorlara sordum sorun olmaz dedi almamları bilmem
dermotolojiye  veya saç uzmanlarına sorsan derki zararlı plastik cerraha sorsan farklı
3-4 günde bir ustraya vuruyorum tariş etmeden zaten 3 güne uzuyor

isyancı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 09 Ekim 2016, 19:07:22 »
Cevap verip yardimci olmaya calisan herkese müteşekkürüm.Cok sağolun gercekten.Yani insan gencken olan bu degisime alisamiyor surekli eski halini ariyor korkudan aynaya bakamiyorsun.siz ilk basiniza geldiginde nasil kaldirabildiniz bunu ben yapamiyorum.Hastalik konusunu takmiyorum inanin. anneme ilaclarimi aldim diyip almiyorum sirf arkamdan intihar etti dememeleri icin bu yola basvurdum.Caresi ölmek bile olsa hayatimi mahveden bu dertten kurtulayim yeter ki.bu lanet asaglik yetersizlik duygusundan kurtulayim.Eskiden bilime inanirdim yil olmus 2016 bu lanet derde cozum bulamayan bilime inancimi yitirdim

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 10 Ekim 2016, 11:59:31 »
Kardesim  Deride  bir  duyu  organimiz.  Cok  usduraya  vurunca  Deri Beyine sinyal  gonderiyor  bu  Adam  Sac  isdemiyor. Beyinde  o bolgeye vitaminlerin emzimlerin  gidisini  engelliyor. Yani bir  insan  sogukda  nasil  Ayaklari Elleri  veya   Kulaklari  usuyorsa  donma  bu  bolgede  basliyorsa  sebebi  insan  Beyninin  cabuk  harekete gecerek  kendini  ve  ic  Organlari  korumak  icin  sicak Kanin  oralara  yonlendirip  Ayak  ve  Ellere  Kanin  gidisini  azaltmasi gibi. Ben  Almanyada  yasiyorum  butun  Dokdurlar  bunu bilir. Ben onlardan  ogrendiklerimi  burda  yaziyorum  tabide  karar sizin.

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 10 Ekim 2016, 17:07:48 »
Kardesim  Deride  bir  duyu  organimiz.  Cok  usduraya  vurunca  Deri Beyine sinyal  gonderiyor  bu  Adam  Sac  isdemiyor. Beyinde  o bolgeye vitaminlerin emzimlerin  gidisini  engelliyor. Yani bir  insan  sogukda  nasil  Ayaklari Elleri  veya   Kulaklari  usuyorsa  donma  bu  bolgede  basliyorsa  sebebi  insan  Beyninin  cabuk  harekete gecerek  kendini  ve  ic  Organlari  korumak  icin  sicak Kanin  oralara  yonlendirip  Ayak  ve  Ellere  Kanin  gidisini  azaltmasi gibi. Ben  Almanyada  yasiyorum  butun  Dokdurlar  bunu bilir. Ben onlardan  ogrendiklerimi  burda  yaziyorum  tabide  karar sizin.

valla kusura bakma kardeşim dediğin mantıklı gelmiyor
senin bu tezine göre hergün sakal traşına olan (jiletle) sakalları azalması seyrelmesi lazım Deri Beyine sinyal  gönderiyorsa dediğin gibi
sakaldada ve vucudun diğer taraflarında geçerli olması lazım

kıl o kadar  illet bir pislik ki şu duruma dikkat et
istedin yerde çıkmıyor istemediğin yerde çıkıyor ve dökülmüyor
vucudun bir yerinde kıl isteme(göğüs omuz sırt) illaki orda kıllar çıkacak
saçta iste istediğin kadar yalvar yakar kafada o kıl durmuyor seni terk ediyor 

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 10 Ekim 2016, 20:09:34 »
Isyanci kardes bi resim at durumuna bakalim .ayrica psikolojik bunalimini anliyorum bir turlu sacinin dokuldugunu kabul edemiyorsun aklina eski sacli gunlerin gelio ve aniden mutsuzlasiyosun aynaya bakamiyorsun falan filan bu aslinda dedigim gibi var olan durumu kabullenememek ileri seviye takinti haline getirmissin.sana tavsiyem 27-28 yasina kadar bekle bu arada psikolojik tedavi al ve 28 ine geldiginde git turkiyenin en iyi ekimcilerine ektir kurtul bu dertten bu kadar basit

Kai21

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 10 Ekim 2016, 21:53:24 »
Egzama icin revita dandrene sampuan al ilk hafta hergun yika kafada 2 dakika beklet dikkat et 2 dakkayi gecmesin durula sonra haftada 2 3 kere kullan o sampuani baya bir hafiflicek hastalik.

Kardes bende de egzama var dedigin bu sampuani arastirdim 96 tl.fotosunu atiyorum.Kesin geciriyor mu egzamayi.Eger geciriyosa bende alayim

Facebook Twitter Instagram