Gönderen Konu: kafam şişti zonkluyor  (Okunma sayısı 2082 defa)

wafflebey

• Yeni üye
  • *
kafam şişti zonkluyor
« : 29 Ekim 2019, 11:27:17 »
arkadaşlar selam geçen cuma ve ctesi saç ekimim sonunda gerçekleşti ptesi yani dün ilk yıkamam gerçekleşti ama 2 gündür kafam şiş ve ağrı yapıyor ödem için bol bol su içiyorum ama ödem sökücü ilaç yöntem vs var mı çok rahatsızım :(

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: kafam şişti zonkluyor
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2019, 11:48:28 »
arkadaşlar selam geçen cuma ve ctesi saç ekimim sonunda gerçekleşti ptesi yani dün ilk yıkamam gerçekleşti ama 2 gündür kafam şiş ve ağrı yapıyor ödem için bol bol su içiyorum ama ödem sökücü ilaç yöntem vs var mı çok rahatsızım :(

5-6 güne bişy kalmaz, su iç bol bol. Açtı kesicilerini kullan agrın olmasada farı kesicilerin ödem çözme  özelliği vardır.

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2019, 12:41:47 »

Ekim merkezinden gerekli ağrı kesici antibiyotik ödem atıcı ilaç vermediler mi Ekim’iniz hangi merkez de oldu

wafflebey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2019, 12:56:37 »
ağrı kesici verdiler 2 tane de antibiyotik verdiler isimlerini yazacağım şimdi
tetradox 100 mg
klavon 1000 mg
parol ve başka bir ağrı kesici daha verdiler ilk gün parol işe yaramıyor demiştim
pepticer ( mide kurucu diyor)
başka yok precort diye birşey var listede yazıyor ama fue ler için yazdıkları için vermediler bana ben dhı oldum

clinic expertte

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2019, 13:10:44 »
Dostum apranax fort 550 idi sanırım bunu iç rahatlatıyo ama farklı agrı kesicileri birlikte içme

hhhalil

• Full Member
« Yanıtla #5 : 29 Ekim 2019, 15:25:44 »
Oncelikle hayırlı olsun arkadasım. Sisligin 5 yada 6 gun icinde gecer. Sis olan bokgene 10 dakika kadar buz uygulamasi yap. Yalniz ekim alanina dogruda yaklasma. Bide basin dik durmaya ozen hoster one egilme. Benim sislik 6 gun icinde gecti lakin bende cok kotu hissedecek siddetli agri olmadi. Baya agri pek olmadi desem yeridir

mstfztrk

• Full Member
« Yanıtla #6 : 29 Ekim 2019, 15:58:23 »
Dodorex ağrı kesici kullanıyorum, ilk birkaç gün kullanmamıştım. Gayet iyi geldi dene istersen. Gece yatmadan 1 tane al, gün içerisinde ağrın olursa da 1 tane daha iç.

Gün içinde 4-5 kere alabiliyormuşuz.

Bu arada arkadaşların dediği gibi 5-6 güne bir şeyin kalmaz ekimden sonraki. Şükür 6. günümdeyim gayet iyiyim, tek sıkıntı arada donör bölgemde ufak gerilmeler ve minik acılar hissediyorum. Gece yatarken de biraz sıkıntılı ama az kaldı inşallah.

wafflebey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 29 Ekim 2019, 17:05:06 »
herkese çok teşekkür ederimm

wafflebey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 30 Ekim 2019, 19:40:25 »
lokalen krem aldım ama kar etmedi özellikle kafamdaki belli noktalar var oraları çok ağrıyor , biraz pişman oldum ya :(
yemin ederim en ufak fikrim yoktu böyle ağrılarımın olacağından , hiç bir yazı video görmedim ağrı ile alakalı herkes ne güzel 3. gün işine gücüne devam ediyor videolarda forumlarda felan

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 30 Ekim 2019, 21:26:22 »
lokalen krem aldım ama kar etmedi özellikle kafamdaki belli noktalar var oraları çok ağrıyor , biraz pişman oldum ya :(
yemin ederim en ufak fikrim yoktu böyle ağrılarımın olacağından , hiç bir yazı video görmedim ağrı ile alakalı herkes ne güzel 3. gün işine gücüne devam ediyor videolarda forumlarda felan
Apranax alıp içtinmi bni aşıeı rahatlatmıştı kendime gelmiştim resmen ekim merkezinin verdiği ağrı kesici gram fayda etmemişti

mstfztrk

• Full Member
« Yanıtla #10 : 30 Ekim 2019, 22:52:55 »
wafflebey sabret iyi olacaksın. Ağrı kesiciye devam, klinikle de görüş istersen. Geçmiş olsun, selamlar.

wafflebey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 31 Ekim 2019, 10:25:02 »
Krem ise yaramadi dün gece yine uyuyamadım ağrıdan işin garip yanı boğazım da ağrıyor ikisinin ağrısı gece deli etti beni sabah ilk iş gidip dolorex aldım eczaneden bogazm için de pastil aldım
Dolorexi alalı yarım saat oluyor ama hala etkisini gostermedi çok sinirlirim boğazımin ağrısı kulağıma felan da vuruyor pişmanım ve bu nasıl iş böyle ya ,

hhhalil

• Full Member
« Yanıtla #12 : 01 Kasım 2019, 01:14:52 »
Krem ise yaramadi dün gece yine uyuyamadım ağrıdan işin garip yanı boğazım da ağrıyor ikisinin ağrısı gece deli etti beni sabah ilk iş gidip dolorex aldım eczaneden bogazm için de pastil aldım
Dolorexi alalı yarım saat oluyor ama hala etkisini gostermedi çok sinirlirim boğazımin ağrısı kulağıma felan da vuruyor pişmanım ve bu nasıl iş böyle ya ,

Dostum sen bi hastanede guzelce muane ol. Enfeksiyon kapmis olmayasın

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 01 Kasım 2019, 01:37:33 »
Keske klavon yerine augmentin kullansan. Augmentin o grubun orijinal firmasidir (eczaciyim)

wafflebey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 01 Kasım 2019, 11:01:59 »
dün ilk defa uyudum , dolorex çok iyi geldi mucize gibi ağrılarım önemli oranda azaldı kendimi iyi hissediyorum , boyunluk yastık vermişlerdi şişme dün gece o da çıkmış boynumdan yorganın altında o kadar güzel uyudum ki :D uyandığım zaman yara kabukları vardı yastıkta felan inşallah kayıp yoktur

bu arada ptesi iş başı yapıcam bnu gün 7.gün kabukları elimle dökmeye başlasam mı acaba

Facebook Twitter Instagram