Gönderen Konu: Bu saça ekim olur mu ?  (Okunma sayısı 7143 defa)

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saça ekim olur mu ?
« : 07 Ekim 2016, 17:08:09 »
Arkadaşlar bu saça ekim olur mu ? Değerli önerileriniz nedir.

Arkadaşlar 23 yaşımdayım saçların 21 yaşında bu hale geldi 2-3 yıldır dökülme yok ama saçlar seyrek oldu.
Üst tarafların uzunluğu 2 aylık yanlar ve arkaları 2 hafta önce 0 numara yaptim.

Ektirmeye düşündüğüm doktor ise zekariya kul veya hakan doğanay. Yorumlarınızı bekliyorum.

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bu saça ekim olur mu ?
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2016, 18:12:25 »
bu saça bu yaşta ekim olmaz

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2016, 18:16:35 »

Abi tavsiyelerin nedir peki ?

bonedriven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 07 Ekim 2016, 18:37:25 »
finansterid.eger yan etki göstermezse bayaa toparlar bu saci 6-8 ay icinde.onun disinda finansterid kadar olmasada  xpecia da yardimci olabilir.xpecia dan okadar emin degilim.

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Ekim 2016, 18:43:28 »

kardeşim yaşın küçük ve görülüyor ki o kalan saçlarında dökülecek.
eger şimdi ektirirsen var olan saçlara girmezler aralara sepelerler.5 yıl sonra ise var oln saçların dökülür bu sefer yine kötü görünüm olur.ektirmek istersin ama bu seferde dönör alanında fazla greft kalmamış .
tahminimce senin var olan saçların 5 yıla kadar dökülür.iyi bir doktorla güzel bir planlama şekliyle ekimini yaptıtrırsın.hem teknoloji 5 ıla kadar büyük yol alır cok daha güzel bir ekim yaptırırsın.yaşın genç anlıyorum seni saçın olsun istiyorsun veya şimdi saçım olmayacak 30 yaşında olsa ne olacak diyorsundur şimdi içinden.saç her yaşta lazım ben 33 yaşındayım 35 yaşı bekliyorum.
bu arada da boş durmuyorum hem para biriktiriyorum hemde araştırma.

fernando16

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Ekim 2016, 18:49:58 »
ben 23 yaşında ektirdim ve pişmanım ilaçlarla vs idare etmeye çalış en son çare ekim düşünürsün bence kardeşim zamanı geri alabililsem kesinlike saç falan ektirmezdim

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Ekim 2016, 20:09:05 »

eger şimdi ektirirsen var olan saçlara girmezler aralara sepelerler.5 yıl sonra ise var oln saçların dökülür bu sefer yine kötü görünüm olur.ektirmek istersin ama bu seferde dönör alanında fazla greft kalmamış .
tahminimce senin var olan saçların 5 yıla kadar dökülür.iyi bir doktorla güzel bir planlama şekliyle ekimini yaptıtrırsın.hem teknoloji 5 ıla kadar büyük yol alır cok daha güzel bir ekim yaptırırsın.yaşın genç anlıyorum seni saçın olsun istiyorsun veya şimdi saçım olmayacak 30 yaşında olsa ne olacak diyorsundur şimdi içinden.saç her yaşta lazım ben 33 yaşındayım 35 yaşı bekliyorum.

Abi dediklerine katılıyorum ama benim saçlar 2 yıldır dökülmüyor böyle kaldı. Tabi ilerisi için kesin birşey yok dökülür veya kalır. Kalır diyorum çünkü babamın saçları da böyle belki genetik dökülmem ona çektiyse.

Abi bence  bir 20 yıl daha aynı teknoloji ile devam ederler. Minoxil bulaşmak istemiyorum bırakınca eskisinden daha kötü oluyormuş. Ne yapayım kafam çok karışık.

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 07 Ekim 2016, 20:19:21 »

Abi dediklerine katılıyorum ama benim saçlar 2 yıldır dökülmüyor böyle kaldı. Tabi ilerisi için kesin birşey yok dökülür veya kalır. Kalır diyorum çünkü babamın saçları da böyle belki genetik dökülmem ona çektiyse.

Abi bence  bir 20 yıl daha aynı teknoloji ile devam ederler. Minoxil bulaşmak istemiyorum bırakınca eskisinden daha kötü oluyormuş. Ne yapayım kafam çok karışık.
daha yaşın 23 kardeş dökülecek o saçlar.babanın sacı senin ki gibi olabilir.git babanın 23 yaşındaki saçlarına bak şu anki senin saçını 10 katlar.
teknoloji 20 yıl böyle kalırmı kardeş biz sürekli takip ediyoruz.kalem teknigi cıkalı kaç zaman oldu daha.
günden güne degişiyor o da teknoloji.
ben fikrimi söyledim sadece istersen git yaptır.
son karar senin.
sordun bizde dogruları söylemeye calıştım.
ha benim dogru bildigim başkasına yalnış gelebilir.

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 07 Ekim 2016, 20:27:17 »
Abi sen nereye yaptırmayı düşünüyorsun. Bana hlc iyi geliyor zekariya kul veya hakan doğanay. Bende sakal rezervinde çok sakalların cok gür oradan da takviye edebilirim. Sakal ekimi nasıl olur ?

Kai21

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 08 Ekim 2016, 21:01:02 »
Abi sen nereye yaptırmayı düşünüyorsun. Bana hlc iyi geliyor zekariya kul veya hakan doğanay. Bende sakal rezervinde çok sakalların cok gür oradan da takviye edebilirim. Sakal ekimi nasıl olur ?
Manuel alim yapip aralara girebilen  bi yere ekim yaptirip finastedid kullanirsan toparlayanilirsin .Koray erdogan bu saci iyi yapar.pahali diyorsan koraydan ayrilan bi ekip klinik acmis instute hair diye.yeni bi kac ekim yapmislar simdi gordum koraya benzer temiz calismislar o ekimleri takip et forumda.begenirsen orasi fiyat artirmadan git oraya yaptir.ilerde kendi sacin dokulurse yine aralara girersin sakaldan falan yada belki o zamana kdr farkli seyler cikar.en guzel yillarini sacsiz gecirme derim bosver gelecegi 1 sene sonra yasayacagimiz ne malum.

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 08 Ekim 2016, 21:17:47 »
Manuel alim yapip aralara girebilen  bi yere ekim yaptirip finastedid kullanirsan toparlayanilirsin .Koray erdogan bu saci iyi yapar.pahali diyorsan koraydan ayrilan bi ekip klinik acmis instute hair diye.yeni bi kac ekim yapmislar simdi gordum koraya benzer temiz calismislar o ekimleri takip et forumda.begenirsen orasi fiyat artirmadan git oraya yaptir.ilerde kendi sacin dokulurse yine aralara girersin sakaldan falan yada belki o zamana kdr farkli seyler cikar.en guzel yillarini sacsiz gecirme derim bosver gelecegi 1 sene sonra yasayacagimiz ne malum.

Dostum haklisin saç en çok gençken lazım. Ama buradaki tecrübeli abileri dinlemek istiyorum. Saçlar dökülür mu yoksa böyle kalır mi garantisi yok. Dökülürse ekimle birlikle kotu durabilir. Asmed yani koray erdoğan 2 dakika yürüme mesafemde gidip bir görüşünü almak istiyorum. Kafamda şöyle bir plan var okul bitiririm 2 yıla sonra artık saç ne olursa ektirim. Bildiğim kadarı ile yaş ilerdikce dökülme duruyormuş.

Kai21

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 08 Ekim 2016, 21:26:21 »

Dostum haklisin saç en çok gençken lazım. Ama buradaki tecrübeli abileri dinlemek istiyorum. Saçlar dökülür mu yoksa böyle kalır mi garantisi yok. Dökülürse ekimle birlikle kotu durabilir. Asmed yani koray erdoğan 2 dakika yürüme mesafemde gidip bir görüşünü almak istiyorum. Kafamda şöyle bir plan var okul bitiririm 2 yıla sonra artık saç ne olursa ektirim. Bildiğim kadarı ile yaş ilerdikce dökülme duruyormuş.

Saclar dokulecek kardes o ust tarafi.ama donurun saglam gordugum kadariyla.zaten sık bir ekim yaparsan kendi saclarin dokuldugunde bile cok siritacak bi goruntu olusmaz gidersin tekrar aralara bu sefer sakaldan yaparsin.on cizgiyi kendi sacin olsun dogal olur.diger taraflarda sakal siritmaz dogallik acisindan.yalniz koray mutalip zekeriya hlc erkan demirsoy disinda gidip adi sani belirsiz bi yere ektirme ne derlerse desinler ektirme.tecrube istiyodun iste sana en buyuk oneri bu .ha bide su koraydan ayrilan ekibi takip et.

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 08 Ekim 2016, 21:28:30 »
arkadaş biraz önce sen yaştaki arkadaşla yazıştık bin pişman.
tabikide üzülüyor insan.
zamnla o da araştıracak iyi doktor bulacak ve düzelttireck.sen bu yanlışa düşme.
aşagıdaki link onun sayfası.o arkadaşada özelden yaz fikrini sor anlarsın
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=1018.0

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 08 Ekim 2016, 21:42:17 »
arkadaş biraz önce sen yaştaki arkadaşla yazıştık bin pişman.
tabikide üzülüyor insan.
zamnla o da araştıracak iyi doktor bulacak ve düzelttireck.sen bu yanlışa düşme.
aşagıdaki link onun sayfası.o arkadaşada özelden yaz fikrini sor anlarsın
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=1018.0

Abi haklısın ondan ektirmeyi düşünmüyorum erken  bu olaylarda  dolayı. Ama cevremde çok görüyorum adamın saçlar seyrek 20 yıl o saç aynı duruyor dökülmüyor artık. Peki diyelim 30 kadar saçlar böyle kaldı ne yapicam o zaman ?÷

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 08 Ekim 2016, 23:22:54 »
Kardeşim bu saça ekim olur hemde 10 numara olur.ilerde kendi saçların dökülecek yeniden saç ekimine ihtiyaç duyacaksin bunu bil. Ben bir anda kel kafaya 6000 greft ekilmesindense 2000 2000 yıllara dağıtılması taraftariyim böylelikle kellik yaşamamış olursun.

Facebook Twitter Instagram