Gönderen Konu: Saç ekimi konusunda çok kararsızım yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..  (Okunma sayısı 5978 defa)

sfenks_019

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi konusu yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2016, 11:25:14 »
Dönör bölge

sfenks_019

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2016, 11:32:09 »
Flashlı fotolar

sfenks_019

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Ekim 2016, 11:33:32 »
.

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dökülme şeklimiz birbirimize benziyor. Yaş kaç?  Dökülme durdu mu yoksa devam 3diyor mu ?

sfenks_019

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yaş 27 kardeş dökülme eskisi gibi değil 23 lü yaşlarda bir anda döküldü ara ara dökülme yavaşladı ama var yani dökülüyor.. İlaç felan kullanma taraftarı da değilim dalin kullanıyorum şampıan olarak 🙂

kadir5050

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saç yapımız nerdeyse aynı yaş 29 benımde. bırden dokuldu benım saclarda. saç ektırecegım. gıttım gorustum. 15 gun sonraya randevu aldım ekım için. doktor bana ıyı zamanda geldıgımı eğer komple dokulunce gelseydım ekılecek olan sac seyrek olacagını soyledı. Şimdi ekım oldugu takdırde mevcut saclarında korunması saglanacagı ve yenı ekılen saclar mevcut saclara destek olacagı gıbı seyler soyleyınce bende ektırmeye karar verdım. buradan oncesı sonrası yayınlayacagım

sfenks_019

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeş umarım istediğin gibi olur bende Ankara da Serdar Gökremle görüştüm 3000 greft öne 500 greft tepe bölgeye ekim uygun olur dedi..Karar verme aşamasındayım işlerim biraz yoğun yaptırmayı ama bir ara bulup ekimi düşünüyorum.Sen nerede yaptıracaksın ekimi ??

gulhan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
2 yıl daha beklemeni öneririm.

sfenks_019

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Zekeriya Kula whatzappdan fotoğraf attım oda bana beklememi önerdi minoxidil kullan dedi de hocam kararsız kaldım gerçekten,siz neye göre 2 yıl daha bekleyin dediniz acaba..

kadir5050

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Zekeriya Kula whatzappdan fotoğraf attım oda bana beklememi önerdi minoxidil kullan dedi de hocam kararsız kaldım gerçekten,siz neye göre 2 yıl daha bekleyin dediniz acaba..
Hocam sacın şuan ekılırse kotu olmaz ama mevcut sac tellerıne de zarar verır. komple acık olsaydı hemen yaptır derlerdı. 2 yıl bekleyınce ne mı olacak daha cok dokulecek ve kalan saclardan umudu kesıp komple ekım olacak elbette mevcut kalan saclarda cıkacak ama tahrıbat elbette olacak... benımde tavsıyem halınden memnunsan belırtılen ılacları kullan eger gozle gorulur bır fark goremezsen yanı daha da cok dokulme olursa ektır. sacın şuan ne tarafa cekersen gıdecek yapıda...
bunlar tamamen kendı fıkırlerımdır.

sfenks_019

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam sacın şuan ekılırse kotu olmaz ama mevcut sac tellerıne de zarar verır. komple acık olsaydı hemen yaptır derlerdı. 2 yıl bekleyınce ne mı olacak daha cok dokulecek ve kalan saclardan umudu kesıp komple ekım olacak elbette mevcut kalan saclarda cıkacak ama tahrıbat elbette olacak... benımde tavsıyem halınden memnunsan belırtılen ılacları kullan eger gozle gorulur bır fark goremezsen yanı daha da cok dokulme olursa ektır. sacın şuan ne tarafa cekersen gıdecek yapıda...
bunlar tamamen kendı fıkırlerımdır.
Anladım hocam teşekkür ederim görüşlerin için

alpankara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
vega sac ekımde kampanya var sıtelerıne bak

Facebook Twitter Instagram