Gönderen Konu: Mavi Su  (Okunma sayısı 4552 defa)

Dejavu27

• Full Member
Ynt: Mavi Su
« Yanıtla #30 : 10 Kasım 2019, 18:47:55 »
Minoxilin icine 10 kapsul dutasterid veya bi kutu spironolakton’u gir üstüne 2ml DMSO mavi suyu cöpe atarlar, ama uzun vadede yine cozum degil

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 10 Kasım 2019, 19:01:20 »
Minoxilin icine 10 kapsul dutasterid veya bi kutu spironolakton’u gir üstüne 2ml DMSO mavi suyu cöpe atarlar, ama uzun vadede yine cozum degil

İçerigini bilmiyorum. Kullanmanın sakıncalı olduğunu düşünüyorum ve kullanmayı hiç aklımdan geçirmedim. Aslada kullanmam.
Etil alkol spiro minox ve dutas+ aldactıre olarak denemeler yaptık etkiyi sağlamadı.
Ürünü savunmuyorum saatli bomba yarın ne olacağı belli olmaz... ama fena saç çıkartıyor, şimdiye kadar tanıdığım hiç bir ürüne benzemiyor. Gözümle gördüğüm 10 larca sonuca dayanarak söylüyorum ..

Dejavu27

• Full Member
« Yanıtla #32 : 10 Kasım 2019, 19:10:10 »
İçerigini bilmiyorum. Kullanmanın sakıncalı olduğunu düşünüyorum ve kullanmayı hiç aklımdan geçirmedim. Aslada kullanmam.
Etil alkol spiro minox ve dutas+ aldactıre olarak denemeler yaptık etkiyi sağlamadı.
Ürünü savunmuyorum saatli bomba yarın ne olacağı belli olmaz... ama fena saç çıkartıyor, şimdiye kadar tanıdığım hiç bir ürüne benzemiyor. Gözümle gördüğüm 10 larca sonuca dayanarak söylüyorum ..
Zaten bunlarin ticaretini yapan, gözünü para bürümüs insan sagligini tehdit eden kolpalar, urunlerine cok guvenip arkasinda dursalardi tarim bakanligindan degil, saglik bakanligindan onay alinirdi, tarim bakanliginin ilaclarla hic bir alakasi yok gulunc bir durum.bir prospektus kagidinda icerikleri yazardi en onemlisi bunlari yapip solusyonu ruhsatlandirirlardi. Bence illa losyon kullanilcaksa minoxidili alip orantilari arastirarak yapilmali...

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 10 Kasım 2019, 19:12:51 »
Bence ürün ileride cilt kanserine bile sebep olabilir tüğü kalınlaşyıtıp saç teline çeviriyor yoksa ölü hücreyi uyandırdıgı falan yok giden sac gitmiştir zaten

Spitzer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #34 : 28 Mayıs 2020, 15:12:36 »
Merhaba arkadaşlar, mavi serumun bazıları gerçekten saç çıkarıyor sorunun cevabı bu.
Fakat ne kadar sağlıklı onu sorgulayın.
Örneğin tansiyon ilacının tüylenme etkisi var. Bu ilaçla sizi yalancı bir saçlarım çıkıyor duygusu yaratabilir. Çıkarda ama bırakınca geri dökülür. Bu arada yasal olarak bir insana verilebilecek Finasterid sınırı vardır sen bunun 10 katını koluna sürsen oradan da saç fışkırır. Ama ne kadar sağlıklı onu tartışalım.
Bu arada Sağlık Personeliyim bende olayında biraz içindeyim diyebilirim...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 28 Mayıs 2020, 15:38:44 »
minoxil de saç çıkartıyor
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram