Gönderen Konu: Mavi Su  (Okunma sayısı 4560 defa)

alpaslanpasin

• Yeni üye
  • *
Ynt: Mavi Su
« Yanıtla #15 : 10 Kasım 2019, 15:44:13 »
BEFORE AFTER

alpaslanpasin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #16 : 10 Kasım 2019, 15:45:16 »
BEFORE AFTER

alpaslanpasin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 10 Kasım 2019, 15:45:42 »
BEFORE AFTER

alpaslanpasin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 10 Kasım 2019, 15:46:03 »
BEFORE AFTER

alpaslanpasin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 10 Kasım 2019, 15:46:40 »
BEFORE AFTER

alpaslanpasin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 10 Kasım 2019, 15:47:29 »
BEFORE AFTER

alpaslanpasin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 10 Kasım 2019, 15:48:24 »
BEFORE AFTER

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 10 Kasım 2019, 15:52:04 »
.

Dejavu27

• Full Member
« Yanıtla #23 : 10 Kasım 2019, 16:43:07 »
Mavi suyun icindeki minoxil finasterid karisimidir. Kaynak iki eczaci’nin youtube videosudur. Keske finas yerine dutas atsalarmis daha iyi pazarlarlarmis. Neyse burdan tuyo verdim hadi saldirin yeni nesil uc kagitcilar...

Dejavu27

• Full Member
« Yanıtla #24 : 10 Kasım 2019, 16:52:35 »
Öncelikle sunu belirtmek gerekir ki, minoxil forte’de sac cikartir onda hem fikiriz. Mavi losyon eger urunu biraktiktan sonra minox gibi saci mahvetmiyorsa urunu savunabilirsin. Ha 2-3 ay kullan maddi manevi emek sarf et, 1 ay biraktiktan sonraa basa donersek ne anladim ben bu isten? ilac sirketleri insanlari tedavi etmeye yonelik bir tavir degil, semptomlari gidermeye odaklilar. Kimyasallar bunu yapiyor. Onlarin derdi seni tedavi etmek degil kazandiklari milyonlar. Modern tip, bugun butun hastaliklarim yayginlasmasina sebep oldu, nerden geldigimizi geleneksel
tibbin sifalarini unutmayalim. Bizzat kimyasali’da savunmayalim... Finas erkeklik hormonunu baskilar. Aldactone(spironolakton) bu isi cok iyi yapiyor. Direkt testo reseptorunu kapatiyor. Her gun at bi tane bak rahatina saclarin nasil cikiyor. Tabi bunlar da kimyasal hadim...
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2019, 17:08:44 Gönderen: Dejavu27 »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 10 Kasım 2019, 17:40:29 »
Öncelikle sunu belirtmek gerekir ki, minoxil forte’de sac cikartir onda hem fikiriz. Mavi losyon eger urunu biraktiktan sonra minox gibi saci mahvetmiyorsa urunu savunabilirsin. Ha 2-3 ay kullan maddi manevi emek sarf et, 1 ay biraktiktan sonraa basa donersek ne anladim ben bu isten? ilac sirketleri insanlari tedavi etmeye yonelik bir tavir degil, semptomlari gidermeye odaklilar. Kimyasallar bunu yapiyor. Onlarin derdi seni tedavi etmek degil kazandiklari milyonlar. Modern tip, bugun butun hastaliklarim yayginlasmasina sebep oldu, nerden geldigimizi geleneksel
tibbin sifalarini unutmayalim. Bizzat kimyasali’da savunmayalim... Finas erkeklik hormonunu baskilar. Aldactone(spironolakton) bu isi cok iyi yapiyor. Direkt testo reseptorunu kapatiyor. Her gun at bi tane bak rahatina saclarin nasil cikiyor. Tabi bunlar da kimyasal hadim...

Kuvvetle muhtemel Androcur ve türevi Dht blocker ürünler karıştırılarak elde ediliyor. Etkisi kullanıldığı süre icersinde geçerlidir. Önemli olan tropikal kullanıldığında gözlemlenen yan etkiler.
Saç dökülmesi tedavisi diye bşrsey yok zaten FDA onayı alan minoxta proprciada kullanım süresi içersinde fayda sağlar.. bu sebeple ben ne anladım bu işten demek çok doğru değil.
Yanetkisi olmadığını varsayarsak (ben inanmıyorum) bu ürünün kullanım maliyeti yıllık 1500 tl gibi bir şey. Günlük emek ise yaklasık 3 dk ka.. gayet makul... keşke yanetkisi olmasada kullansak... etkisi ne finast ne dutas nede minoxa benziyor... hepsini katlar...

Dejavu27

• Full Member
« Yanıtla #26 : 10 Kasım 2019, 17:50:26 »
Gorusune saygim sonsuz ama yorumun benim icin gecerli degil dostum. Kullandigin zaman etki gorur diyosun, ben minoxu 6 yil kullandim, döngü vs olayi var surekli kullanirsan bagisiklik kazaniyor vucut maddeyi etkisiz hale getiriyor o yuzden belirli araliklarla kullaniyorduk. Ama sacli deri 5 sene alkol, glikol turevi maddelerle muamele gorunce elastiriyetini kaybediyor. Zaten minoxidil etken maddesi kolajen liflerini bozuyor, olduruyor. Calismayi pubmed’den atabilirim. Konudan konuya atliyorum, 5. Seneden sonra gunde 3 kez de kullansam artik cikmayi birak daha kotu bi hal almaya basliyodu. Belki dedim döngudeyim yenileri cikicak ama yok. 6 sene sonra sacli deri benden bu kadar dedi heralde. Yani omur boyu kullanamazsin. Teknik olarakta her gun seni bunaltiyor. Sabah aksam ugrasmak. Hem maddi, hem manevi, hem mental olarak insani cokertiyor. Kisa donemde  sonuclar guzelde uzun vadede (4-5 yil) sonra ilaclarin, solusyonlarin gercek yuzunu gormeye baslarsiniz... FDA ilac sirketlerinin taseronu gibi bir seydir. Cogu yan etkisi tolore edilmeyecek ilaclara onay verdi. Onay verilen ilaclar yuzunden modern tip yeni icatlar, ismini yeni duydugumuz hastaliklar cikiyor...

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 10 Kasım 2019, 18:09:03 »
Gorusune saygim sonsuz ama yorumun benim icin gecerli degil dostum. Kullandigin zaman etki gorur diyosun, ben minoxu 6 yil kullandim, döngü vs olayi var surekli kullanirsan bagisiklik kazaniyor vucut maddeyi etkisiz hale getiriyor o yuzden belirli araliklarla kullaniyorduk. Ama sacli deri 5 sene alkol, glikol turevi maddelerle muamele gorunce elastiriyetini kaybediyor. Zaten minoxidil etken maddesi kolajen liflerini bozuyor, olduruyor. Calismayi pubmed’den atabilirim. Konudan konuya atliyorum, 5. Seneden sonra gunde 3 kez de kullansam artik cikmayi birak daha kotu bi hal almaya basliyodu. Belki dedim döngudeyim yenileri cikicak ama yok. 6 sene sonra sacli deri benden bu kadar dedi heralde. Yani omur boyu kullanamazsin. Teknik olarakta her gun seni bunaltiyor. Sabah aksam ugrasmak. Hem maddi, hem manevi, hem mental olarak insani cokertiyor. Kisa donemde  sonuclar guzelde uzun vadede (4-5 yil) sonra ilaclarin, solusyonlarin gercek yuzunu gormeye baslarsiniz... FDA ilac sirketlerinin taseronu gibi bir seydir. Cogu yan etkisi tolore edilmeyecek ilaclara onay verdi. Onay verilen ilaclar yuzunden modern tip yeni icatlar, ismini yeni duydugumuz hastaliklar cikiyor...

Ben 19 ay finast 9 ay kadar da minox kullandım biliyorum neyin ne şekilde etki ettigini.. özellikle damar genişletme yolu ile kazanım sağlamayı  hedefleyen minox 8-9. Aylardan sonra döngüye giriyor. Finanstın yanetkileri zaten hiç yazmaya gerek yok.
Demem o ki, bu serumun yanetkisi olmadığını varsayarsak (ben inanmıyorum ki yanetkisi olmasın) kullanıldığı sürece etki ediyorsa ve döngüye girmiyor ise kullanım zahmeti ve maliyeti kabul görecek seviyelerde. Saç çıkısı oranı ise başka hiç bir ilaca benzemiyor.

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
« Yanıtla #28 : 10 Kasım 2019, 18:30:02 »
KULLANDIGIM MAVİ SU HERHANGİ BİR MARKANIN ÜRÜNDÜ DEĞİL

Merhaba kullanmadan önce resimleriniz var mı

Dejavu27

• Full Member
« Yanıtla #29 : 10 Kasım 2019, 18:42:40 »
Ben 19 ay finast 9 ay kadar da minox kullandım biliyorum neyin ne şekilde etki ettigini.. özellikle damar genişletme yolu ile kazanım sağlamayı  hedefleyen minox 8-9. Aylardan sonra döngüye giriyor. Finanstın yanetkileri zaten hiç yazmaya gerek yok.
Demem o ki, bu serumun yanetkisi olmadığını varsayarsak (ben inanmıyorum ki yanetkisi olmasın) kullanıldığı sürece etki ediyorsa ve döngüye girmiyor ise kullanım zahmeti ve maliyeti kabul görecek seviyelerde. Saç çıkısı oranı ise başka hiç bir ilaca benzemiyor.
Icerigin ne oldugunu ve hangi dozlarda oldugunu bilmeden losyonu savunuyomussun gibi geldi. Bu losyon piyasaya cikali fazla olmadi. Uzun vadede kullananlari gormek isteriz forumca...

Facebook Twitter Instagram