Gönderen Konu: Mavi Su  (Okunma sayısı 4562 defa)

Lion

• Sr. Member
Mavi Su
« : 25 Ekim 2019, 12:01:04 »
Bu tarz losyonlar bilindiği üzere son günler baya meşhur oldu Mavi losyon saç çıkartıyor mu? yada bu tarz ürünlerin içeriğini bilen var mı

mavi su ya da diğer ürünlerin içeriğinde

Procapil  finasterid minoxil  olduğu söyleniyor

finasterid ve minoxil içeriğini herkes biliyor

Procapil Saç Dökülmesini Nasıl Engeller? bunu araştırdım

saçların dökülmesine yol açan etken hormon DHT ( di Hidro Testosteron) artmasıdır. Procapil, bu oluşumu engelleyerek köke zararlı maddelerin ulaşmasını engeller ve bu sayede saç dökülmesinin önüne geçilmiş olur. Procapil içeren ürünlerin kullanımının herhangi bir hastalığa neden olmadan saç köklerini desteklemesi, kullanıcılarının ürüne güvenerek kullanmalarını sağlamaktadır deniyor

içerik olarak bu maddeyi kullandıklarını okuyorum duyuyorum sürekli.

bu mavi su yada mavi losyon ya da saç çıkardığı söylenen tüm mavi serumların içeriği hakkında bilğisi olan konuya yazsın lütfen şunların içeriklerini bir çözelim.

sirocco

• Yeni üye
  • *
Ynt: Mavi Su
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2019, 19:42:00 »
Mavi su tamamen yalan. İnternette araştırısan, yorumlara bakarsan mağdur olan çok sayıda insan var

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2019, 20:01:29 »
Mavi su tamamen yalan. İnternette araştırısan, yorumlara bakarsan mağdur olan çok sayıda insan var

Ne gibi mağdur oluyorlar varolan saçlarımı alıyor
Her canlı ölümü tatacaktır.

Lion

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 25 Ekim 2019, 20:20:06 »

Her ürünün maduru var bir ilaç ya da ürün herkese fayda sağlamaz ben konuda o yalan bu yalan tarzı yorumlara değilde bilimsel yaklaşıp gerçek içerik sunan kişilere önem veriyorum. Sizin kullandığınız ürünlerinde madurları var dır.

sirocco

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 25 Ekim 2019, 20:24:48 »

Ne gibi mağdur oluyorlar varolan saçlarımı alıyor

Mavi Suların hiç bir işe yaramadığını söyleyen var, olan saçlarının gittiğini söyleyen var, siparişi verip ürünün gelmediğini söyleyen var, kısaca para tuzağı olduğunu söyleyen sayısı hiç de az değil

sirocco

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 25 Ekim 2019, 20:30:44 »

Her ürünün maduru var bir ilaç ya da ürün herkese fayda sağlamaz ben konuda o yalan bu yalan tarzı yorumlara değilde bilimsel yaklaşıp gerçek içerik sunan kişilere önem veriyorum. Sizin kullandığınız ürünlerinde madurları var dır.

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Eğer bir ürünle ilgili bir çok şikayet varsa orada gerçekten bir sıkıntı vardır. Peki dostum istediğine inanıp kullanabilirsin tabi ki

Lion

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 25 Ekim 2019, 20:44:45 »
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Eğer bir ürünle ilgili bir çok şikayet varsa orada gerçekten bir sıkıntı vardır. Peki dostum istediğine inanıp kullanabilirsin tabi ki

Ben kullanmak için konu açmadım içerik bilgisi almak için konu açtım. içeriği hakkında fikrin var mı varsa yaz yoksa o yalan bu yalan tarzı 2 sınıf yorumlara ihtiyaç yok

Şikayet eden kadar memnun olanda vardır şikayet konusu var demekle olmuyor bu işler umarım anlatabildim.  Şen şikayet konusu paylaşırsın ben sana memnun olup yazan bir örnek atarım.

Bu ürünler kullanılıyor hem de baya kişi tarafından sonuç olarak bunun içeriğini tartışmak gerek. Onu kullanma bunu kullancılar dolu forumda bunlarada dikkat etmek lazım konularda.

Dip not olarak belirteyim benim serumla şunla bunla işim olmaz saçta çıkarsa kullanmam. Tek sıcak baktığım ilaç yan etkileri bazı kişilerde olsada Finasterid dir.

Bu arada Bingöllü fatih midir nedir kuşlara baktım yaptım gibi fantezi dolu bir dünyası var  zeki adam önüne gelene al sat diye ürün veriyor kendi uğraşmıyor  etraf satıcı doldu Forum banlıyor saolsun bunları.
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2019, 20:56:58 Gönderen: Lion »

sirocco

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 25 Ekim 2019, 21:05:13 »
Ben kullanmak için konu açmadım içerik bilgisi almak için konu açtım. içeriği hakkında fikrin var mı varsa yaz yoksa o yalan bu yalan tarzı 2 sınıf yorumlara ihtiyaç yok

Şikayet eden kadar memnun olanda vardır şikayet konusu var demekle olmuyor bu işler umarım anlatabildim.  Şen şikayet konusu paylaşırsın ben sana memnun olup yazan bir örnek atarım.

Bu ürünler kullanılıyor hem de baya kişi tarafından sonuç olarak bunun içeriğini tartışmak gerek. Onu kullanma bunu kullancılar dolu forumda bunlarada dikkat etmek lazım konularda.

Dip not olarak belirteyim benim serumla şunla bunla işim olmaz saçta çıkarsa kullanmam. Tek sıcak baktığım ilaç yan etkileri bazı kişilerde olsada Finasterid dir.

Bu arada Bingöllü fatih midir nedir kuşlara baktım yaptım gibi fantezi dolu bir dünyası var  zeki adam önüne gelene al sat diye ürün veriyor kendi uğraşmıyor  etraf satıcı doldu Forum banlıyor saolsun bunları.

Bir sürü kötü yorum olduğunu bilmeyip belki bu mavi su dan alacak arkadaşlarımız var forumda. Ben yine söylüyorum bu mavi su TAMAMEN YALAN..

Bir ürünle ilgili çok fazla memnuniyetsiz insan varsa o üründe sıkıntı vardır arkadaşım. Yine söylüyorum ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Dip not olarak şunu belirtim Finasterid'in yan etkileri evet herkes de olmuyor bazı kişilerde oluyor ki küçümsenecek bir sayı değil ama bence o riske asla değmez hele bir de yaşın genç ise..

Lion

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 25 Ekim 2019, 21:09:55 »
Finasterid in içersinde olabilicek yan etkiler zaten yazıyor bazı kişilerde oluyor bazı kişilerde olmuyor şahsen benim 8 ayım sorun yok olursa keserim. Fda onayı almış bir ürün ne olduğu belli olmayan bir ürün değil.

Gene başa döndük “tamamen yalan” kelimesi, başka bir bilginiz yok ise yalandan başka lütfen konuyu dağıtmayın.

Siz bir şey kullanıyormusunuz ?

sirocco

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 25 Ekim 2019, 21:27:32 »
Finasterid in içersinde olabilicek yan etkiler zaten yazıyor bazı kişilerde oluyor bazı kişilerde olmuyor şahsen benim 8 ayım sorun yok olursa keserim. Fda onayı almış bir ürün ne olduğu belli olmayan bir ürün değil.

Gene başa döndük “tamamen yalan” kelimesi, başka bir bilginiz yok ise yalandan başka lütfen konuyu dağıtmayın.

Siz bir şey kullanıyormusunuz ?

Fin. ile ilgili yan etkileri göze alıp kullanmaya başlamışsınız saygı duyarım. Umarım ileride de aynı şekilde sorun yaşamazsınız.

Yine başa dönüyoruz. Anlamamakta ısrarcısınız sanırım. Mavi Suların hiç bir işe yaramadığını söyleyen çokca kişi var, olan saçlarının gittiğini söyleyen var, siparişi verip ürünün gelmediğini söyleyen var, kısaca para tuzağı olduğunu söyleyen sayısı hiç de az değil diyorum. Sizde yanıt olarak işe yarayan sayısı da çok diyorsunuz. Tamam da işe yaramadığını söyleyen sayısı da çok. İşe yaramayan serumun içeriğini bilsen ne olur bilmesen ne olur. Matematik problemi çözmüyoruz burada. Bir serum işe yarıyorsa fin. gibi yan etkileri oldukça fazla olsa da çoğu kişide işe yarar. Daha fazla tartışıp da konuyu uzatmak istemiyorum. İyi günler size

Hürnuri

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 29 Ekim 2019, 00:47:14 »
saç çıkaran mavi su yorumlarına aldanmayınız hepsi tamamen yalan ben kullandım hiç bir işe yaramıyor.mavi su fiyatıda o kadar ucuz değil boşuna paranızı kaptırmayınız.mavi suyun orjinali falan da yok hepsi aynı ve hepsiyle ilgili tonlarca şikayet var.

alpaslanpasin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 10 Kasım 2019, 14:32:30 »
Arkadaşlar ben 3 aydır kullanıyorum ve inanılmaz bir şekilde saçım çıktı görmek isteyenlere öncesi sonrası resimleri atabilirim

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 10 Kasım 2019, 14:34:14 »
Benim arkadaşım kullandı mavi suyu, derisinde sivilceler çıktı olan saçları döküldü şimdi ameliyat olacak. Dava açtı aldığı yere

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 10 Kasım 2019, 14:54:23 »
Arkadaşlar ben 3 aydır kullanıyorum ve inanılmaz bir şekilde saçım çıktı görmek isteyenlere öncesi sonrası resimleri atabilirim

Burdan paylaş dostum teker teker uğraşma herkesle

alpaslanpasin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 10 Kasım 2019, 15:42:55 »
KULLANDIGIM MAVİ SU HERHANGİ BİR MARKANIN ÜRÜNDÜ DEĞİL

Facebook Twitter Instagram