Gönderen Konu: 5-6 EKİM 2016(SERKAN BEY- ESMA HN.) ANTALYA 4000 GREFT SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 31305 defa)

scorp16

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
selamlar,
süreç nasıl ilerliyor, yeni resimler eklerseniz çok sevinirim :)
evet şehir dışında olmamdan dolayı biraz uzak kaldım siteden kusura bakmayın. son durum bu 92.gün itibarı ile

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekiminiz hayırlı olsun, saç yapımız benziyor sizinle ve bende aynı yere ektirme düşüncesindeyim. sizinle beraber takip ettiğim 2-3 kişi daha var umarım hepinizin sonuçları iyi olur ve kararımda haklı çıkarım bende:)

SolAçık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Mrb 4 ay dolmak uzere guncel foto var mi ?

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam selamlar yeni foto alabilir miyiz? bir de verteks için ne dediler? seyrek kalır mı dedi yoksa kapanır mı dedi? sizin saç komple seyrelmiş 4000 bin aslında yetmez ama planlama nasıl oldu? benimde benzer durumum var 4500 gider demişlerdi.

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam güzel görünüyor ilerleyen günlerde hacim ve çıkışlar artacaktır kullandığın ilaçlar varmı ? ha birde fotosuz bırakma bende aynı ekibi düşünüyorum

blackeagle07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
arkadaşlar bende antalyada yer arıyorum ama bu esma hanım ve serkan bey gezici ekip sanırım ve sağlıkçı bile değiller..iyice araştırın derim.

scorp16

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
slm arkadaşlar yurt dışına gidip gelmemden  dolayı siteden uzun bir süre uzak kaldım kusura bakmayın.güncel foto isteyen arkadaşlarım olmuş yüklüyorum bu arada c.tesi saçlarıda boyattım nasıl olmuş bakalım beğenecekmisiniz...

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun 2 ay sonra hacimlenerek güzel görüntü olur bence.şuan saç telleri ince duruyor ama sürecin tam ortalarındasınız. bir bu kadar daha geçmesi lazım.

scorp16

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
arkadaşlar bende antalyada yer arıyorum ama bu esma hanım ve serkan bey gezici ekip sanırım ve sağlıkçı bile değiller..iyice araştırın derim.
arkadaşım ben ekimden önce çok araştırdım daha öncede yazdım buradan bu işi yapan kişiler içinde istisnalar hariç çoğu kişi ekip adı altında yanında çalışan elemanlarına ekim yaptırıyorlar sende iyice araştır böyle olduğunu göreceksin bence sen işin bu yönünden ziyade ekimi yapan kişinin işinin ehli olup olmadığına ve önceki ekimlerinde aldığı sonuçlara bak daha sağlıklı olur bence tabiki bu benim düşüncem...

scorp16

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun 2 ay sonra hacimlenerek güzel görüntü olur bence.şuan saç telleri ince duruyor ama sürecin tam ortalarındasınız. bir bu kadar daha geçmesi lazım.
teşekkür ederim  zaten ince saç tellerine sahip bir yapım var ama bende dediğin gibi zamanla hacim kazanacağını görüntünün daha iyi olacağını umuyorum...

scorp16

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam güzel görünüyor ilerleyen günlerde hacim ve çıkışlar artacaktır kullandığın ilaçlar varmı ? ha birde fotosuz bırakma bende aynı ekibi düşünüyorum
şuanda sadece saw palmetto kullanıyorum...

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam valla 6.ay itibariyle güzel bir görüntü olmuş. ekim öncesi bomboş bir kafa mevcut iken şuan tamamen dolmuş. başarılı bir sonuç.hayırlı olsun.hala sürecin devam ettiğini ve saçların ilerleyen dönemlerde daha da hacimleneceğini düşünürsek sonucun çok olumlu olduğunu söyleyebiliriz.

scorp16

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
teşekkürler bende senin gibi düşünüyorum inşallah daha iyi olacak şu hali bile beni mutlu ve memnun ediyor ama süreç sonunda daha  da iyi olsun da istiyor insan...

uakarakan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam yeni fotolar paylaşır mısınız? :)

Facebook Twitter Instagram