Gönderen Konu: 5-6 EKİM 2016(SERKAN BEY- ESMA HN.) ANTALYA 4000 GREFT SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 31303 defa)

scorp16

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
S.a kardeşim gayet başarılı olmuş ekimin rabbim hayırlı saçlar nasip etsin kardes bense 17 eylül de antalya lara medikal park ertugrul seyman  da yaptırdım
teşekkür ederim kardeşim amin inşallah sen de ekiminden istediğin sonuçları alırsın...

scorp16

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun hocam. Alnında kanama mi oldu acaba. Birde ense den daha detaylı bir foto girebilir miyiz
teşekkürler kanama yok alnımda ekimden önce de kırmızı bir leke vardı ekimle kapandı ama malum şok dökülmeyle fark edilmeye başladı malesef... :) :) enseleri ve yanları toplattım bugün flashlı donör ve toplatmadan önceki flashsız hali

placebo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ense baya toparlamış. Yalnız seyreklik fazla gibi.

scorp16

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
45.gün arkadaşlar şok dökülme de epey bir kaybım oldu... :-[

placebo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba hocam. Dikkatimi çektiği için söylüyorum. Yukardan çekim fotoda çok belli oluyor. Neden alın çizgisi bu kadar belli oluyor. Bu çizgiye daha yoğun ekim mi yapılıyor

xAw

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba öncelikle hayırlı olsun umarım istediğin sonucu alırsın.Benim de dökülmem oldu bayağı.Öncelikle bende gidip bir konuşmak istiyorum saç durumumu sizin yaptırdığınız ekibe.Fakat bahsettiğiniz doktorları burada bulamadım http://www.akdenizsifa.com/doktorlarimiz-akdeniz-sifa .Siz randevuyu nasıl aldınız acaba ? Randevu alma yerinde doktorların ismi yok da..

scorp16

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba hocam. Dikkatimi çektiği için söylüyorum. Yukardan çekim fotoda çok belli oluyor. Neden alın çizgisi bu kadar belli oluyor. Bu çizgiye daha yoğun ekim mi yapılıyor
evet doğru söylüyorsun şuanda dikkat çekici duruyor zaten ekim planlamasında da öyleydi alınacak toplam greft alın çizgisi ve önlerden başlayarak yoğun ve sık arkalara doğru seyrekleşerek alın çizgisini de biraz aşağıya alacak şekilde ekildi.tabi şok dökülmenin de etkisiyle dediğin gibi bir görüntü var şuanda ama çıkışlar başlayınca  bu görüntünün olmayacağını düşünüyorum ve umuyorum...

scorp16

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
60.gün arkadaşlar şok dökülme bitti artık çıkışları bekleyeceğiz hayırlısı ile bakalım.. :) :) :)
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2016, 21:28:26 Gönderen: scorp16 »

berken

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
şok dökülmede ekilen saçların ne kadarı döküldü?

scorp16

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
şok dökülmede ekilen saçların ne kadarı döküldü?
%40-50 arası saç kaybım oldu diyebilirim malesef... :-[

verteks

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ense çok iyi. 4000 greft kapatacak mi senxe

scorp16

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
teşekkürler tam kapatmasa bile eski halimden çok daha iyi olacağına inanıyorum bu biraz da beklentiyle alakalı tabi :)

kozmik

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Donör bölge çok iyi daha fazla greft çıkmadı mı? Sanki en az 1000 greft daha fazla alabilirler gibi geldi

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
selamlar,
süreç nasıl ilerliyor, yeni resimler eklerseniz çok sevinirim :)

Facebook Twitter Instagram