Gönderen Konu: 23.10.2019 / Asuman Hair Transplant / Yaş 25 / 4500 grefit  (Okunma sayısı 100427 defa)

secretservice

• Hero Member
Ynt: 23.10.2019 / Asuman Hair Transplant / Yaş 25 / 4500 grefit
« Yanıtla #405 : 10 Temmuz 2020, 16:48:22 »
Hayırlı olsun. Çok güzel sonuç oldu.  Ekim yaptırdığımız zaman saç çıkacak mı? Çokınca doğal görünecek mi? O da olunca tamamen kapatıcılık sağlayacak mı? o da olunca ben bu saçları bu şekilde koruyabilecek miyim? TELAŞIMIZ hiç bitmeyecek maalesef .  :) :) Mevlâ Görelim Neyler, Neylerse Güzel Eyler...

valla öyle doğru söylüyosun hocam :)

Çok güzel oldu saçlar maşallah

teşekkür ederim hintell hocam, bu forum sizi cennetlik yapar mı bilmiyorum bunu bilme yetim yok ama çok hayır duası aldığınız kesin

Dostum geçen aya nazaran daha hacim kazanmış gibi geldi bana üstüne koya koya ilerliyorsun çok sevindim senin adına.. 240 ta olduğu gibi Gün ışığında da fırsatın olursa bir iki görüntü beklerim sakıncası yoksa senin adına:) ..
ayrıca ihtilaflı konulardan minoxidil ile ilgili gerek diğer arkadaşların paylaşımlarında gerekse burada detaylı açıklama ve deneyimlerini paylaştığın için sana teşekkür borçluyuz, ilerleyen süreçte de kanaatin tam anlamıyla oluşup sağlıklı gözlemler adına buna devam etmeni bekleriz, herşey gönlünce olsun.

hocam bunu 240. gün yapayım, ben ay ay yüklemeyi düşünüyodum arkadaşlar isteyince attım gece ama dediğin gibi çekip atıcam gün ışığında

forumu şimdi okudum alopexy spray kullanmışsınız faydası nedir doktor mu tavsiye etti ? prp yaptırdınız mı ?

evet hocam spray i hoca tavsiye etti, forumdan bir çok arkadaş bulaşma diyor herkesin kendi tercihi, bende kullanım şeklimi bir kaç mesaj önce de yazdım, normal prosedüründen farklı kullandım bıraktıktan sonra da 2.5 ay geçti bir fark görmedim allah a şükürler olsun, he bu herkeste böyle mi olur sonuçta genel bir kanı olmadığı için bilemiyorum ama ben başımdan geçenleri objektif bir şekilde aktarmaya çalışıyorum. bana göre bu tür ilaçların birbirinden hiç bir farkı yok.

prp soruna gelirsek asuman hanım onu da ısrarla yaptırmamı söyledi ben yaptırmadım, belki yaptırsam daha mı iyi sonuç olurdu? bu sorunun cevabını malesef hiç öğrenemicez

son olarak ilk sorduğuna cevap vereyim biraz uzun oldu kusura bakma : 20. gün itibari ile spray e başladım sadece öne ekim yapılan alana kendi saçlarıma girmeden ön çizgi civarına 3 fıs şeklinde kullandım 1-2-3 şeklinde düşün bu şekilde 6 ay kadar kullanıp bıraktım 2.5 şişe kullanabildim toplam, her sabah ve her akşam neutracy şampuan ile yıkadım, her sabah ve akşam xpecia tablet aldım bunları bu şekilde 6 ay uyguladım. 6. aydan sonra ramazan ayıyla beraber xpecia günde 1 adet aldım onu da bıraktım gibi bişi son tableti kaldı 5 tane kalmış hatta 2-3 günde bir içiyorum. şuan günlük olarak kabak yağı çekirdeği alıyorum 1 adet bunun faydası var mı bilemiyorum deniyorum diyelim bu ürünü.

bunların dışında forumda yaygın olarak propecia yani finas kullanımı mevcut, spray almayıp onu da kullanabilirsin ama spray eğer saçını dökecekse bırakınca finas ı bırakınca da aynı şeyi yaşayacaksın bu yüzden kendi kararını kendin vermelisin bazen de  ???

Jamesbond

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #406 : 10 Temmuz 2020, 17:57:34 »
valla öyle doğru söylüyosun hocam :)

teşekkür ederim hintell hocam, bu forum sizi cennetlik yapar mı bilmiyorum bunu bilme yetim yok ama çok hayır duası aldığınız kesin

hocam bunu 240. gün yapayım, ben ay ay yüklemeyi düşünüyodum arkadaşlar isteyince attım gece ama dediğin gibi çekip atıcam gün ışığında

evet hocam spray i hoca tavsiye etti, forumdan bir çok arkadaş bulaşma diyor herkesin kendi tercihi, bende kullanım şeklimi bir kaç mesaj önce de yazdım, normal prosedüründen farklı kullandım bıraktıktan sonra da 2.5 ay geçti bir fark görmedim allah a şükürler olsun, he bu herkeste böyle mi olur sonuçta genel bir kanı olmadığı için bilemiyorum ama ben başımdan geçenleri objektif bir şekilde aktarmaya çalışıyorum. bana göre bu tür ilaçların birbirinden hiç bir farkı yok.

prp soruna gelirsek asuman hanım onu da ısrarla yaptırmamı söyledi ben yaptırmadım, belki yaptırsam daha mı iyi sonuç olurdu? bu sorunun cevabını malesef hiç öğrenemicez

son olarak ilk sorduğuna cevap vereyim biraz uzun oldu kusura bakma : 20. gün itibari ile spray e başladım sadece öne ekim yapılan alana kendi saçlarıma girmeden ön çizgi civarına 3 fıs şeklinde kullandım 1-2-3 şeklinde düşün bu şekilde 6 ay kadar kullanıp bıraktım 2.5 şişe kullanabildim toplam, her sabah ve her akşam neutracy şampuan ile yıkadım, her sabah ve akşam xpecia tablet aldım bunları bu şekilde 6 ay uyguladım. 6. aydan sonra ramazan ayıyla beraber xpecia günde 1 adet aldım onu da bıraktım gibi bişi son tableti kaldı 5 tane kalmış hatta 2-3 günde bir içiyorum. şuan günlük olarak kabak yağı çekirdeği alıyorum 1 adet bunun faydası var mı bilemiyorum deniyorum diyelim bu ürünü.

bunların dışında forumda yaygın olarak propecia yani finas kullanımı mevcut, spray almayıp onu da kullanabilirsin ama spray eğer saçını dökecekse bırakınca finas ı bırakınca da aynı şeyi yaşayacaksın bu yüzden kendi kararını kendin vermelisin bazen de  ???
Olur tabiki 😊

KaraKartal93

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #407 : 16 Temmuz 2020, 12:55:58 »
prp ve mezoterapi seans ücretleri ortalama ne civarda arkadaşlar ?

UçakŞoförü

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #408 : 16 Temmuz 2020, 14:10:04 »
Ekiminiz hayrlı olsun hocam. Süreci baştan sona inceledim ve cidden güzel kapanmış. Ön çizgi hakkında birçok yorum yapılmış başından beri ama gayet güzel bir ekim. Güle güle fön çekip sudan çıktığınızda savurmalar 😊 Ben de Asuman hocaya karar verdim Ağustos sonuna inşAllah ekim yaptırıcam. Lakin merak ettiğim bir konu var. Ekimlere baktığımda saçlar elektriklenmiş, kıvırcık, cansız duruyor. Bunun nedeni nedir, nasıl önüne geçilir?
Asuman Hairtransplant Saç Ekim Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16295.0

Takviyeler
Günde 1: Biotin 1000 mg + Saw Palmetto + Coraspirin
Sabah Akşam Alopexy Sprey

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #409 : 16 Temmuz 2020, 14:14:54 »
Kesinlikle merkezin ön çizgileri başarılı şu ana kadar gördüğüm hiç bir ekiminde falso yok emek vererek işini yapan biri asuman hanım belli zaten sonuçta çok başarılı.
Global Moderator

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #410 : 16 Temmuz 2020, 23:05:30 »
Ekiminiz hayrlı olsun hocam. Süreci baştan sona inceledim ve cidden güzel kapanmış. Ön çizgi hakkında birçok yorum yapılmış başından beri ama gayet güzel bir ekim. Güle güle fön çekip sudan çıktığınızda savurmalar 😊 Ben de Asuman hocaya karar verdim Ağustos sonuna inşAllah ekim yaptırıcam. Lakin merak ettiğim bir konu var. Ekimlere baktığımda saçlar elektriklenmiş, kıvırcık, cansız duruyor. Bunun nedeni nedir, nasıl önüne geçilir?

teşekkür ederim hocam inşallah allah gönlüne göre verir güzel sonuç alırsın sende :)

saçın kalitesiyle alakalı olabilir düzlük konusu, ben fön çekmiyorum yıkadıktan sonra kendim öyle kaldırıp yatırıyorum elimle, fön çeksem dümdüz oluyor ama genelde çekmiyorum, bide corona sürecinden beri kuaföre gitmedim kırıklıklar vs hep ondan kaynaklı, yine kendim kısalttım saçları makasla falan 240. gün güncellicem konuyu 3 gün sonra

Kesinlikle merkezin ön çizgileri başarılı şu ana kadar gördüğüm hiç bir ekiminde falso yok emek vererek işini yapan biri asuman hanım belli zaten sonuçta çok başarılı.

bi benimki var işte biraz kusurlu diyebileceğimiz benden sonra olan ekimler çok daha başarılı oldu :)
olsun buna da şükür   :)

prp ve mezoterapi seans ücretleri ortalama ne civarda arkadaşlar ?

benim bilgim yok hocam bu konuda

Jamesbond

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #411 : 17 Temmuz 2020, 01:40:13 »
Haksızlık etme kendine ne ön çizgilerle karşılaşıyoruz hem forumda hem başka kanallarda, şahane duruyor senin:)

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #412 : 17 Temmuz 2020, 10:54:15 »
Haksızlık etme kendine ne ön çizgilerle karşılaşıyoruz hem forumda hem başka kanallarda, şahane duruyor senin:)

aslında bende memnunum hocam ama işte insan hep daha iyisini ister ya, hem şükrediyorum hemde gözüm kalıyor daha iyilerinde  ;D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #413 : 17 Temmuz 2020, 11:01:16 »
Gayet güzel her şey süper saçın oldu:)
Global Moderator

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #414 : 17 Temmuz 2020, 11:16:38 »
Gayet güzel her şey süper saçın oldu:)

sağ ol hocam eksik olma  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #415 : 17 Temmuz 2020, 11:17:40 »
sağ ol hocam eksik olma  :)

Bişeylere takılma odunla kovalarlar seni 10 numara ekim yapmıs asuman hanım sana :)
Global Moderator

UçakŞoförü

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #416 : 17 Temmuz 2020, 11:43:25 »
teşekkür ederim hocam inşallah allah gönlüne göre verir güzel sonuç alırsın sende :)

saçın kalitesiyle alakalı olabilir düzlük konusu, ben fön çekmiyorum yıkadıktan sonra kendim öyle kaldırıp yatırıyorum elimle, fön çeksem dümdüz oluyor ama genelde çekmiyorum, bide corona sürecinden beri kuaföre gitmedim kırıklıklar vs hep ondan kaynaklı, yine kendim kısalttım saçları makasla falan 240. gün güncellicem konuyu 3 gün sonra

Teşekkür ederim cevabınız için.
Asuman Hairtransplant Saç Ekim Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16295.0

Takviyeler
Günde 1: Biotin 1000 mg + Saw Palmetto + Coraspirin
Sabah Akşam Alopexy Sprey

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #417 : 19 Temmuz 2020, 12:07:56 »
Herkese hayırlı günler 270.gün, kabak çekirdeği yağı tableti hariç takviye almıyorum. Proscar ( finas ) aldım henüz kullanmaya başlamadım, hap kırıcının gelmesini bekliyorum haftaiçi başlıcam eğer yan etki görmezsem 6 ay denemek istiyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #418 : 19 Temmuz 2020, 12:09:06 »
donör çok iyi bir sıklaştırma daha mı yapsak sana :)
Global Moderator

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #419 : 19 Temmuz 2020, 12:56:37 »
donör çok iyi bir sıklaştırma daha mı yapsak sana :)

Yok yok yok :) var olanı koruyalım yeter reis

Facebook Twitter Instagram