Gönderen Konu: 23.10.2019 / Asuman Hair Transplant / Yaş 25 / 4500 grefit  (Okunma sayısı 100434 defa)

brk_41

• Full Member
Ynt: 23.10.2019 / Asuman Hair Transplant / Yaş 25 / 4500 grefit
« Yanıtla #391 : 09 Temmuz 2020, 18:34:28 »
Güle oynaya tara dostum, ilaçları,takviyeleri bıraktıktan 6 ay sonra da bir foto paylaşmanı bekleriz bu arada:)

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #392 : 09 Temmuz 2020, 21:14:55 »
son durumla ilgili yeni foto alsak foto bulamıyorum :)

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #393 : 09 Temmuz 2020, 21:54:05 »
270te atıcaktım sizi kırmıyim çekinip atıyım dedim.

260.gün bitiyo bugün. Takviye olarak hala bitiremediğim ve hatırladıkça içtiğim xpecia nın son kutusu var, 5 tane falan kaldı 2-3 günde bir içiyorum hatırladıkça. Birde forumdan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine kabak çekirdeği yağına başladım kendi saçlarımı korumak için. Dökülme yok desem yalan olur. Yoğun mu deseniz? Yoğun değil yıkamadan önce saçları musluğa tarıyorum 5-6 tel anca düşüyor yine de ben ufak bi takviye denemek istedim. Sol tarafta ve ön çizginin 2 parmak arkasında önceki fotolarda da bahsettiğim kısmi seyrek yerler kaldı ama uzadıkça gayet güzel kapanıyor ki muhtemelen siz anlamazsınız bile attığım fotolardan, çok büyük bir seyreklik yok ama ön çizgi kadar yoğun çıkış olmadı sadece. Ben konumu 1 yıla kadar devam edicem paylaşım yapmaya, memnunum allah a şükür. Bundan sonrası kendi saçlarımı koruyabildiğim kadar korumak

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #394 : 09 Temmuz 2020, 22:08:38 »
Gülle gülle tarayin kardeşim   ekilen  Saçlar  hemen hemen  hepsi  çıkmış  asuman  hanım  eline  sağlık     

revolver

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #395 : 09 Temmuz 2020, 22:14:42 »
Dostum sprey kullanımını bıraktıktan sonra olumsuz bir durumla karşılaştın mi? 1 2 aydır kullanmıyorsun sanırım.

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #396 : 09 Temmuz 2020, 22:36:04 »
ekim öncesi ve sonrası büyük bir fark var asuman hair forumdan takip edebildiğim kadarıyla çok temiz sonuçlar elde ediyorlar ,umarım böyle devam ederler gerçekten saç ekim sektöründe böyle başarılı ekim merkezlerine ihtiyaç var. binlerce ekim merkezi var ülkede ama işini hakkıyla yapan anca 10 tane yer vardır umarım bu tür ekim merkezleri zamanla dahada çoğalır.
sizede tebrikler gerçekten çok güzel bir sonuç olmuş.

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #397 : 09 Temmuz 2020, 23:36:32 »
Gülle gülle tarayin kardeşim   ekilen  Saçlar  hemen hemen  hepsi  çıkmış  asuman  hanım  eline  sağlık   

ekim öncesi ve sonrası büyük bir fark var asuman hair forumdan takip edebildiğim kadarıyla çok temiz sonuçlar elde ediyorlar ,umarım böyle devam ederler gerçekten saç ekim sektöründe böyle başarılı ekim merkezlerine ihtiyaç var. binlerce ekim merkezi var ülkede ama işini hakkıyla yapan anca 10 tane yer vardır umarım bu tür ekim merkezleri zamanla dahada çoğalır.
sizede tebrikler gerçekten çok güzel bir sonuç olmuş.

teşekkür ederim arkadaşlar, eksik olmayın kahrımızı çektiniz 8 aydır yorumlata yorumlata, özellikle don vito sana teşekkür ediyorum :)

Dostum sprey kullanımını bıraktıktan sonra olumsuz bir durumla karşılaştın mi? 1 2 aydır kullanmıyorsun sanırım.

2.5 ay oldu hocam bırakalı, ondan önce de zaten düzensiz bir kullanımım vardı, içinden çıkan kullanma prosedürüne göre değil günde sadece tek sefer ekim alanına orta ve şakaklar olarak 1er fıs toplamda 3 fıs kullandım, bundan ötürü 5 aylık sprey kullanımımda sadece 2.5 kutu bitirebildim, son ayda da yavaş yavaş azaltarak bıraktım, şöyle söylim ekim haricinde 2-3 sene önce minox kullanmıştım ve o zamanlar gerçekten agresif bir dökülmem mevcuttu, sabah akşam 5 fıs kullanmıştım dökülme azalmıştı ve çıkışlar kalınlaşmalar olmuştu sonra tabi bırakınca yine agresif dökülme devam etmişti hızla, ben bunu tecrübe ettiğim için çok çekinerek kullandım, kaç kere sordum asuman hanım a hocam bırakınca nasıl olur falan diye bana ekim yapılan alanda kullanılınca ekim olan saçların dökülmüceği ve çıkışlara katkısı olacağı yönünde beyan verdi kaç kere, dediğim gibi 2.5 aydır kullanmıyorum yaşım genç mevcut dökülmemin önceden var olan saçlarımdan döküldüğünü düşünüyorum günlük dökülmekte 5-6 telin, şuan öyle bir agresif dökülmem yok.

ben yine de tabi yaşım genç olduğundan doğal takviyeler almayı düşünüyorum, açıkcası finas,minox,xpecia bunların hiç birisinin gözümde farkı yok çünkü hepsinin kendi içinde yan etkileri var ve kişiden kişiye değişiyor etkiler, kiminde hiç bir yan etki göstermezken kiminde ilerleyen zamanlarda karşılacağı sorunlar doğuruyor, bide bıraktığın zaman saçlarda zayıflama ve dökülme devam ediyor hiç bir ilacın kalıcı çözümü yok bu yönde, proscar yani finas hiç kullanmadım, belki kullanmayı deneyebilirim kullansam muhtemelen daha da kalınlaşır saçlarım ama bilemiyorum şimdilik sadece kabak çekirdeği yağı kullanıyorum hap şeklinde günde 1 adet

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #398 : 10 Temmuz 2020, 02:04:02 »
jilet ahmet sevdiğimiz bi abimizdi. janti adamdı. adabı giyinmesini çok iyi bilirdi, mesela ben bilmem.

doğum günün kutlu olsun kral

revolver

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #399 : 10 Temmuz 2020, 10:12:51 »
teşekkür ederim arkadaşlar, eksik olmayın kahrımızı çektiniz 8 aydır yorumlata yorumlata, özellikle don vito sana teşekkür ediyorum :)

2.5 ay oldu hocam bırakalı, ondan önce de zaten düzensiz bir kullanımım vardı, içinden çıkan kullanma prosedürüne göre değil günde sadece tek sefer ekim alanına orta ve şakaklar olarak 1er fıs toplamda 3 fıs kullandım, bundan ötürü 5 aylık sprey kullanımımda sadece 2.5 kutu bitirebildim, son ayda da yavaş yavaş azaltarak bıraktım, şöyle söylim ekim haricinde 2-3 sene önce minox kullanmıştım ve o zamanlar gerçekten agresif bir dökülmem mevcuttu, sabah akşam 5 fıs kullanmıştım dökülme azalmıştı ve çıkışlar kalınlaşmalar olmuştu sonra tabi bırakınca yine agresif dökülme devam etmişti hızla, ben bunu tecrübe ettiğim için çok çekinerek kullandım, kaç kere sordum asuman hanım a hocam bırakınca nasıl olur falan diye bana ekim yapılan alanda kullanılınca ekim olan saçların dökülmüceği ve çıkışlara katkısı olacağı yönünde beyan verdi kaç kere, dediğim gibi 2.5 aydır kullanmıyorum yaşım genç mevcut dökülmemin önceden var olan saçlarımdan döküldüğünü düşünüyorum günlük dökülmekte 5-6 telin, şuan öyle bir agresif dökülmem yok.

ben yine de tabi yaşım genç olduğundan doğal takviyeler almayı düşünüyorum, açıkcası finas,minox,xpecia bunların hiç birisinin gözümde farkı yok çünkü hepsinin kendi içinde yan etkileri var ve kişiden kişiye değişiyor etkiler, kiminde hiç bir yan etki göstermezken kiminde ilerleyen zamanlarda karşılacağı sorunlar doğuruyor, bide bıraktığın zaman saçlarda zayıflama ve dökülme devam ediyor hiç bir ilacın kalıcı çözümü yok bu yönde, proscar yani finas hiç kullanmadım, belki kullanmayı deneyebilirim kullansam muhtemelen daha da kalınlaşır saçlarım ama bilemiyorum şimdilik sadece kabak çekirdeği yağı kullanıyorum hap şeklinde günde 1 adet

cevap için teşekkür ederim, ben de bu görüşünü destekler bir durumda olduğum için kullanıp kullanmama konusunda soru işaretlerim var, daha önce böyle geçici etki eden takviyeler kullanmadım, o yüzden çok az bir miktar 2 günde bir tavsiyenin altında bir oranda kullanıp azaltarak bırakırım diye düşünüyorum.

fthfth

• Sr. Member
« Yanıtla #400 : 10 Temmuz 2020, 10:23:20 »
Hayırlı olsun. Çok güzel sonuç oldu.  Ekim yaptırdığımız zaman saç çıkacak mı? Çokınca doğal görünecek mi? O da olunca tamamen kapatıcılık sağlayacak mı? o da olunca ben bu saçları bu şekilde koruyabilecek miyim? TELAŞIMIZ hiç bitmeyecek maalesef .  :) :) Mevlâ Görelim Neyler, Neylerse Güzel Eyler...

KaraKartal93

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #401 : 10 Temmuz 2020, 10:52:17 »
Kardeşim hayırlı olsun gayet güzel olmuş. Benim ön saç çizgim de aynı seninkine benziyor çok benzer bir ekim olmuş bende 23. gündeyim. senden ricam ilk günden bugüne kadar kullandığın vitamin ilaç prp ne varsa yazarmısın ? ben şuan sadece xpecia tablet ve bioxcin şampuan kullanıyorum prp konusunda karar vermedim henüz. Sen neler kullandın ??

KaraKartal93

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #402 : 10 Temmuz 2020, 11:11:32 »
forumu şimdi okudum alopexy spray kullanmışsınız faydası nedir doktor mu tavsiye etti ? prp yaptırdınız mı ?

Jamesbond

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #403 : 10 Temmuz 2020, 14:22:32 »
Dostum geçen aya nazaran daha hacim kazanmış gibi geldi bana üstüne koya koya ilerliyorsun çok sevindim senin adına.. 240 ta olduğu gibi Gün ışığında da fırsatın olursa bir iki görüntü beklerim sakıncası yoksa senin adına:) ..
ayrıca ihtilaflı konulardan minoxidil ile ilgili gerek diğer arkadaşların paylaşımlarında gerekse burada detaylı açıklama ve deneyimlerini paylaştığın için sana teşekkür borçluyuz, ilerleyen süreçte de kanaatin tam anlamıyla oluşup sağlıklı gözlemler adına buna devam etmeni bekleriz, herşey gönlünce olsun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #404 : 10 Temmuz 2020, 14:46:05 »
Çok güzel oldu saçlar maşallah
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram