Gönderen Konu: 23.10.2019 / Asuman Hair Transplant / Yaş 25 / 4500 grefit  (Okunma sayısı 100459 defa)

secretservice

• Hero Member
Ynt: 23.10.2019 / Asuman Hair Transplant / Yaş 25 / 4500 grefit
« Yanıtla #330 : 13 Mayıs 2020, 00:45:33 »
Daha 7. Ay bile olmamış ama before after yapınca çok iyi duruyor. Donör bölge de sağlam potansiyel bakımdan her türlü ilerde de iş görür. Herşey olumlu (:

Bukadar kısayken üstler bu süreçte hayet iyi ilerleyen zamanlar çok iyi olucak maşallah :D

çok teşekkür ederim Allah razı olsun güzel düşünceleriniz için, kimse yorum yapmayınca dedim heralde kötüye gidiyor süreç, içimi rahatlattınız  :)

Kaptan1973

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #331 : 13 Mayıs 2020, 00:50:25 »
Saç ekimi yaptıran arkadaşlar eskisi gibi arka tarafı 3 numara yaptırmayın saç alımı olduğu bariz belli oluyor maalesef eski saç traşlarını bir kenara bırakmamız gerekiyor 1 sayfa önceki arkadaşın saçını görünce yazmak istedim, ekimi çok güzel olmuş bunu da yazayım.

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #332 : 13 Mayıs 2020, 01:01:52 »
Saç ekimi yaptıran arkadaşlar eskisi gibi arka tarafı 3 numara yaptırmayın saç alımı olduğu bariz belli oluyor maalesef eski saç traşlarını bir kenara bırakmamız gerekiyor 1 sayfa önceki arkadaşın saçını görünce yazmak istedim, ekimi çok güzel olmuş bunu da yazayım.

donörü çok çok sağlam olanlar için çok sırıtmıyor ama benim donörümde böyle tarak girmicek düzeyde değildi ekim öncesinde, şuan yine çok sırıttığını düşünmüyorum şükürler olsun ki ama benim ekimi mi övdün başkasının ekimini mi anlamadım hocam

Kaptan1973

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #333 : 13 Mayıs 2020, 20:50:52 »
donörü çok çok sağlam olanlar için çok sırıtmıyor ama benim donörümde böyle tarak girmicek düzeyde değildi ekim öncesinde, şuan yine çok sırıttığını düşünmüyorum şükürler olsun ki ama benim ekimi mi övdün başkasının ekimini mi anlamadım hocam
İlk sayfadaki resim sana ait değilse başkasının resmini kullanmadıysan eğer senin ekimini övdüm gayet iyi olmus resmen kafanda 2 adacık varmış şimdiki resminde adalar birleşmiş..sen ekimini beğenmiyorsan lafım olmaz.

brk_41

• Full Member
« Yanıtla #334 : 13 Mayıs 2020, 22:13:34 »
Saç naklinden önce ki donör resmin var mı, Kaptan 1973 ün dediği gibi ekim öncesi resimler ve şimdi ki resimler harbiden çok farklı bu sen olamazssın :))

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #335 : 14 Mayıs 2020, 00:45:59 »
Saç naklinden önce ki donör resmin var mı, Kaptan 1973 ün dediği gibi ekim öncesi resimler ve şimdi ki resimler harbiden çok farklı bu sen olamazssın :))

ekim öncesi çok detaylı fotom yok, ilk sayfadaki fotoları asuman hanım kendisi çekti, keşke donör de çekilseydi ama çekilmedi o an. yazın daha nerede ektireceğime karar vermemişken buraya konu açmıştım oraya attığım fotolara burdan bakabilirsiniz, orda donör tam belli olmasa bile hafiften belli oluyor ; https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9267.msg200181#msg200181

saçlarımın ekim öncesinde sarıya dönük olma sebebini izmir de asteğmen olarak görev yaptım 1 sene tamamen buna bağlıyorum, normalde hafif kumral olan saçlarım sürekli askerlere eğitim verdiğimiz için sahada güneş altındaydık ve kep takmıyoduk, meslekçi olarak yaptım beden eğitimi öğretmeni öğretmeni olarak, eşofman tişört giyoduk o şekilde derslere giriyoduk subay adayı, astubay adayı, uzman adaylarının vs kafayı korucak bir şey yoktu yani güneşten

son olarak eğer ekim öncesi ve şuan ki hali o derece farklıysa ve güzelse böyle düşünülmesi beni mutlu eder :) ekimle ilgili kendi düşüncemi zaten söylüyorum hep, çok şükür beni mutlu etti çünkü ekim öncesi hiç saç olmayan yerlerde artık saçım var, sadece insanoğlu işte bir şeyler güzel olunca daha güzelini ister ya şu şakak araları da dibi gözükmücek kadar olmasa bile biraz daha kararsa çok daha mutlu olurdum. 7. ayı yeni dolduruyorum bakalım artık neler olacak görücez.

brk_41

• Full Member
« Yanıtla #336 : 14 Mayıs 2020, 01:02:41 »
Tmm reis bu sensin sağ şakak ve alın arasında yara izi var, eski ve yeni resimleri karşılaştırdım:))
Valla senin ki gibi olmasa da önler kapansın yeter bana süreci beklemeye, izlemeye devam.
Senin saçlar on numara oldu.

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #337 : 14 Mayıs 2020, 01:07:28 »
Tmm reis bu sensin sağ şakak ve alın arasında yara izi var, eski ve yeni resimleri karşılaştırdım:))
Valla senin ki gibi olmasa da önler kapansın yeter bana süreci beklemeye, izlemeye devam.
Senin saçlar on numara oldu.

Allah herkesin gönlüne göre versin tam bende ekim öncesi bir fotomu atıyodum ve o sağ üstteki yara izine bakın dicektim demeden sen farketmişsin

fairtail

• Full Member
« Yanıtla #338 : 14 Mayıs 2020, 10:58:43 »
Bu fotoğraftan bile 10 yaş daha genç ve çok daha havalı bir görünüme kavuştuğun ortada.
Güle güle kullan :)

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #339 : 14 Mayıs 2020, 13:05:41 »
Bu fotoğraftan bile 10 yaş daha genç ve çok daha havalı bir görünüme kavuştuğun ortada.
Güle güle kullan :)

Allah razı olsun başkan, umarım senin yaşlara gelince de senin kadar genç kalabilirim  :D

Mct

• Full Member
« Yanıtla #340 : 14 Mayıs 2020, 14:55:57 »

Kesinlikle kısa kesim haliyle bile donörün sırıtmıyor usta. Hele ki bide kuaför kesiminin estetiğiyle hiç farkedilmez. Yanları kısa kesim yaptırmaya devam edebilecek donör yapıya sahipsin halen. ne mutlu
- Her sabah 1 tatlı kaşığı keçiboynuzu özü
- Her sabah aç karnına bir bardak limonlu yeşilçay
- Kahvaltıdan sonra Voonka D Vitamini (1000)
- haftanın 5 günü, günde 1 mg proscar/finasterid (11:30'da)
- 3 günde bir dutasterid 0,5 mg kapsül (11:30'da)
-  Her Akşam yemeğinden sonra magnezyum (250 mg)

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #341 : 14 Mayıs 2020, 15:27:34 »
Kesinlikle kısa kesim haliyle bile donörün sırıtmıyor usta. Hele ki bide kuaför kesiminin estetiğiyle hiç farkedilmez. Yanları kısa kesim yaptırmaya devam edebilecek donör yapıya sahipsin halen. ne mutlu

Allah razı olsun hocam, ekim öncesi ilerisini çok düşünemedim ama şimdi daha iyi anlıyorum planlama yanlış diyenleri, daha 26 yaşındayım mutlaka dökülme devam edecek agresif olmasa bile

Mct

• Full Member
« Yanıtla #342 : 14 Mayıs 2020, 16:00:06 »
Allah razı olsun hocam, ekim öncesi ilerisini çok düşünemedim ama şimdi daha iyi anlıyorum planlama yanlış diyenleri, daha 26 yaşındayım mutlaka dökülme devam edecek agresif olmasa bile

Bence sizin saçınızda planlama hatası denilebilecek çok bişey yok. Ha 5 yıl erken ektirmişsin ha 5 yıl geç. Ekilen çıktıktan sonra tadını çıkarıp bi kaç yıl sonra da kendi saçında seyrelen yerlerle verteksi kapatmak için de bi ekim yaptırmak çok zor olmasa gerek. Ama o sürece kadar tamamen o saçsız halinle yıllarca beklemenin rahatsızlığını yaşamazsın en azından.  Erken yaşta yaşanacak en büyük planlama talihsizliği donör kapasitesinin gereksiz fazla kullanılıp ilerde seyrelecek yerlere greft bırakılmamasıdır benim gözümde, sende de o problem yok. Belki tecrübesiz olduğum içindir bu bakış açım ama düşüncem bu yönde
- Her sabah 1 tatlı kaşığı keçiboynuzu özü
- Her sabah aç karnına bir bardak limonlu yeşilçay
- Kahvaltıdan sonra Voonka D Vitamini (1000)
- haftanın 5 günü, günde 1 mg proscar/finasterid (11:30'da)
- 3 günde bir dutasterid 0,5 mg kapsül (11:30'da)
-  Her Akşam yemeğinden sonra magnezyum (250 mg)

LooF

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #343 : 14 Mayıs 2020, 16:08:11 »

hocam ekstra olarak takviye olarak neler kullandınız ? beslenmeye ve sigaraya özen gösterdiniz mi ?

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #344 : 14 Mayıs 2020, 16:34:39 »
hocam ekstra olarak takviye olarak neler kullandınız ? beslenmeye ve sigaraya özen gösterdiniz mi ?

hocam inanın beslenme konusunda ekstra bir şey hiç yapmadım, o gün evde ne piştiyse onu yedik  ;D sigara ve alkol kullanmıyorum, normalde sporla iç içeyim ancak ilk 2 ay falan doğru dürüst hiç bir şey yapmadım, ondan sonra koştum koşmadığım zaman yürüdüm bilmiyorum etkisi olmuşmudur.

ilaç takviyesi olarak ilk 20 gün kullandıklarımı saymıyorum antibiyotik vs. ondan sonra sabah akşam shenmin sampuan ile yıkama ve sabah akşam tok karna xpecia, düzensiz olarak ekim alanında minox içeren spray kullandım. normalde 1 kutusu 1 aylık o sprayin ama ben 6 ayda 2.5 kutu kullanmışım öyle düzensiz yani, zaten elimdeki hiç açılmamış 3 kutuyu da forumdan bir arkadaşa sattım.

Bence sizin saçınızda planlama hatası denilebilecek çok bişey yok. Ha 5 yıl erken ektirmişsin ha 5 yıl geç. Ekilen çıktıktan sonra tadını çıkarıp bi kaç yıl sonra da kendi saçında seyrelen yerlerle verteksi kapatmak için de bi ekim yaptırmak çok zor olmasa gerek. Ama o sürece kadar tamamen o saçsız halinle yıllarca beklemenin rahatsızlığını yaşamazsın en azından.  Erken yaşta yaşanacak en büyük planlama talihsizliği donör kapasitesinin gereksiz fazla kullanılıp ilerde seyrelecek yerlere greft bırakılmamasıdır benim gözümde, sende de o problem yok. Belki tecrübesiz olduğum içindir bu bakış açım ama düşüncem bu yönde

doğru diyosun reis yorumların içimi açtı zaten ikimiz de aynı durumdayız yaş itibari ile, teşekkür ederim inşallah senin ki benimkinden daha güzel olur Allah gönlüne göre versin

Facebook Twitter Instagram