Gönderen Konu: Özgür KOLDAŞ//4400 Greft//23.10.2019// Resimli ve Detaylı Anlatım  (Okunma sayısı 15598 defa)

Roninn3

• Hero Member
28.gün şok dökülme devam ediyor 9gün sonra 2.prp yapılacak yapıldıktan sonra saçımı kestirmeyi düşünüyorum. Ekimin olduğu günden beri sıkıntı stres sorunlar bitmiyor sonuca olumsuz etkisi olmaz inşallah bunuda bu süreç tamamlandıktan sonra bi yorum yapabiliriz sonuca etki edip etmediğine. Birde 15 gün sonrada askeriyeye teslim olmuş olacağım inşallah askerlikte koruyabilirim saçlarımı en az zararla kurtarmaya uğraşıcaz artık

ilk beş günü iyi geçirdimi orası önemli ,sonraki stres sıkıntıları takma kafana .  Allahın izniyle inşallah güzel olacak saçların.

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
ilk beş günü iyi geçirdimi orası önemli ,sonraki stres sıkıntıları takma kafana .  Allahın izniyle inşallah güzel olacak saçların.
İnşallah güzel yorumunu için teşekkürler

secretservice

• Hero Member
hayırlı tezkereler hocam şimdiden, askerliği nerede yapıcaksın bilmiyorum ama kep kafanı bunaltıcaktır belli zamanlarda, inşallah sorunsuz geçer süreç

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
hayırlı tezkereler hocam şimdiden, askerliği nerede yapıcaksın bilmiyorum ama kep kafanı bunaltıcaktır belli zamanlarda, inşallah sorunsuz geçer süreç
Sağol başkan teşekkürler tüm askerlere hayırlı tezkereler diyelim. Hatay İskenderunda denizci olarak gidecem inşallah. Valla orası baba evi gibi olmayacak illaki komutan ne derse yapacaz mecbur ama bi o kadarda koruyup kollamaya devam edicez bakalım acemilik bittikten sonra durumları yazarım buradan yine :)

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
38.gün şok dökülme devam ediyor geçen haftalara göre biraz azaldı ama hala bitmiş değil. Bugün 4.prp için tekrar kliniğe gideceğim belki prp sonrası farklı bir durum bilgi öğrenirsem sizlerle paylaşırım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
38 günde 4 prp biraz fazla değil mi?

Sürecin normal seyrinde
Global Moderator

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
38 günde 4 prp biraz fazla değil mi?

Sürecin normal seyrinde
Teşekkürler
İlk 2 prp ekim esnasında olmuştu 3.prp yaklaşık 15 gün önce 4.sü ise bugüne plan yapmıştı doktor. Normal durumda ayda 1 olarak söylemişti ama ben 4gün sonra askere gideceğimden dolayı bunsüreyi biraz sıklaştırmanın sorun olmayacağını söyledi. İzine geldiğikçe 2 kere daha yapacağını söyledi. Sizce böyle kısa sürede olmasının zararı varmıdır?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sürekli kafana iğne girmeside iyi bir şey değil arka arkaya yaptırmak bir fayda sağlamaz diye düşünüyorum ben
Global Moderator

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
Anlıyorum hintell. Bugün gittiğimde bu konuyuda tekrar sorayım sağol yorumun içinde

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
40.gün ilk traş sonrası donör bölgede resimlerde azda olsa alınan bölgenin çizgisi belli oluyor fakat normal yaşantıda ben söylemedikçe anlaşılmıyor yani.
Bundan sonraki süreçte resim gelmesi uzun sürebilir Çarşamba günü askerlik başlıyor ilk fırsatta durumları anlatıp resim atmaya devam ederim. herkese sağlıklı istediği sonuçları aldığı günler olur inşallah tahminen saçlarımın çıkmaya başladığı zamanlarda görüşmek üzere  :D

BJKKARA

• Hero Member
donör alımı güzel olmuş sürecinde normal kardeşim hayırlı teskereler dikkat et kendine fırsat buldukça foruma gel

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
donör alımı güzel olmuş sürecinde normal kardeşim hayırlı teskereler dikkat et kendine fırsat buldukça foruma gel
Eyvallah hocam sağolasın

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
şok dökülme sonlanmış cilt sağlıklı duruyor donör bölgende güzel toparlamış hayırlısını dilerim
Global Moderator

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
şok dökülme sonlanmış cilt sağlıklı duruyor donör bölgende güzel toparlamış hayırlısını dilerim
Evet şok dökülme bitti sayılır %80lik kısım döküldü kalanlarda dökülme azaldı. Yorumun için sağol hintell başkann

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
67.gün son durum bu şekilde ufak ufak saçlar çıkmaya başlıyor. Takviye olarak xpecia kullanıyorum. Kafamda böyle sivilce tarzına benzer küçük nokta nokta çıkıntılar var sadece oda saçların yeni çıkmaya başlıyo olmasından dolayıdır diye tahmin ediyorum. Donör bölgede tamamen hiç birşekilde iz yok belli olmuyor. Bu arada 1 hafta önce 2. traşı oldum yoksa biraz daha uzundu saçlar

Facebook Twitter Instagram