Gönderen Konu: Özgür KOLDAŞ//4400 Greft//23.10.2019// Resimli ve Detaylı Anlatım  (Okunma sayısı 15602 defa)

secretservice

• Hero Member
baya doğal gözüküyor başkan, bende de şok başlamadı hala mert hocanın söylediği çıkar inşallah :D

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
baya doğal gözüküyor başkan, bende de şok başlamadı hala mert hocanın söylediği çıkar inşallah :D
Eyvallah kardeşim teşekkür ederim. Bende emin olamıyorum bu şok dökülme mi yoksa, ekilmeyen önceden duran saçlarım mı dökülüyor bilemedim :-\ inşallah sende istediğin sonucu alırsın

secretservice

• Hero Member
Eyvallah kardeşim teşekkür ederim. Bende emin olamıyorum bu şok dökülme mi yoksa, ekilmeyen önceden duran saçlarım mı dökülüyor bilemedim :-\ inşallah sende istediğin sonucu alırsın

inşallah başkan  :D

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
21.gün durum böyle bikaç gün öncesine kadar saçlarımın yönleri çok düzgün gözüküyordu bikaç gündür karışmış gibi hissediyorum belki kökten kırılan saçlardan dolayı öyle gözüküyor olabilir. 3gün sonra prp yapılacak ilk günden bu zamana kadar hiç bir ağrı sızı rahatsız edici durum olmadı. Kafamın üst kısmındaki uyuşukluk devam ediyor 3-6ay arasına kadar düzeleceğini söylemişti zaten doktor. 2-3 gündür saçlarımın döküldüğünü fark ediyorum. Yıkama yaparken ve normal dokunurken bile hala dikkatli olup arkadan öne doğru sürüyorum yatarken de mümkün oldukça dikkat ediyorum. Dökülme başladıktan sonra dün ilk kez elimi yıkama yaparken hafif dairesel ovaladığımda daha fazla saçımın döküldüğünü gördüm belki köklere zarar verebilir diye ovalamayı bıraktım doktorla bugün görüşüp nasıl yapmam gerektiği hakkında bilgi alıcam. Şimdilik süreç böyle merak ettiğiniz yada atladığım bir yer varsa yardımcı olabilirim

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
Bu şok dökülme sürecinde J ve L tip dökülenler birdaha çıkmaz diye yorum yapanlar var doğrumudur bu yoksa uydurmamıdır

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu şok dökülme sürecinde J ve L tip dökülenler birdaha çıkmaz diye yorum yapanlar var doğrumudur bu yoksa uydurmamıdır
Uydurma

Simsek6606

• Jr. Member
  • **

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
Bugün 24.gün şok dökülme devam ediyor biraz daha dökülme yoğunlaştı
2gün önce ilk prp yapıldı şu ana kadar ki sürecin en acılı anı diyebilirim ilk önce kan alındı ve sonra sırt üzeri yattım doktora geldi biraz ağrı olabilir dedi başta ama ben beklemiyordum bu kadar olacağını koltukta kıvrandım neredeyse ama 2-3 dakika anca sürdü yapıldıktan sonra 30dakika felan bir sızı oluyor ama kayda değer bi durum değil sızı sadece o yapılırken kş 2-3 dakika acı veriyor hatta bundan sonra yaptırmamayı bile düşümdüm neredeyse ama katlanmak zorundayız iyi bi sonuç alabilmek için 14gün sonra tekrar prp için gideceğim son durumlar bu şekilde

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
28.gün şok dökülme devam ediyor 9gün sonra 2.prp yapılacak yapıldıktan sonra saçımı kestirmeyi düşünüyorum. Ekimin olduğu günden beri sıkıntı stres sorunlar bitmiyor sonuca olumsuz etkisi olmaz inşallah bunuda bu süreç tamamlandıktan sonra bi yorum yapabiliriz sonuca etki edip etmediğine. Birde 15 gün sonrada askeriyeye teslim olmuş olacağım inşallah askerlikte koruyabilirim saçlarımı en az zararla kurtarmaya uğraşıcaz artık

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
Donör bölgede bu durumda sanki bi tık daha iyi durumda olması lazım gibi düşünüyorum ama kafama çok takmıyorum aynadan bakınca morelimi bozmuyor en azından :) zamanla toplayacağını düşünüyorum dert etmiyorum pek açıkcası

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Donörün kötü değil merak etme bazı deriler sert oluyor herkes de çok iyi alım olsada toparlama süreci var cild ile de çok alakası var durumun senin alımın normal zamanla sorun kalmaz.
Global Moderator

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
Donörün kötü değil merak etme bazı deriler sert oluyor herkes de çok iyi alım olsada toparlama süreci var cild ile de çok alakası var durumun senin alımın normal zamanla sorun kalmaz.
teşekkürler yorumun ve bilgi için başkanım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
teşekkürler yorumun ve bilgi için başkanım

Bu ara da belirteyim donör alımın gayet özenli yapılmış bazı kişilerin donörleri aşırı sık ve siyah saç onlarda çok belli olmaz ilk zamanlar yanıltmasın sizi bu durumlar karşılaştırma yapma yani:)
Global Moderator

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
Bu ara da belirteyim donör alımın gayet özenli yapılmış bazı kişilerin donörleri aşırı sık ve siyah saç onlarda çok belli olmaz ilk zamanlar yanıltmasın sizi bu durumlar karşılaştırma yapma yani:)
saç ekimi merkezi ve benimle ilgilenen doktorlardan yapılan işlemlerden bende fazlasıyla memnunum sayfada dediğiniz gibi bazı arkadaşların çok mağdur olduklarını görüyorum onlara kıyasla bana yapılan işlemin başarılı olduğunu çok fazla tecrübem olmamasına rağmen fark edebiliyorum. dediğiniz gibide olan malzemeyle kıyas yapmak daha doğru :)

Facebook Twitter Instagram